Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy ktoś wie co z kampem u Peca???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 20.08.2011 21:09

w 2008 był zamknięty.... Przejeżdżałem w sierpniu bieżącego roku i moja córka doliczyła się 2 namiotów na terenie campu... Trudno stwierdzić czy był czynny. Widziałem jednak tablice informacyjne wskazujące, położenia campu; w 2008 jeśli pamięć mnie nie myli nie było ich.
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 29.08.2011 13:50

Dla wszystkich zainteresowanych Peca jest otwarta :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.08.2011 14:07

jacek gryczewski napisał(a):Dla wszystkich zainteresowanych Peca jest otwarta :)


Byłeś?
Jakieś fotki Możesz wstawisz?
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 29.08.2011 15:03

Jacek S napisał(a):
jacek gryczewski napisał(a):Dla wszystkich zainteresowanych Peca jest otwarta :)


Byłeś?
Jakieś fotki Możesz wstawisz?


Jacuś nie byłem w tymn roku ale wlaśnie są tam moi znajomi z którymi mialem w tym roku jechać .....
Kemping jest normalnie otwarty ..... wystarczy wjechac i jesli nie ma Frano na recepcji poprostu rozbić się ...formalnosci z Frano mozna zalatwic pozniej
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 29.08.2011 15:13

jacek gryczewski napisał(a):
Jacek S napisał(a):
jacek gryczewski napisał(a):Dla wszystkich zainteresowanych Peca jest otwarta :)


Byłeś?
Jakieś fotki Możesz wstawisz?


Jacuś nie byłem w tymn roku ale wlaśnie są tam moi znajomi z którymi mialem w tym roku jechać .....
Kemping jest normalnie otwarty ..... wystarczy wjechac i jesli nie ma Frano na recepcji poprostu rozbić się ...formalnosci z Frano mozna zalatwic pozniej
[img][
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 17.01.2012 10:55

Może odgrzeje trochę temat, jest ktoś w stanie podać mi jakieś namiary na ten kemping, jakąś www, zdjęcia i lokalizację ?
Pozdrawiam
hass
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2010
Peca

Nieprzeczytany postnapisał(a) hass » 17.01.2012 15:39

http://wikimapia.org/#lat=42.6997883&lo ... 8&l=28&m=b

Poprawiłem lokalizacje, wcześniej dodana przez kogoś innego jest błędna.
jako geodeta musiałem to poprawić :)

Cały camp jak widac pokryty oliwkowymi drzewkami dającymi milutki chłodek, w głębi widać zadaszone toalety i prysznice itp.

Planuje sie meldowac tam po 15 VIII.

Widim se!
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 17.01.2012 15:49

Dzięki za odpowiedź, szkoda tylko że to tak daleko od wybrzeża
hass
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2010
Auto Camp Peca

Nieprzeczytany postnapisał(a) hass » 17.01.2012 16:18

Też myślałem że to problem. Okazało sie że atmosfera miejsca, Frano i spacer na plaże nie jest takim problemem jak sie może wydawać.

Jade tam po raz 3ci, a znam takich co i po raz 12-13sty 8)

Frano organizuje też poczęstunki z menu na życzenie, pieczony baran-jagnie, jakies cuda z małżami, przeeeepyszne najsmaczniejsze jakie jadłem ryby, trunki domowe :P... gotuje jego ojciec lub Mate-wujek.

Polecam.
Zdjęcia na maila.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.01.2012 17:00

Kurcze, jakieś zaćmienie umysłu mnie ogarnęło..może to przez tamten błędny link - wiem gdzie to jest.
Jak byłem Pod Maslinom to tam żadnego namiotu ani tablicy...
Do plaży jest jednak kawałek.
A wiadomo jak z cenami w high season?
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 17.01.2012 21:56

Zgadza się w 100%. W 2008 byłem Pod Maslinom, a U Peca było zamknięte. Praktycznie znajdują się po przeciwległych stronach drogi.
Do morza nie jest więc dalej tyle, że stromo! Jak pisałem wcześniej camp czynny. Przejeżdżałem w sierpniu 2011 niestety nie zatrzymaliśmy się, a był otwarty. Zaleta Orasaca to chyba najładniejsza plaża i najlepsze pieczywo (płaskie bułki) w sklepiku powyżej campów!
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 24.01.2012 12:30

Panie i Panowie ,

Kamp Peca jest czynny. Jeżeli na recepcji nie ma nikogo a droga wjazdowa nie jest zablokowana łancuchem - oznacza to ze kemping jest otwarty. proszę smiało sie rozkladać. Frano lub Mate zachodzą na kemping zawsze z samego rana oraz wieczorem i wtedy mozna dopelnic formalnosci. Ceny - napewno bedzie taniej niz pod Maslinoj. A duzo spokojniej i wiecej cienia. Tak jak wczesniej pisal hass - na życzenie mozana zamówic nawet pieczonę jagnię , rybę , cewapy itp .

Podaje nr tel do Obslugi

Frano Crnogorac +38 5915345283

p.s .

Hass - widzimy sie w tym roku .........oczywiscie na Peca :)
Frano juz uprzedzony - oraganizuje trunki na festiwal of rakija AD 2012
arkot
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 23.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkot » 26.01.2012 15:39

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i śledzę wszelkie informacje na temat campingów. Wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji z namiotem po prostu po wielu latach takiego wypoczynku nad Polskim morzem chcemy spróbować coś innego. :D
Planujemy wyjazd na koniec lipca i tu pytanie czy na tym campie będzie miejsce bez problemu dla naszej trójki i namiotu oraz auta?
Czy ktoś wie jakie są tam ceny?
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 26.01.2012 22:59

oczywiscie ze miejsce sie znajdzie ......:) co do ceny to w ubieglym sezonie Frano liczyl nam za 1 namiot, auto ,2 osoby i prad 13 Euro za wszystko ........... Jesli chcesz zdjec dokladnych z kempingu podaj mi swoj adres e-mail to Ci podesle i sam dokladnie wszystko zobaczysz


pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.01.2012 01:07

jacek gryczewski napisał(a):oczywiscie ze miejsce sie znajdzie ......:) co do ceny to w ubieglym sezonie Frano liczyl nam za 1 namiot, auto ,2 osoby i prad 13 Euro za wszystko ........... Jesli chcesz zdjec dokladnych z kempingu podaj mi swoj adres e-mail to Ci podesle i sam dokladnie wszystko zobaczysz


pozdrawiam

Ja też poproszę.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
czy ktoś wie co z kampem u Peca??? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone