Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
No co ? Niemiec ma znów wygrać , obawiam się że końcówka sezonu będzie nudna , dominacja jednego zespołu a właściwie jednego kierowcy to nic ciekawego , ale w wyścigu wszystko się może zdarzyć i na to właśnie liczę.
Jacek S napisał(a):1. Vettel 2. Alonso 3. Raikonnen
Ja nieco inaczej: 1. Vettel 2. Alonso 3. Hamilton
Hamilton wyprzedzi w końcu Raikonena. Co do Alonso wydaje mi się, że będzie walczył ale ostatecznie nie da rady z RedBull'em . Pokusiłbym się nawet, że Raikonena wyprzedzi Webber.
Na ten wyścig Ferrari przygotowało nowy pakiet aerodynamiczny. Dla nich /ze względów marketingowych/, ten wyścig jest bardzo ważny, tak jak dla Mercedesa wyścig w Chinach. Tak więc, być może przez analogię, wyścig wygra Alonso?
Życzę mu tego z całego serca, ale wydaje mi się że Newey też się solidnie przygotuje na ten wyścig... Będzie na pewno zacięta walka, a przysłowie mówi, gdzie dwóch się bije tam... Hamilton korzysta Co do samego wyścigu, podam moje typy po kwalifikacjach