Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COVID - szczepionka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
roman6
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) roman6 » 06.07.2021 22:34

anakin napisał(a):
roman6 napisał(a):Pisz sobie co chcesz, admini to tolerują z wiadomych powodów.

Zdradzisz mi tę tajemnicę?
I wyjaśnij mi, proszę, dlaczego powinienem tolerować Twoje wpisy a innych już nie.

Bez zaglądania komuś w potfel czy stan konta cro.pl.
Fora internetowe pewne koszta generują i utrzymują się z reklamy. Ktoś napisał tu kiedyś że to właśnie z tego powodu nie ma cro na tapatalk.
Im większy ruch na forum tym lepiej dla samego forum.
Znam nawet fora (i to nie jest żadna aluzja do cro) gdzie pracownicy nakręcają użytkowników do sporów aby się działo.
Mam wrażenie że tu taką rolę pełnią niektórzy kontrowersyjni użytkownicy. Cały czas z pogardą piszą o covidzie, obostrzeniach (plandemia, szmaty itp) i podkreślają że są dyskryminowani przez innych choć dyskryminujących treści nie widzę.
Podnoszą większości ciśnienie. Niektórzy napiszą to, co myśli o nich większość i dostają bana. Szkoda że dotyczy to osób które sporo tu wnoszą np. alechandro.
Wg mnie dla dobra forum najlepiej zamknąć ten temat a wpisy w innych tematach traktować tak samo jak te o polityce.
marco156
Cromaniak
Posty: 4164
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco156 » 06.07.2021 22:52

Wg mnie dla dobra forum najlepiej zamknąć ten temat a wpisy w innych tematach traktować tak samo jak te o polityce.[/quote]

Popieram. To forum miłośników Chorwacji a nie przeciwników i zwolenników szczepień. Po co się nakręcać, kłócić. Ten wątek nic pozytywnego nie wnosi i powinien zostać zamkniętu.
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 07.07.2021 00:24

roman6 napisał(a):
anakin napisał(a):
roman6 napisał(a):Pisz sobie co chcesz, admini to tolerują z wiadomych powodów.

Zdradzisz mi tę tajemnicę?
I wyjaśnij mi, proszę, dlaczego powinienem tolerować Twoje wpisy a innych już nie.

Bez zaglądania komuś w potfel czy stan konta cro.pl.
Fora internetowe pewne koszta generują i utrzymują się z reklamy. Ktoś napisał tu kiedyś że to właśnie z tego powodu nie ma cro na tapatalk.
Im większy ruch na forum tym lepiej dla samego forum.
Znam nawet fora (i to nie jest żadna aluzja do cro) gdzie pracownicy nakręcają użytkowników do sporów aby się działo.
Mam wrażenie że tu taką rolę pełnią niektórzy kontrowersyjni użytkownicy. Cały czas z pogardą piszą o covidzie, obostrzeniach (plandemia, szmaty itp) i podkreślają że są dyskryminowani przez innych choć dyskryminujących treści nie widzę.
Podnoszą większości ciśnienie. Niektórzy napiszą to, co myśli o nich większość i dostają bana. Szkoda że dotyczy to osób które sporo tu wnoszą np. alechandro.
Wg mnie dla dobra forum najlepiej zamknąć ten temat a wpisy w innych tematach traktować tak samo jak te o polityce.

Świadomy tego nie byłem, jak ciężkie życie mieli admini przed epoką pandemii. Jaskinie, ziemianki, głód, ubóstwo, korzonki, okruchy, nędza i brak postów. Teraz chociaż biedaczyny sobie dorobią i zimę może przetrwają. Bo minie kiedyś ten czas szczęśliwości i znów dla nich ciężkie czasy nastaną. Wszak przepowiedziane zostało przez proroków apokalipsy: ostatnia prosta i niechybny powrót do normalności nastanie… i kaput. Wątki nienawistnicy zamykać będą, pożoga i zniszczenie, klikalność w niwecz się obróci, a i cenzura swój łeb rogaty podniesie. Biada, biada. Daj romanie6 drogi choć jeszcze z dni parę tej szczęśliwości, ulituj się na nimi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2021 00:33

roman6 napisał(a):Wg mnie dla dobra forum najlepiej zamknąć ten temat a wpisy w innych tematach traktować tak samo jak te o polityce.

marco156 napisał(a):Popieram. To forum miłośników Chorwacji a nie przeciwników i zwolenników szczepień. Po co się nakręcać, kłócić. Ten wątek nic pozytywnego nie wnosi i powinien zostać zamkniętu.

Czyżby była potrzebna nowa ankieta >>> covid-ankieta-t55769.html
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 07.07.2021 06:44

Janusz Bajcer napisał(a):
roman6 napisał(a):Wg mnie dla dobra forum najlepiej zamknąć ten temat a wpisy w innych tematach traktować tak samo jak te o polityce.

marco156 napisał(a):Popieram. To forum miłośników Chorwacji a nie przeciwników i zwolenników szczepień. Po co się nakręcać, kłócić. Ten wątek nic pozytywnego nie wnosi i powinien zostać zamkniętu.

Czyżby była potrzebna nowa ankieta >>> covid-ankieta-t55769.html

jak najbardziej. Wszyscy będą szczęśliwi. Swoją drogą. Wchodzą na forum o wakacjach a rozprawiają o sensie lub bezsensowności szczepienia. Ciekawy tok rozumowania. A postów w innych tematach ci ludzie mają śladowe ilości.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4914
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 07.07.2021 06:52

michał1234 napisał(a):Przypuszczałem, że Taplary to tutaj synonim zacofania i ciemnogrodu, ale dopiero Google przypomniało co i jak. Faktycznie zacofanie (...) cóż mamy bo drugiej stronie cywilizacyjnego wahadła (...) A potem szukamy wakacyjnych Taplar, aby choć trochę odpocząć.
No i niestety, przekaz nie dotarł/nie został zrozumiany.

A malkontentom chcącym aby zamknięto ten wątek dedykuję:
- co to za świństwa tam oglądasz?
- już zamykam.
- poczekaj, powiększ trochę.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 07.07.2021 07:46

A malkontentom chcącym aby zamknięto ten wątek dedykuję:
- co to za świństwa tam oglądasz?
- już zamykam.
- poczekaj, powiększ trochę.


a na forum o motoryzacji wchodzisz i o wędzeniu szynek rozprawiasz...
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 07.07.2021 08:30

Forum to prawdziwa kopalnia wiedzy dla obecnych i przyszłych Cromaniaków. Wątki są różne - niekoniecznie związane z tematyką chorwacką. Rozumiem, że tematy Zabawa w skojarzenia, Mistrzostwa Europy 2020, 50 książek w rok - Anno Domini 2021, Nakarmcie psa, Bieganie etc. również należy zamknąć?

Z pewnością byłoby super, gdyby utrzymanie serwera było bezpłatne, ale nie jest. Stąd obecność modułów reklamowych. Jeśli to komuś wyjątkowo przeszkadza, to są sposoby na przeglądanie zasobów strony bez ich obecności.

Nadto warto chyba wyraźnie zaznaczyć, że praca zespołu moderującego jest całkowicie non profit - realizowana pro bono wyłącznie w czasie wolnym osób funkcyjnych, absolutnie bez żadnego wynagrodzenia.

Skoro wątek Covid - szczepionka budzi u niektórych userów tak wiele emocji, to może warto go pomijać w przeglądaniu forum?
roman6
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) roman6 » 07.07.2021 08:52

stachan napisał(a):Forum to prawdziwa kopalnia wiedzy dla obecnych i przyszłych Cromaniaków.

Nikt w to nie wątpi

stachan napisał(a):Rozumiem, że tematy Zabawa w skojarzenia, Mistrzostwa Europy 2020, 50 książek w rok - Anno Domini 2021, Nakarmcie psa, Bieganie etc. również należy zamknąć?

Nikt o to nie wnioskuje.

stachan napisał(a):Z pewnością byłoby super, gdyby utrzymanie serwera było bezpłatne, ale nie jest. Stąd obecność modułów reklamowych. Jeśli to komuś wyjątkowo przeszkadza, to są sposoby na przeglądanie zasobów strony bez ich obecności.

Nigdzie nie wspomniałem że reklamy przeszkadzają. Uważam że są dyskretne. Znam fora gdzie jest ich zdecydowanie więcej.

stachan napisał(a):Nadto warto chyba wyraźnie zaznaczyć, że praca zespołu moderującego jest całkowicie non profit - realizowana pro bono wyłącznie w czasie wolnym osób funkcyjnych, absolutnie bez żadnego wynagrodzenia.

Nikt w to przecież nie wątpi.

stachan napisał(a):Skoro wątek Covid - szczepionka budzi u niektórych userów tak wiele emocji, to może warto go pomijać w przeglądaniu forum?

Starałem się długo ale musiałem o coś zapytać i w międzyczasie sporo głupot wyczytałem.
roman6
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) roman6 » 07.07.2021 08:52

Janusz Bajcer napisał(a):
roman6 napisał(a):Wg mnie dla dobra forum najlepiej zamknąć ten temat a wpisy w innych tematach traktować tak samo jak te o polityce.

marco156 napisał(a):Popieram. To forum miłośników Chorwacji a nie przeciwników i zwolenników szczepień. Po co się nakręcać, kłócić. Ten wątek nic pozytywnego nie wnosi i powinien zostać zamkniętu.

Czyżby była potrzebna nowa ankieta >>> covid-ankieta-t55769.html

Warto sprawdzić
roman6
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) roman6 » 07.07.2021 08:54

Tomek W napisał(a):
roman6 napisał(a):Nie chcesz się szczepić, twój wybór. Przecież nikt cię nie zmusza.


Jak masz jakiegoś znajomego żołnierza to zweryfikuj ten pogląd. Pozdro!

Jak mi coś w pracy nie odpowiada to zmieniam pracę. Żołnierz zawodowy też da radę ;)
ŁukaszCiupa
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 18.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ŁukaszCiupa » 07.07.2021 09:27

roman6 napisał(a):
Tomek W napisał(a):
roman6 napisał(a):Nie chcesz się szczepić, twój wybór. Przecież nikt cię nie zmusza.


Jak masz jakiegoś znajomego żołnierza to zweryfikuj ten pogląd. Pozdro!

Jak mi coś w pracy nie odpowiada to zmieniam pracę. Żołnierz zawodowy też da radę ;)
Taaaa, jasne! To musiałbym zmieniać pracę chyba średnio raz w tygodniu. Upraszczasz chłopie tak łatwo tak poważny problem, że jak to czytam, to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że czasem po prostu warto skorzystać z okazji i...nie zabierać głosu wcale :(
roman6
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) roman6 » 07.07.2021 20:53

ŁukaszCiupa napisał(a):
roman6 napisał(a):
Tomek W napisał(a):
roman6 napisał(a):Nie chcesz się szczepić, twój wybór. Przecież nikt cię nie zmusza.


Jak masz jakiegoś znajomego żołnierza to zweryfikuj ten pogląd. Pozdro!

Jak mi coś w pracy nie odpowiada to zmieniam pracę. Żołnierz zawodowy też da radę ;)
Taaaa, jasne! To musiałbym zmieniać pracę chyba średnio raz w tygodniu. Upraszczasz chłopie tak łatwo tak poważny problem, że jak to czytam, to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że czasem po prostu warto skorzystać z okazji i...nie zabierać głosu wcale :(

Dlatego dziwię się że tak często zabierasz głos.
No ale to forum. Każdemu wolno, chyba że admin straci cierpliwość :D
ŁukaszCiupa
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 18.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ŁukaszCiupa » 07.07.2021 21:22

roman6 napisał(a):
ŁukaszCiupa napisał(a):
roman6 napisał(a):
Tomek W napisał(a):
roman6 napisał(a):Nie chcesz się szczepić, twój wybór. Przecież nikt cię nie zmusza.


Jak masz jakiegoś znajomego żołnierza to zweryfikuj ten pogląd. Pozdro!

Jak mi coś w pracy nie odpowiada to zmieniam pracę. Żołnierz zawodowy też da radę ;)
Taaaa, jasne! To musiałbym zmieniać pracę chyba średnio raz w tygodniu. Upraszczasz chłopie tak łatwo tak poważny problem, że jak to czytam, to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że czasem po prostu warto skorzystać z okazji i...nie zabierać głosu wcale :(

Dlatego dziwię się że tak często zabierasz głos.
No ale to forum. Każdemu wolno, chyba że admin straci cierpliwość :D
Romek! Bez urazy kolego :D Ja tam szanuję obie strony szczepionkowej barykady. Co do ilości moich postów - no cóż - 183 przez niecałe 11 miesięcy mojej obecności na forum to nie za dużo, rzekłbym że nawet bardzo mało. Ale żeby nie było, że piszę żeby pisać w temacie szczepionkowym, więc może tym newsem się przysłużę chętnym do szczepień: Szpital Powiatowy w Radomsku - na chętnych w przyszpitalnym punkcie szczepień czeka 50 wolnych dawek Johnsona! Dostępne od ręki do ręki :wink: Mam nadzieję, że komuś pomogłem.
roman6
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) roman6 » 07.07.2021 21:32

Ja się nie gniewam. A w tak sztywnym temacie warto czasem też pożartować.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
COVID - szczepionka - strona 185
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone