Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COVID - szczepionka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.11.2021 21:23

michał1234 napisał(a):Czyli gdyby nie niusy z ostatnich dni o fałszowaniu tzw. certyfikatów, to jednak coś by tam zaczęło zgrzytać??

Przecież o lewych certyfikatach już od jakiegoś czasu gdzieniegdzie się szeptało.
Dopiero TVN ujawnił rozmach a to pewnie wierzchołek góry lodowej.


Mnie zastanawia coś innego.
Sprawdziłem twoje posty i wyszło na to, że ostatnie 28 postów masz w tematach covidowych. W innym temacie napisałeś ostatni raz ponad 2 miesiące temu.
Chce ci się na forum miłośników Chorwacji pisać tylko i wyłącznie o covidzie?
Przecież wszyscy (no może poza Baunty) mają z ciebie bekę. Liczysz że kogoś do tych śmiesznych teorii przekonasz? Chyba że to twoja praca.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 27.11.2021 21:52

michał1234 napisał(a):
Bravik napisał(a):
michał1234 napisał(a):Krzysztofie,
Czyli jednak jedziemy dalej z covidowym cyrkiem.


Nigdzie się z Tobą nie wybieram, bo bardzo mi nie po drodze. A i podróżą karawanem na razie zainteresowany nie jestem, bo niby to wygodnie , na leżąco, jak w kamperze, ale co z tego jak tylko w jedną stronę. No i o czym mógłbym z Tobą dyskutować???

michał1234 napisał(a):Czego Wy się będziecie lękać, jak już Covid przestanie być potrzebny?


A np. tego, że ludzie o Twojej mentalności i postrzeganiu świata dalej będą mieli dostęp do sieci.

Chyba zrezygnuję z dostępu. Z tą moją mentalnością…..


Kim jesteś z zawodu i jakie masz wykształcenie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.11.2021 22:03

michał1234 napisał(a):Czego Wy się będziecie lękać, jak już Covid przestanie być potrzebny?


IMG-20211127-WA0002.jpg
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 27.11.2021 23:01

Screenshot_2021-11-27-21-59-53-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Chyba pobożne życzenia.
Dalej będą wierzyli koncernom farmaceutycznym i telewizji :roll:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 27.11.2021 23:03

Janusz, próżny Twój trud... :roll:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.11.2021 23:04

baunty napisał(a):
Screenshot_2021-11-27-21-59-53-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Chyba pobożne życzenia.
Dalej będą wierzyli koncernom farmaceutycznym i telewizji :roll:

Przyjrzyj się lepiej swoim guru. Może być zabawnie.
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 28.11.2021 01:19

Widzę,że wątek nie umrze, bo wciąż żyje nowe i żyć będzie.
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-m ... 58792.html

Szczepionki nowe powstaną i ich życie też nie nie umrze, BA,... kto by sobie na to mógł pozwolił, żeby szczepionka umarła ??? Ona musi żyć !!!

Szczepmy się na gwałt czym prędzej i czym popadnie, w końcu coś nam zdrowotnie jakoś tam przypadnie.
Obuchem i młotem walmy w siebie szczepionkową,.... inteligentną cnotę.

Może ktoś wymyśli jak nazwać kolejną wariację świrusa ???
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.11.2021 01:32

pavlo napisał(a):Szczepionki nowe powstaną i ich życie też nie nie umrze, BA,... kto by sobie na to mógł pozwolił, żeby szczepionka umarła ??? Ona musi żyć !!!
Szczepmy się na gwałt czym prędzej i czym popadnie, w końcu coś nam zdrowotnie jakoś tam przypadnie.
Obuchem i młotem walmy w siebie szczepionkową,.... inteligentną cnotę.
Może ktoś wymyśli jak nazwać kolejną wariację świrusa ???


Co to za bełkot? Czy czasem czytasz to, co sam piszesz, zanim klikniesz w Wyślij?
ryniu92
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 18.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryniu92 » 28.11.2021 02:35

pavlo napisał(a):Widzę,że wątek nie umrze, bo wciąż żyje nowe i żyć będzie.
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-m ... 58792.html

Szczepionki nowe powstaną i ich życie też nie nie umrze, BA,... kto by sobie na to mógł pozwolił, żeby szczepionka umarła ??? Ona musi żyć !!!

Szczepmy się na gwałt czym prędzej i czym popadnie, w końcu coś nam zdrowotnie jakoś tam przypadnie.
Obuchem i młotem walmy w siebie szczepionkową,.... inteligentną cnotę.

Może ktoś wymyśli jak nazwać kolejną wariację świrusa ???

Następny.
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 28.11.2021 02:48

Bravik napisał(a):
pavlo napisał(a):Szczepionki nowe powstaną i ich życie też nie nie umrze, BA,... kto by sobie na to mógł pozwolił, żeby szczepionka umarła ??? Ona musi żyć !!!
Szczepmy się na gwałt czym prędzej i czym popadnie, w końcu coś nam zdrowotnie jakoś tam przypadnie.
Obuchem i młotem walmy w siebie szczepionkową,.... inteligentną cnotę.
Może ktoś wymyśli jak nazwać kolejną wariację świrusa ???


Co to za bełkot? Czy czasem czytasz to, co sam piszesz, zanim klikniesz w Wyślij?


Życie tej dyskusji jest bardzo ciekawe. Tutaj nie ma co liczyć na merytoryczne wypowiedzi. Tu raczej jest miejsce na trochę ironii. Każda dęta powaga wyrażona w wypowiedzi; jest i śmieszna i trywialna. Ma tutaj miejsce taka zabawa; koń mówi osłowi, że jest koniem, a osioł koniowi, że jest osłem. Obaj mają rację w postrzeganiu siebie, a mimo tego kłócą się o swoją koniowatość i osłowatość

Walka wciąż się toczy o to, który lepiej argumentuje; czy ten co ma długie nogi, czy ten co ma długie uszy.
Nie zmienia to jednak faktu, że koń pozostanie koniem, zaś osioł osłem.
Warta jest ironii cała ta dyskusja jak i Twoja uwaga.
Jeśli chcesz odpowiedzieć na to co napisałem, to nie dodaj proszę powagi mojej wypowiedzi, nie warto, bo z mojej strony usłyszysz tylko ironię. Cenię ludzi inteligentnych i rozróżniających ironię od irytacji :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.11.2021 09:21

Bravik napisał(a):
pavlo napisał(a):Szczepionki nowe powstaną i ich życie też nie nie umrze, BA,... kto by sobie na to mógł pozwolił, żeby szczepionka umarła ??? Ona musi żyć !!!
Szczepmy się na gwałt czym prędzej i czym popadnie, w końcu coś nam zdrowotnie jakoś tam przypadnie.
Obuchem i młotem walmy w siebie szczepionkową,.... inteligentną cnotę.
Może ktoś wymyśli jak nazwać kolejną wariację świrusa ???


Co to za bełkot? Czy czasem czytasz to, co sam piszesz, zanim klikniesz w Wyślij?


Zdecydowany lider. Moim zdaniem lepszy od kolesia "kopiuj-wklej" :lol:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 28.11.2021 10:52

...
Załączniki:
1619011312_wpsr5l.jpg
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.11.2021 10:53

pavlo napisał(a):Życie tej dyskusji jest bardzo ciekawe. Tutaj nie ma co liczyć na merytoryczne wypowiedzi. Tu raczej jest miejsce na trochę ironii. Każda dęta powaga wyrażona w wypowiedzi; jest i śmieszna i trywialna. Ma tutaj miejsce taka zabawa; koń mówi osłowi, że jest koniem, a osioł koniowi, że jest osłem. Obaj mają rację w postrzeganiu siebie, a mimo tego kłócą się o swoją koniowatość i osłowatość

Walka wciąż się toczy o to, który lepiej argumentuje; czy ten co ma długie nogi, czy ten co ma długie uszy.
Nie zmienia to jednak faktu, że koń pozostanie koniem, zaś osioł osłem.
Warta jest ironii cała ta dyskusja jak i Twoja uwaga.
Jeśli chcesz odpowiedzieć na to co napisałem, to nie dodaj proszę powagi mojej wypowiedzi, nie warto, bo z mojej strony usłyszysz tylko ironię. Cenię ludzi inteligentnych i rozróżniających ironię od irytacji :)


Chłopie, rządzisz.... 8O 8O 8O
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.11.2021 11:01

Zdecydowanie :idea:
Memy mało finezyjne, rzekłbym miałkie, poziom SP, a tu i proza, i poezja, coś pięknego.
Brawa dla naszego małego poety :papa:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 28.11.2021 22:04

...
Załączniki:
Screenshot_2021-11-28-20-32-09-51_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
COVID - szczepionka - strona 201
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone