Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 08.07.2019 11:31

Ja myślę, że te klapki to bardziej taki dzisiejszy symbol, tylko zawsze myślałem że w połączeniu ze skarpetkami a nie zrogowaciałymi piętami :wink:

Januszy spotkać można wszędzie. Swego czasu trafiłem na takich na Hvarze a nie nad Bałtykiem. Spotkałem też całe grona Januszy w Zivogośce, tyle że czeskojęzycznych :) Moim zdaniem, możliwość spotkania z takimi zachowaniami jest wprost proporcjonalna do popularności miejscowości do jakiej jedziemy. Tak więc jakby ktoś chciał w tym roku spotkać Janusza Rysia, to polecam Ubli na Lastovie :wink: Jakby to było mało, to mam 60 km gumjakiem na Palagružę, tylko wtedy do Studenaca daleko :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.07.2019 11:32

wikol napisał(a):Poza tym nadbałtycki wakacyjny widok podpitych Januszy z wielkimi brzuchami w klapkach za 10zł ze zrogowaciałymi piętami nie interesuje mnie ;)


Ktoś obiecał, że za teksty o JANUSZACH będzie wylot z forum. Mam nadzieję, że słowo będzie dotrzymane :lol:

PS. Jak mam klapki z promo za 9 zeta :)
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.07.2019 11:35

Nikt chyba nie lubi gdy na plaży obok leży podpity jegomość, pijący kolejne piwo, głośno się śmiejący, palący papierosy które po wypaleniu wciska w nadmorski piach. Celowo użyłem tego imienia gdyż tyczy się tylko tej garstki ludzi. Jeśli ktoś broni takich zachowań, jego sprawa.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 08.07.2019 11:37

Parafrazując słynnego Pawlaka "Ludzie nie dzielą się na Januszy i pozostałych, jeno na mądrych i głupich" :D :smo: :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 08.07.2019 11:43

piotrulex napisał(a):Ktoś obiecał, że za teksty o JANUSZACH będzie wylot z forum. Mam nadzieję, że słowo będzie dotrzymane :lol:


Może to był nasz Janusz :wink: Jak tak to trza będzie tego przysłowiowego Czesiu nazwać, a jak nie to niech będzie Rysio :lol: :wink:

Jak mam klapki z promo za 9 zeta


Gdzie kupiłeś :?: 8O

... q ... dałem 16 :cry:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.07.2019 11:44

wikol napisał(a):Nikt chyba nie lubi gdy na plaży obok leży podpity jegomość, pijący kolejne piwo, głośno się śmiejący, palący papierosy które po wypaleniu wciska w nadmorski piach. Celowo użyłem tego imienia gdyż tyczy się tylko tej garstki ludzi. Jeśli ktoś broni takich zachowań, jego sprawa.


Kto broni takich zachowań? Ja nie widziałem

No i zapomniałeś o klapkach za 10 zeta, to wiele mówi o człowieku, do tego brak wizyt u kosmetyczki, no jak tak można ...

Momentami jesteś bezkompromisowo żałosny :(
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 08.07.2019 11:46

Rysio napisał(a):
piotrulex napisał(a):Ktoś obiecał, że za teksty o JANUSZACH będzie wylot z forum. Mam nadzieję, że słowo będzie dotrzymane :lol:


Może to był nasz Janusz :wink: Jak tak to trza będzie tego przysłowiowego Czesiu nazwać, a jak nie to niech będzie Rysio :lol: :wink:

Jak mam klapki z promo za 9 zeta


Gdzie kupiłeś :?: 8O

... q ... dałem 16 :cry:

A ja kupiłam w drodze do Cro w Biedronce w Zwardoniu za 5 zł, ale okazało się, ze niestety wzięłam dwa prawe 8O :D :D :D, aż strach się bać jakby mnie w tych klapkach zobaczył Wikol... :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 08.07.2019 11:48 przez ZytaS, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.07.2019 11:47

Rysio napisał(a):
piotrulex napisał(a):Ktoś obiecał, że za teksty o JANUSZACH będzie wylot z forum. Mam nadzieję, że słowo będzie dotrzymane :lol:


Może to był nasz Janusz :wink: Jak tak to trza będzie tego przysłowiowego Czesiu nazwać, a jak nie to niech będzie Rysio :lol: :wink:

Jak mam klapki z promo za 9 zeta


Gdzie kupiłeś :?: 8O

... q ... dałem 16 :cry:


W Decathlon rok temu, kolor wycofywali czy jakoś tak, do dziś mi służą i często w nich bezwstydnie paraduję na basenie, w saunarium czy po Chorwackim campingu a nawet po domu
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.07.2019 11:47

Ja kupiłem ostatnio podrabiane "Crocsy" w Auchan za 19,99zł ;) Wyglądają prawie jak oryginały ...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.07.2019 11:49

ZytaS napisał(a):A ja kupiłam w drodze do Cro w Biedronce w Zwardoniu za 5 zł, ale okazało się, ze niestety wzięłam dwa prawe 8O :D :D :D


W sieciówce Sinsay córa ostatnio kupowała po 9,99 jakieś fajne, kolorowe :lol:

Jak z kolonii wróci to muszę zerknąć jakie ma pięty ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.07.2019 11:50

wikol napisał(a):Ja kupiłem ostatnio podrabiane "Crocsy" w Auchan za 19,99zł ;) Wyglądają prawie jak oryginały ...


Nie staraj się być zabawny, Ty już swoje powiedziałeś w chwili szczerości :(
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 08.07.2019 11:51

wikol napisał(a):Ja kupiłem ostatnio podrabiane "Crocsy" w Auchan za 19,99zł ;) Wyglądają prawie jak oryginały ...


Ale wybuliłeś 8O 8O toż to rozbój w biały dzień 8O :lol:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 08.07.2019 11:53

piotrulex napisał(a):
ZytaS napisał(a):A ja kupiłam w drodze do Cro w Biedronce w Zwardoniu za 5 zł, ale okazało się, ze niestety wzięłam dwa prawe 8O :D :D :D


W sieciówce Sinsay córa ostatnio kupowała po 9,99 jakieś fajne, kolorowe :lol:

Jak z kolonii wróci to muszę zerknąć jakie ma pięty ;)


:lol: :lol: :lol:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.07.2019 11:59

piotrulex napisał(a):
wikol napisał(a):Ja kupiłem ostatnio podrabiane "Crocsy" w Auchan za 19,99zł ;) Wyglądają prawie jak oryginały ...


Nie staraj się być zabawny, Ty już swoje powiedziałeś w chwili szczerości :(

OK jeśli kogoś uraziłem wpisem o "Januszach" to przepraszam.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.07.2019 12:02

wikol napisał(a):
piotrulex napisał(a):
wikol napisał(a):Ja kupiłem ostatnio podrabiane "Crocsy" w Auchan za 19,99zł ;) Wyglądają prawie jak oryginały ...


Nie staraj się być zabawny, Ty już swoje powiedziałeś w chwili szczerości :(

OK jeśli kogoś uraziłem wpisem o "Januszach" to przepraszam.


Bardziej o ocenianiu ludzi na podstawie ceny klapek w jakich chodzą

To smutne, że ktoś tak myśli i jeszcze nie wstydzi się o tym publicznie pisać na całkiem miłym forum :cry:

Pomijam nawet tekst o wielkości brzucha czy stanie pięt 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad? - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone