Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji w 1 dzień?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 30.07.2013 21:39

Lednice napisał(a):Powoli wątek zaczyna wyglądać jak wyścig przodowników pracy w socjaliźmie :wink:

Kto wyrobi więcej godzin nonstop w drodze nad Jadran :roll:
Kto pierwszy podwyższy poziom współzawodnictwa do ponad 30 godzin :?:


Kto więcej ziemniaków przewiezie :p
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.07.2013 21:42

kapitan_statku napisał(a):Jak sie dobrze i plynnie jedzie to kilometry same mijają. Nie trzeba się nawet specjalnie męczyć.

Kodeks Drogowy powinien zaczynać się tym zdaniem :)
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 30.07.2013 21:47

walp napisał(a):
kapitan_statku napisał(a):Jak sie dobrze i plynnie jedzie to kilometry same mijają. Nie trzeba się nawet specjalnie męczyć.

Kodeks Drogowy powinien zaczynać się tym zdaniem :)



A co mado tego kodeks drogowy? ;)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.07.2013 21:55

kapitan_statku napisał(a):
walp napisał(a):
kapitan_statku napisał(a):Jak sie dobrze i plynnie jedzie to kilometry same mijają. Nie trzeba się nawet specjalnie męczyć.

Kodeks Drogowy powinien zaczynać się tym zdaniem :)

A co mado tego kodeks drogowy? ;)

W zasadzie nic. Ale miałem kolego na myśli motto, czyli "cytat poprzedzający treść utworu, umieszczony tam celowo przez autora, aby wywołać na odbiorcy określone skutki zgodne z zamysłem autora." :mrgreen:
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 30.07.2013 21:57

walp napisał(a):W zasadzie nic. Ale miałem kolego na myśli motto, czyli "cytat poprzedzający treść utworu, umieszczony tam celowo przez autora, aby wywołać na odbiorcy określone skutki zgodne z zamysłem autora." :mrgreen:


a można lajkować? :)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.07.2013 21:58

If you lajk :?:
nulka1
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) nulka1 » 30.07.2013 22:00

Jak jedziesz na wyczekane wakacje w bardzo fajnym towarzystwie, to nie chce się spać, ani nie jest nudno...
Ale to na co chciałam zwrócić uwagę, to że nam Chorwacja się przyblizyła o jakieś 500 km. I w ogóle Europa jest coraz mniejsza.
Bardzo z tego powodu się cieszę!

Ludzie odpuście i jedźcie na wakacje do CRO! Koniecznie..

Wcześniej spaliśmy a to w Bratysławie , a to z powrotem w okolicach plitwickich, ale jak nie masz zarezerwowanego miejsca to musisz szukać, tracisz czas. Dla mnie bez sensu.
A i noclegi jednorazowe są znacznie droższe.
Dla zognienia konfliktu pomiedzy zwolennikami spania po drodze i jechania bez przerw pokażę Wam jeszcze jedno zdjęcie naszej prywatnej plaży. Ten tłum to nie udawane zdjęcie, to środek dnia w szczycie ruchu.
Załączniki:
_DSC0513.jpg
bolo28
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 12.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolo28 » 30.07.2013 22:03

Jutro środa.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 30.07.2013 22:03

Jaka czysta woda - jakaż to miejscowość Nulka. Daruję Ci piractwo na drodze. :wink: :wink: :wink:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 30.07.2013 22:05

Niech każdy jedzie tak jak może - organizmu nie oszukasz.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.07.2013 22:05

nulka1 napisał(a):Ludzie odpuście i jedźcie na wakacje do CRO! Koniecznie..

Nulka, wydaje mi się, że na tym forum nie trzeba rzucać takich haseł. :smo:
nulka1 napisał(a):Dla zognienia konfliktu pomiedzy zwolennikami spania po drodze i jechania bez przerw pokażę Wam jeszcze jedno zdjęcie naszej prywatnej plaży. Ten tłum to nie udawane zdjęcie, to środek dnia w szczycie ruchu.

Nie widzę powodu, abym miał być pozbawiony oglądania takich miejsc, tylko dlatego, że nocuję po drodze. :?
nulka1
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) nulka1 » 30.07.2013 22:09

Ja tylko zaogniam... :lol:
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 30.07.2013 22:11

@nulka1 - gdzie to i jak z wifi?
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 30.07.2013 22:15

Sam wiem, że różnie bywa:
- raz jechałem cały dzień i w nocy około 2 00 zaczął padać deszcz - niestety - rytmiczne ruchy wycieraczek usypiały mnie tak, że musiałem zjechać na odpoczynek
- jak jadę na noc, to po nocce cały dzień dam rade przejechać - pod warunkiem, że jestem wypoczety i wyspany.

Nie każdy może przejechać tyle samo. jak jesteście zmęczeni, to nie kuście losu... Lepiej dojechać później... ale dojechać.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.07.2013 22:18

nulka1 napisał(a):Ja tylko zaogniam... :lol:

Mnie już zaogniać nie potrzeba, za 5 dni wyjazd i w DWA dni dojadę :wink:
Ale urocza ta Twoja zatoczka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Do Chorwacji w 1 dzień? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone