Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 27.03.2013 20:36

Piękne zdjęcia, Mariuszu.
Piękny komentarz, Wojtku.

Pozdrowienia dla Wszystkich :)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 27.03.2013 20:48

Bo z relacjami mariusza i Franza jest tak, że powinny być w relacjach i fotodyskusji jednocześnie, bo każde zdjęcie godne komentarza.

:hut:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18341
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.03.2013 22:17

kaszubskiexpress napisał(a):Bo z relacjami mariusza i Franza jest tak, że powinny być w relacjach i fotodyskusji jednocześnie, bo każde zdjęcie godne komentarza.

:hut:


Trudno się z tym nie zgodzić


Pozdrawiam
Piotr
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12750
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 27.03.2013 22:31

To, że w jestem w tym klubie od dawna, dobrze wiesz :) . Zaglalądam rzecz jasna regularnie :!: Inna sprawa, że odzywam się niezbyt często, no bo wiedza w temacie zbyt uboga, a oglądane widoki zapierają dech do tego stopnia, że trudno napisać coś wiecej niż "och" czy "ach" 8) !

Przy okazji :idea: pytanko, które już dawno miałam zadać - odnośnie zielonej kurteczki Gosi. Pisałeś już tochę na ten temat, ale wówczas nie byłam tym aż tak bardzo zainteresowana, jak teraz. Temat "zniknął" mi w czeluścich relacji, na dodatek nie jestem pewna, czy akurat o tym wspomniałeś. Czy lekkość kurteczki wynika z wypenienia puchem, czy czymś innym? Jak Gosia to pierze? Ręcznie, w pralce, czy oddaje do czyszczenia :?:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 28.03.2013 20:26

Franz napisał(a):Zgliszcza
................
i życie.

Nad zgliszczami opiekę sprawuje między innymi właściciel schroniska ... "życie" daje sobie radę same ! 8)

Fatamorgana napisał(a):Ale cieszę się, że udało mi się Ciebie rozczarować... :lol:

... mile ! :)

mysza73 napisał(a):Ja cały czas po cichutku, coby świstaków nie spłoszyć :wink: , idę razem z Wami :P .

... a to przepraszam 8) ... myślałem , że już nad Gardę skręciłaś ! ;) :)

tony montana napisał(a):Ja też cały czas oglądam, ale zdjęcia masz tak boskie, że aż szok...

Piękne tereny, piękne kolory!

... no to się uspokoiłem ! 8) ... dzięki !

CROberto napisał(a):Ja też jestem w Fan Clubie 8) - rzadko się wpisuję

... jasne ... :) 8)

plavac napisał(a):Piękne zdjęcia, Mariuszu.
Piękny komentarz, Wojtku.

kaszubskiexpress napisał(a):Bo z relacjami mariusza i Franza jest tak, że powinny być w relacjach i fotodyskusji jednocześnie, bo każde zdjęcie godne komentarza.

... dziękuję Wam 8)


dangol napisał(a):To, że w jestem w tym klubie od dawna, dobrze wiesz :)

... wiem, wiem ! :)

dangol napisał(a):Przy okazji :idea: pytanko, - odnośnie zielonej kurteczki Gosi............
Czy lekkość kurteczki wynika z wypenienia puchem, czy czymś innym?

... tak lekkość oraz właściwości termiczne wynikają z wypełnienia gęsim puchem.

TUTAJ - link do stronki, gdzie taką samą można nabyć przez internet. Jest tam dokładny opis co jak i z czego. ;)
Co prawda we Włoszech cena była dużo korzystniejsza.

Jeśli chodzi o pranie, czyszczenie ... to ta Gosi nabyta została właśnie w Dolomitach w sezonie 2012.
Z uwagi iż była używana tylko tam, to nie zdążyła się jeszcze "zmęczyć", więc nie była poddana takowym obróbkom.
Jak o taki "puch" zadbać można poczytać TUTAJ.

pozdrawiam. 8)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12750
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 28.03.2013 21:49

Dzięki za instrukcję :) , zapewne przyda mi się wcześniej niż Gosi, bo kurteczkę już mam :arrow: BIAŁĄ . Niewątpliwie będzie potrzebowała pielęgnacji dużo częściej - na razie jest jeszcze czyściutka :), chociaż kilka razy już mi na biegówkach służyła 8). Tyle, że nie zawsze jako wierzchnie odzienie...
Marka inna niż ta Gosi, no i kapturka nie ma, ale nawet bez niego poczułam zalety :) kurteczki. Jakaś fotka w niej powinna się pojawić w kolejnym odcinku wiosennego szurania...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.03.2013 21:54

Koleżanka dangol nie ma nic do roboty w domu przed świetami, że ma czas na komputer :roll: :roll: :roll:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12750
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 28.03.2013 22:21

Na święta jadę w gości, więc w domu mam luzik :) . A Kolega Darek żonce nie pomaga, skoro też siedzi na cropelce :wink: ?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 28.03.2013 22:25

Co tam żonka- skoro tu ma tyle "koleżanek"... :roll: :mrgreen:
ACandrzej
Cromaniak
Posty: 1401
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ACandrzej » 16.04.2013 18:10

Tak nieśmiało zapytam...
Czy to już koniec?
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 17.04.2013 08:29

ACandrzej napisał(a):Tak nieśmiało zapytam...
Czy to już koniec?

Tak prawie 8) ... ale jeszcze nie ...
Ciąg dalszy będzie coś koło weekendu, chwilowo muszę uporać się z pewną "pamiątką" ;) z tych dolomitowych wakacji.

pozdrawiam. 8)
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 17.04.2013 22:48

mariusz-w napisał(a):
ACandrzej napisał(a):Tak nieśmiało zapytam...
Czy to już koniec?

... chwilowo muszę uporać się z pewną "pamiątką" ;) z tych dolomitowych wakacji.


Priorytety ...

Pozdrawiam cierpliwie 8)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 20.04.2013 20:45

plavac napisał(a):Priorytety ...

... już po ... "załatwione" w czwartek/piątek ! :) 8)

... a więc wracamy na trasę. 8)

Chwilkę kręcimy się jeszcze po początkowym odcinku Alta Via Bepi Zac, a później powolutku schodzimy i wracamy na Passo Selle do stojącego tam schroniska.

Obrazek

Obrazek

... od strony Passo San Pellegrino, raz po raz także podchodzą amatorzy wędrówki po grani Costabella, a także tras biegnących w kierunku doliny San Nicolo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W schronisku chwila oddechu i czas na coś smacznego ... ja zamawiam espresso, a Gosia wychyla szklaneczkę czerwonego wina. 8)

Obrazek

pozdrawiam.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18341
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 20.04.2013 21:37

To że góry Ci pozują - rozumiem . Ale niebo :?: :roll: 8)


Pozdrawiam
Piotr
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 20.04.2013 22:59

Kurde, wy - a przede wszystkim Gosia- to jesteście odważni.
Ja bym się bał w górach i na skałach pić wino!
Pokręciło by mi się we łbie i np. zamiast klamry złapałbym powietrze... :lol: :wink: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
DOLOMITY ... Les plus belles architectures du monde ... - strona 109
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone