Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy euro moze staniec?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Czy euro moze staniec?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 18.07.2003 13:20

Czy euro moze jeszcze stanies w najbliszym okresie czy nie zabardzo...? :?
Bebe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bebe » 18.07.2003 14:27

Ależ oczywiście, że może stanieć. Może również podrożeć. Poza tym może pozostać bez zmian.
Z takim pytaniem należy się raczej zwrócić do wróżki... :wink:
atma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) atma » 18.07.2003 14:28

Widziałem na czacie wypowiedź eksperta od spraw walutowych w jakimś banku. To było chyba na początku lipca. I ten powiedział, że jak Euro spadnie poniżej 4,40, to radzi kupować. Przede mną wyjazd i jak o tym myślę (o kursie) to mam dreszcze.
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 18.07.2003 14:34

atma napisał(a):Widziałem na czacie wypowiedź eksperta od spraw walutowych w jakimś banku. To było chyba na początku lipca. I ten powiedział, że jak Euro spadnie poniżej 4,40, to radzi kupować. Przede mną wyjazd i jak o tym myślę (o kursie) to mam dreszcze.


oby nie przekroczyło 4,50 !!!!!!!!!!!! ......... ale mam podobnie .... zimne dreszcze !!!!! ( a wyjazd za tydzień) 8) :roll:
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 18.07.2003 14:40

jescze 6 dni i nie wiem czy juz kupywac czy czekac kurde :?
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 18.07.2003 16:40

Idziol napisał(a):jescze 6 dni i nie wiem czy juz kupywac czy czekac kurde :?


naprawde mam ten sam problem! ale pewnikiem pojade kupic pod koniec przyszłego tygodnia...

zycze dobrego kursu :lol:
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 18.07.2003 16:47

A ja zawsze radzę: spytajcie euroentuzjastów, którzy obiecywali że po wygranym referendum złotówka poszybuje w górę.
A tak na poważnie to pytanie faktycznie do wróżki ale ja chyba jeszcze chwile poczekam. Może chociaż na chwile stanieje
JARAWIS
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JARAWIS » 18.07.2003 16:53

Łukasz napisał(a):A ja zawsze radzę: spytajcie euroentuzjastów, którzy obiecywali że po wygranym referendum złotówka poszybuje w górę.
A tak na poważnie to pytanie faktycznie do wróżki ale ja chyba jeszcze chwile poczekam. Może chociaż na chwile stanieje


Łukasz !

jak chcesz mozemy monitorowac to razem od poniedzialku :lol: i kupimy jak bedzie najlepszy kurs tygodnia!! 8)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.07.2003 18:10

ha,ha .... tylko ze o najlepszym kursie tygodnia dowiesz sie co najmniej dzień za późno. Noooooo, chyba że ma ktoś zaprzyjaźnioną wróżkę. :lol:
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 22.07.2003 19:18

Euro nam podrozoło jak zwykle przez nasz ku..a kochany rząd.
Ale rozmawiałem z kilkoma "mądrymi" w tej kwesti i spodziewają się minimalnych (o ok. 10-12 gr) spadków w sierpniu. Także stay cool
jakuza
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 02.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakuza » 30.07.2003 14:11

8) Polecam szanownym kolegom ruszyć mózgiem a nie kilikać beznamietnie w klawiaturę.Na stronie Interia.pl jest strona biznesowa,nie trzeba być ekonomistą aby przeczytać komentarze analityków walutowych , prześledzić komentarze ekonomistów sprawy podane są na talerzu.Jeżeli jeśteście po szkole średniej przeczytanie tych stron i wyciągnięci e wnioskow nie sprawi Wam problemów ! PZDR.
uli
euro

Nieprzeczytany postnapisał(a) uli » 30.07.2003 14:39

Proszę o podpowiedź : a gdyby jadąc przez Austrie w bankomacie wybrać euro , czy nie będzie niższy przelicznik niż u nas w kantorach mimi prowizji
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 30.07.2003 15:51

Jakuza nie jestem pewien czy żartujesz czy poważnie radzisz poczytać komentarze analityków. Ale gdybyś jednak nie żartował to pozwole sobie coś przypomnieć.
Jak były minister finansów stwierdził, że Euro jest bardzo tanie i tańsze nie będzie a kurs był około 4 zl to analitycy stwierdzili, ze będzie tanieć ponieważ: "...ble ble ble..." Przed referendum analitycy twierdzili, że wygrane referendum umocni złotówkę ponieważ :"...ble ble ble..." .
Jak ktoś ma krótką pamięć to niech słucha wypowiedzi analityków.
darfa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 14.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) darfa » 30.07.2003 16:08

NIe znam sie na ekonomi i prawach rynku wiem ze wczoraj kupowalem Euro i kurs w kantorze wynosil 4,40 a przy wykupie polisy ubezp. na koszty leczenia agent PZU liczyl 4,473, wiec gdzie jakies ustalone kursy walut
krisb
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisb » 30.07.2003 16:19

4.44 w poznaniu dzisiaj, więc juz trochę spadło...
Ostatnio edytowano 31.07.2003 15:06 przez krisb, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone