Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 224
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 29.06.2020 11:37

Nie chwaląc sklepu na d. kupiłem materac dmuchany - MATERAC AIR COMFORT 140 CM 2-OSOBOWY QUECHUA i powiem jestem pozytywnie zaskoczony. Materac ma system komór które pomagają optymalnie dostosować się do śpiocha. Polecam.

Obecnie d. wypuścił kolejna linię materacy - tutaj znajdziesz trochę więcej na ich temat (powiedzmy test - chociaż nie wiem czy sponsorowany): http://www.hellocamping.pl/pl/recenzje/ ... -nie-sluzy
tomr_m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomr_m » 30.06.2020 18:56

Ktoś ma doświadczenia z materacami Outwell?
tomr_m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomr_m » 30.06.2020 20:11

Może ktoś ma doświadczenia z pompowanym łóżkiem polowym ze sklepu na D?

Jestem w stanie sobie wyobrazić, że może być wygodnie.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 01.07.2020 09:38

Skoro Outwell piszemy w całości, to śmiało można pisać Decathlon :wink:

Weź pod uwagę to, że to nie jest kompletne łóżko, a raczej podwyższenie dla materaca, który kładziesz na górę. Wyjdzie 300+60.
Jeżeli będziesz miał pionowe ścianki w sypialni, to OK, ale jeśli będą skośne, to na takim podwyższeniu możesz ich dotykać. Co prawda ma to niewielkie znaczenie przy namiotach z tropikiem, ale w jednopowłokowych już tak, bo wtedy będzie ci się skraplać woda w miejscach kontaktu.
mk1112
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mk1112 » 12.07.2020 06:18

perkac19 napisał(a):Witam wszystkich campingowców :D
Kupilismy z żoną nowy domek firmy Outwell Lawndale 500.

110889_3.1.jpg


Ciekawi jesteśmy jak będzie się spisywal podczas bałkanskich wyjazdów.
Jeśli macie jakieś doświadcznia z tą firmą chętnie posłuchałbym waszych opinii.

Pzdr.
P.S "Byle do lata bo juz nie daleko".


Ja też go kupiłam i też jestem ciekawa jak się spisze już w sierpniu;
pozdrawiam Małgorzata
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 12.07.2020 08:39

My bierzemy materac niedmuchany lateksowy tyle że o ile jest super komfortowy to strasznie dużo miejsca zabiera w aucie. Widzieliśmy kiedyś u innych na kampie cienkie dmuchane, żebrowane materace ale nie wiemy jak na nich się śpi. Może ktoś podzielić się wrażeniami?
Interseal.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 508
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 12.07.2020 19:39

para-35-38 napisał(a):My bierzemy materac niedmuchany lateksowy tyle że o ile jest super komfortowy to strasznie dużo miejsca zabiera w aucie. Widzieliśmy kiedyś u innych na kampie cienkie dmuchane, żebrowane materace ale nie wiemy jak na nich się śpi. Może ktoś podzielić się wrażeniami?


Witam.

Materac Arpenaz Air Pump (Deacathlon).
10 cm grubości.
Wrażenia tylko pozytywne.
Nie zamienił bym już na grube materace, wrażliwe na zmianę temperatury.
Mnie śpi się bardzo wygodnie.
Wygodnie wstaje i kładzie.
Nie widzę wad w użytkowaniu.
Cena był wysoka - 400 zł/sztukę.

Pozdrawiam.
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 13.07.2020 09:22

A czy ktoś miał doswiadczenie z krzesłami Tampico Spokey? Na ile stabilne i porządne? Są tanie i mają podnóżek....pytanie jaka jest ich jakość?
Walkiria
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walkiria » 25.07.2020 14:45

zablo napisał(a):Nie chwaląc sklepu na d. kupiłem materac dmuchany - MATERAC AIR COMFORT 140 CM 2-OSOBOWY QUECHUA i powiem jestem pozytywnie zaskoczony. Materac ma system komór które pomagają optymalnie dostosować się do śpiocha. Polecam.

Obecnie d. wypuścił kolejna linię materacy - tutaj znajdziesz trochę więcej na ich temat (powiedzmy test - chociaż nie wiem czy sponsorowany): (tu link)


Czy test był sponsorowany czy nie to nie wiem, ale powiem szczerze, że wszystko co tam napisali to szczera prawda:) Pierwszy raz kupiliśmy te materace 5 lat temu i w tym roku niestety była wymianka. Jednak nie słyszałam o materacu który dłużej by wytrzymał dość często używany i przechowywany w nieogrzewanej komórce. Wymieniliśmy materace na dokładnie takie same i od razu były przetestowane pod namiotem. Śpi się na nich naprawdę wygodnie, nie odczuwa się różnic w wadze dwóch osób na nim śpiących(nie ma tzw. falowania), stanowi niezłą izolację ze względu na grubość, a samo nadmuchiwanie i spuszczanie powietrza jest bajką. Polecam serdecznie ten materac.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 28.07.2020 14:27

para-35-38 napisał(a):A czy ktoś miał doswiadczenie z krzesłami Tampico Spokey? Na ile stabilne i porządne? Są tanie i mają podnóżek....pytanie jaka jest ich jakość?


Siadałem na podobnych w hipermarkecie. To jest raczej fotel/leżak plażowy lub ogrodowy. Na tym nie da się wygodnie siedzieć przy stole.
tomr_m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomr_m » 28.07.2020 14:31

SingSing74 napisał(a):
para-35-38 napisał(a):A czy ktoś miał doswiadczenie z krzesłami Tampico Spokey? Na ile stabilne i porządne? Są tanie i mają podnóżek....pytanie jaka jest ich jakość?


Siadałem na podobnych w hipermarkecie. To jest raczej fotel/leżak plażowy lub ogrodowy. Na tym nie da się wygodnie siedzieć przy stole.



Ja planuję kupić:
https://www.decathlon.pl/krzeslo-comfor ... l#v2962552

Ktoś korzysta? Faktycznie tak wygodne jak piszą w recenzjach?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 28.07.2020 15:44

Kolega ma i są wygodne. Mi niestety zabrały by za dużo miejsca w bagażniku.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.07.2020 12:48

tomr_m napisał(a): Ja planuję kupić:
https://www.decathlon.pl/krzeslo-comfor ... l#v2962552

Ktoś korzysta? Faktycznie tak wygodne jak piszą w recenzjach?
Mam od kilku sezonów tylko zielone, ze 4 lata i nic złego nie dzieje się z nimi a korzystamy z nich wiele razy w roku. Są fajne bo przez siatkę na siedzeniu i oparciu jest przewiew, więc nie jest gorąco na nich.
Mirizag
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirizag » 29.07.2020 22:02

Ja ze swojej strony polecam ten fotel https://allegro.pl/oferta/fotel-lezak-p ... paign=feed trzeci rok używam i jak na razie nic z nim się nie dzieje.
Nuage
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nuage » 01.08.2020 17:29

napisał(a) mk1112 » 12.07.2020 07:18

perkac19 napisał(a):
Witam wszystkich campingowców :D
Kupilismy z żoną nowy domek firmy Outwell Lawndale 500.

110889_3.1.jpg

Ciekawi jesteśmy jak będzie się spisywal podczas bałkanskich wyjazdów.
Jeśli macie jakieś doświadcznia z tą firmą chętnie posłuchałbym waszych opinii.

Pzdr.
P.S "Byle do lata bo juz nie daleko".


Ja też go kupiłam i też jestem ciekawa jak się spisze już w sierpniu;
pozdrawiam Małgorzata

Hej, w tym roku przetestowaliśmy ten właśnie namiot, jestem mega zadowolona, bardzo szybko i łatwo się rozstawia w porównaniu do skandika nordland 6, który mieliśmy rok temu, nie ma najmniejszych problemów z odpowiednim naciągnięciem. Wiem, że podczas potężnej ulewy daje radę bo znajomi w zeszłym roku go mieli.
Załączniki:
SmartSelect_20200801-182833_WhatsApp.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 190
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone