Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy ktoś korzystał z pośrednictwa www.== reklama ==?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008
czy ktoś korzystał z pośrednictwa www.== reklama ==?

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 12.01.2010 23:27

Witam! Dziękuję wszystkim o namiary, szukaliśmy , szukaliśmy i chyba znaleźliśmy tylko chcę się upewnić u Was na forum bo odpowiedzialność za kilka innych osób ciąży na mnie:) A w końcu wakacje są raz do roku :lol: Znaleźliśmy apartAment Kasandra za pośrednictwem strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link stronka bardzo fajna, rozmawiałam z bardzo miłą panią która mi doradzała i jest otwarta na wszystkie pytania - Pięknie! NIestety muszę się zapytać głównie ze względu na znajomych o autentyczność tej strony , generalnie ufam ludziom ale chcę zapewnić moich znajomych że wszystko jest ok, rozumiem ich w końcu wpłacamy zaliczkę - jesli coś wiecie o ww. stronce szepnijcie mi słówko:) z góry dziękuję
Aga
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 13.01.2010 09:51

nikt mi nie pomoże :( a może jakieś sugestie jak sprawdzić wiarygodność ?
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 13.01.2010 09:59

Wątek założyłaś raptem 10 godzin temu, w dodatku późnym wieczorem, a już chciałabyś mieć info. Odczekaj trochę, w końcu jest zima i nie wszyscy cro.plowcy zaglądają na forum codziennie. Na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże. Ale cierpliwości :)
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 13.01.2010 10:12

Cześć !
O tych pośrednikach nie wiem nic, natomiasat korzystałem z pośrednictwa firmy : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i jestem zi ch usług bardzo zdowolony, tak więc jęzeli znajdziesz ten apartament w ich ofercie to załatwiaj.
Pozdrawiam
S.Wrona
JKR
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 14.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JKR » 13.01.2010 11:34

aga_manka napisał(a):a może jakieś sugestie jak sprawdzić wiarygodność ?


Użyć wyszukiwarki na tym forum, było już wiele razy.
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 13.01.2010 14:44

Dziękuję a zarazem bardzo przepraszam żem w "gorącej wodzie kąpana" ale jeszcze nie wpłaciliśmy zaliczki i stąd ten pośpiech, wczoraj korzystałam ale widocznie źle z wyszukiwarki :oops: :oops: Tu głównie chodzi o moich znajomych, chce ich uspokoić :) Wg mnie Pani z którą rozmawiałam to profeska w 100% i poprostu yu na forum tak dla formalności szukam potwierdzenia słuszności mojego wyboru:) W każdym razie dziekuje bardzo za wszelkie uwagi , obiecuję fotorelację z półwyspu Peljesac po wakacjach , teraz nic tylko odliczać dni 8)
Piotrcro
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrcro » 13.01.2010 18:42

Witam jestem pierwszy raz na tym forum jako aktywny użytkownik więc proszę o wyrozumiałość. W zeszłym roku wyjechałem przez to biuro właśnie do willi Kasandra i były to jedne z fajniejszych wakacji. Właścicielka Senka typowa horwatka bezpośrednia, otwarta, genialna. Paweł ze strony orebic.com pl określił standart tego apartamentu jako późny solidny Gierek i nie sposób się z nim nie zgodzić, zaletą jest ogromny taras (jeżeli mieszkamy na górze) i bardzo wygodny zacieniony parking. Jeśli chcesz więcej informacji to daj znać.
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 13.01.2010 21:43

Piotrcro napisał(a):Witam jestem pierwszy raz na tym forum jako aktywny użytkownik więc proszę o wyrozumiałość. W zeszłym roku wyjechałem przez to biuro właśnie do willi Kasandra i były to jedne z fajniejszych wakacji. Właścicielka Senka typowa horwatka bezpośrednia, otwarta, genialna. Paweł ze strony orebic.com pl określił standart tego apartamentu jako późny solidny Gierek i nie sposób się z nim nie zgodzić, zaletą jest ogromny taras (jeżeli mieszkamy na górze) i bardzo wygodny zacieniony parking. Jeśli chcesz więcej informacji to daj znać.

Pewnie że chcę a byłoby dużym nietaktem gdybym Cię poprosiła o jakieś fotki np plaży na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 21.01.2010 15:37

Rok temu byliśmy w Orebicu na jednodniowej wycieczce. Bardzo nam się spodobało. Zresztą cały Peljesac jest piękny. W tym roku przez == reklama == zarezerwowaliśmy willę Pod Dużym Drzewem. Nie wiem czy ktoś z forum tam był. Mamy nadzieję, że szósty urlop w Cro spędzimy tak samo wspaniale jak poprzednie pięć.
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 10.06.2013 00:47

Nie polecam tej firmy/agencji/strony. Po wysłaniu zapytania o ofertę pokoju jestem nękany z kilkunastu telefonów i adresów e-mail. Moje dane trafiły do jakiejś bazy i dzwonią do mnie kilkanaście razy dziennie że w Peljesacu jest najpiękniej.

Odmowa przyjęcia ich oferty kończy się epitetami i tekstami że nie chcę dobrze dla mojej rodziny.

Niezłe jaja, jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Nie podawajcie im swoich danych :-)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.06.2013 09:37

Nie do końca mogę to potwierdzić. Ja również chyba z dwa czy trzy lata temu zapytałam ich o jeden z domów. Faktem jest, że do dzisiaj od czasu do czasu dostanę maila z jakąś ofertą, ale żadnych telefonów od nich nie miałam, a na moją odpowiedź, że dziękuję i nie skorzystam otrzymałam miłego maila, że im przykro i że polecają się na przyszłość.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 10.06.2013 09:51

namo napisał(a):Nie polecam tej firmy/agencji/strony. Po wysłaniu zapytania o ofertę pokoju jestem nękany z kilkunastu telefonów i adresów e-mail. Moje dane trafiły do jakiejś bazy i dzwonią do mnie kilkanaście razy dziennie że w Peljesacu jest najpiękniej.

Odmowa przyjęcia ich oferty kończy się epitetami i tekstami że nie chcę dobrze dla mojej rodziny.

Niezłe jaja, jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Nie podawajcie im swoich danych :-)


oni tacy są :) Dwa lata z rzędu pytałam ich o "moją" kwaterę tylko, że przez GG, bo też mają w ofercie, a chciałam się dowiedzieć o cenę z czystej ciekawości ile zarabiają poprzez stonkę, to niepoważny pan nie dość, że nie udzielił mi informacji to jeszcze stwierdził, że to kaszanka i że tylko Peliesac. To się pytam po co mają w ofercie inne domy ??
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.06.2013 13:55

To ja zdaje się trafiłam na jakiś ich lepszy czas :D Mnie postanowili nie nękać i nawet mili byli :D
111mirek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 111mirek » 05.06.2015 08:26

Witam
Aby nie zakładać nowego wątku podłączę się tutaj - jeśli można- mam pytanie o wiarygodność biura Croatia-online. Czy ktoś korzystał z jego usług?
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
czy ktoś korzystał z pośrednictwa www.== reklama ==?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone