Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piterblues
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.02.2012
Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża

Nieprzeczytany postnapisał(a) piterblues » 07.02.2012 00:34

Witam wszystkich,
szukamy z żoną od kilku tygodni jakiegos fajnego miejsca dla naszej paczki na wakacje 3 rodziny z dziećmi, w sumie 12 osób. Rok temu byliśmy pierwszy raz w Chorwacji w Polijcach k/Trogiru w apartamentach u Miry i Vinka i bylo baardzo fajnie, bardzo polecam to miejsce przy okazji. Nasi znajomi i my postanowilismy poszukać czegoś nowego, miejsce nie ma znaczenia, moze być północ, środek, południe. Może macie namiary na konkretne osoby i miejsca, bedę brdzo wdzięcnzy. Zapisałem się na forum, poniewaz wcześniejsze poszukiwania po omacku nic nie dały i teraz szukam pomocy u bardziej doświadczonych bywalców w Chorwacji. Nasz ideał, to blisko plaża, mało turystów, mała miejscowość, jakiś taras do wspólnych posiłków :-) no i niedrogo max 70euro za dobę od rodziny. To trochę jak marzenie o raju, ale moze ktos z Was tam własnie był..... pozdrawiam Piotrek
rybba72
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybba72 » 07.02.2012 21:13

Ja również witam wszystkich i przypinam się do prośby piterblues'a. Też poszukuje jakiegoś apartamentu dla 3 rodzin (6 dorosłych, 3 nastolatków i 3 dzieci 6-11 lat). Różnica tylko taka, że my jedziemy po raz pierwszy. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Artur.
PS. Termin 16-29.07
izumonia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) izumonia » 09.02.2012 12:58

Co prawda doswiadczenia mi brak, bo w tym roku pierwszy raz jade do Chorwacji ale spedzilam kilka tygodni na przeczesywaniu internetowych propozycji i co nieco info sobie przyswoilam. My wybieramy sie w 4 rodziny z 5 dzieci w wieku od 6 do 10. Polecam apartamenty Nedjeljka.com w miejscowosci Razanj (dobra baza wypadowa). Wlascicielka bardzo mila, mowiaca troche po polsku. Po naszej rezerwacji bez problemu zgodzila sie dokupic pralke na nasze zyczenie:) Do betonowo skalistej plazy jest 80 m, a do plazy z lagodnym zejsciem dla dzieci okolo 300m. Dom ma 5 apartamentow, 3x4, 1x6 i 1x3
w cenie €55,65 i 38 wiec bardzo przystepnie. Warunki bardzo dobre moim zdaniem. Reczniki do dyspozycji, posciel zmieniana co 7 dni.
Anakin w swoim poscie "Im master of the grill" - Razanj, zamiescil swietny opis okolicy i miejsc, ktore warto odwiedzic oraz mase super fotek - polecam. My dalismy sie skusic.
rybba72
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybba72 » 09.02.2012 21:00

Dzięki za info. Miejsce mi się podoba, ceny przystępne, super. A kiedy wy się wybieracie, bo może ja się tu napalam, a interesuje nas ten sam termin?
Jak znaleźć ten post Anakina?
izumonia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) izumonia » 10.02.2012 15:02

hej,no wlasnie i tu problemik jest maly, bo my jedziemy 8-21.07.
Jesli chodzi o post anakina to wbij w wyszukiwarke anakin Razanj.
izumonia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) izumonia » 10.02.2012 15:07

Wiesz co, zobacz sobie jeszcze apartamenty Albatros w Vinisce. To byla nasza druga opcja. Tez fajne miejsce, podobne warunki tylko kwatera wieksza.
piterblues
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piterblues » 11.02.2012 12:26

Bardzo wszystkim dziękuję, żona przejeła na dobre trudy organizacji wczasów. Pozdrawiam
tiho
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiho » 11.02.2012 16:32

piterblues napisał(a):Bardzo wszystkim dziękuję, żona przejeła na dobre trudy organizacji wczasów. Pozdrawiam


Mogę polecić dobry i tani apartamenty: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Małe miasteczko Sevid, na niewielkim półwyspie. Wszystkie domy są bardzo blisko morza (max 100m). Ceny są niższe niż w okolicznych miastach (Trogir, Rogoznica, Primosten ...)
:lol:
piterblues
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piterblues » 12.02.2012 02:02

pojechaliśmy do Sevidu rok temu zobaczyć kwatery. Miejsce bardzo urokliwe, ale mało zieleni i tak jakoś mocno kamieniście w koło. Ładnie, ale szukamy dalej :-)
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 14.02.2012 20:52

rybba72- podaj mi proszę swojego maila - pomogę w temacie Raznaj.
rybba72
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybba72 » 15.02.2012 00:13

Bardzo proszę. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i z góry dziękuję.
izumonia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) izumonia » 15.02.2012 19:14

Ja tez poprosze o info gdzie warto sie wybrac, gdzie sa fajne zatoczki do plazowania itp. (jesli to nie sprawi klopotu oczywiscie) Mam rezerwacje na Stivasnica 66 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z gory dziekuje
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.02.2012 16:23

alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 17.02.2012 18:36

witam ja moge z czystym sumieniem polecic apartmani kika w Starigrad Paklenica,bylismy tam w zeszlym roku i teraz w sierpniu jedziemy ponownie.miescina mala spokojna z morzem i gorami za plecami,swietne miejsce wypadowe do Zadaru,na Pag,Nin,do Plitvickich czy Krka ta sama odleglosc okolo 80-100km.apartamenty sa tam 4: 2x4os i 2 x5os w cenie odpowiednio 40 i 50 euro,dobrze wyposazone z tarasami,do wspolnego uzytku kuchenka mikrofalowa.za domem stolik z lawami kawalek ogrodu i grill do dyspozycji.do plazy 150 m,do centum i sklepow tak samo.na przeciwko apartamentow jest maly targ owocowo-warzywny z piekarnia czynna od 6-22 oraz sklep ze swierzymi rybami,czynny tylko rano.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 17.02.2012 19:39

Anakin,

Twoja chorwacka opowieść jest rewelacyjna i strasznie wciągająca!!
Od kompa nie mogłam się przez cały wieczór oderwać. ;-)
Masz talent. Nie marnuj go ;-)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone