Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 31.12.2012 10:53

marzka napisał(a):
viltob08 napisał(a):Swego czasu byliśmy w Rogoźnicy Stupin Celine właśnie w 3 rodziny. Niewielka plaża, niedaleko do centrum, chlebek i burki przywożone codziennie rano pod domek..... Spróbujcie tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Podaj e-maila, to prześlę namiary bezpośrednie :-)



Witam

Wiem, że trochę póżno , ale mogę też namiary :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Trochę późno :oops: , ale poszło... Miałam kłopoty z internetem, a potem niestety trzeba było nadrobić zaległości :oops: :papa:
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 04.01.2013 17:09

Witam
Mogę polecić dobry i tani apartamenty Dom ma dwa mieszkania, max 16 osob
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
hania731
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 29.03.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania731 » 14.01.2013 22:48

mario-k1 napisał(a):Witam,

Poszukuję kwatery dla 6 dorosłych osób i dwójki dzieci (3 sypialnie) z wyłączeniem wysp.
Zależy mi na tym, aby do plaży było "parę kroków" bo dzieciaki będą kilkumiesięczne i chcemy uniknąć wypraw nad morze.

W zamian za jakiś kontakt mogę podesłać fajny namiar w miejscowości Razanj na apartament z dwoma sypialniami i dużym tarasem 3 metry od morza - jak by się dobrze rozpędził to można z tarasu do wody wskakiwać, plaża betonowa, gospodarz pierwsza klasa, a w zeszłym roku płaciliśmy 70EUR za dobę.

Z góry dziękuję za jakieś namiary :)



mario przyślij proszę namiary na ten apartament w Rażanj

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ivaada
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ivaada » 15.01.2013 21:34

Witam

Szukam apartamentu dla 7 osób (4 dorosłe i troje dzieci). Rejon w zasadzie dowolny. Ze względu na dzieci, interesuje nas w miarę przyjazna plaża:).
Prosimy o jakieś namiary na e-maila.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr.
gosik461
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosik461 » 21.01.2013 11:49

Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
Miejscowość ta to Zecevo k. Rogoźnicy.
Mamy sprawdzone miejsce - piękny domek blisko morza(5 min. spokojną asfaltową drogą , nie trzeba przechodzić przez ruchliwą drogę- ważne dla rodzin z wózkami i nie tylko) , z dużym tarasem z wodokiem na otwarte morze i latarnię morską .Duże podwórko. przy tarasie mały ogródek z rozmarynem i lawendą.Bajkowe wieczory biesiadne na tarasie przy dźwięku cykad, chorwackiej muzyce i lampce domowego chorwackiego wina lub rakiji .
Przy okazji jeśli ktoś chce odpoczywać w pięknych warunkach , a nie tylko żeby jako tako przenocować to ten apartament jest godny polecenia.
Piszę o tym , bo wbrew pozorom dużo czasu spędzaliśmy w domu i wokół domu -upał nie pozwalał na przebywanie całymi dniami na plaży.
Ta miejscowośc to doskonała baza wypadowa na wycieczki( wodospady Krka, Trogir , Split, Primosten itp )
Zecevo to spokojne miejsce , odpowiednie dla szukających odpoczynku , bez tego miejskiego zgiełku.Idealne też dla rodzin z dziećmi ( łagodne zejscie do morza ).
Apartament ,w którym byłem jest na 6-8 osób , 3 sypialnie , 2 łazienki , salon.
Jest pięknie wyposażony - piękne meble, zmywarka , pralka .Nie ma klimy ,ale wewnątrz jest chłodno (dobra termoizolacja).Miejsce do grilla tez jest.
W tym roku ma być też dostępny drugi apartament w tym domu , na 4-6 osób.I tu rewelacja - z dwoma tarasami !!!( widok na morze i marine Frappa w Rogoźnicy).
Tak więc w domku może być ca.12 osób
Wolne terminy :
Duży apartament (6+2) 120 euro/6 osób +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-27.07
16.08-30.09
Mały apartament (4+2) - 100 euro/4osoby +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-30.09
Na tym samym podwórku inny waściciel ma 2 mniejsze apartamenty , na 4 osoby ( najlepiej jesli jest to rodzina 2+2). Apartamenty nowe ,również pięknie urządzone . Cena 60euro/aptm. Dostępnośc - do sprawdzenia
A gospodarze - przemili ludzie , dlatego wracamy tam ponownie .
Poważnie zainteresowanych proszę o podanie maila z podaniem , który apartament jest w kręgu zainteresowania, prześlę fotki i namiary





Poniżej apartament 2+2 z sąsiedniego domu


Wlaśnie takiego nowoczesnego apartamentu szukam.
Będę bardzo wdzięczna za namiary na priv:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dace
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dace » 21.01.2013 17:14

Witam

Szukam apartamentu/pokoi 1 lub 2 dla 7 osób (4 dorosłych i troje dzieci). Warunek konieczny to piaszczysta lub żwirowa plaża w odległości do 500-1000m.
Interesuje mnie Fazana k/Puli

Dziękuje za pomoc
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
rudyrydz12
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.09.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudyrydz12 » 21.09.2013 16:42

Cromaniak66 napisał(a):Obrazek


Poniżej apartament 2+2 z sąsiedniego domu
Obrazek

Robi wrażenie.[/quote]

Ewald, jak coś interesuje to podaj kontakt , chętnie pomogę
Pozdrawiam :-)[/quote]


Proszę podaj kontakt do tego apartamentu . mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
malony
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.02.2011
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) malony » 07.11.2013 14:34

Cromaniak66 napisał(a):Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
[/img]


Czy ja rowniez moge poprosic namiary na ten apartament?
pozdr
rafal
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 07.11.2013 21:18

Namiary poszły na PW.
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche miejsce dla 3 rodzin z dziećmi 12os, blisko plaża - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone