Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 31.03.2023 09:17

Używam siatek maskujących kupionych na ali :)
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 12.05.2023 10:55

Kochani,pokażcie ( napiszcie) na czym śpicie w namiotach? Chodzi mi o materace które sprawdzają się wam przez kilka sezonów. My kupowaliśmy zawsze te zwykłe Intex ( np. z biedry) ale one nie są czasami nawet jednosezonowe :roll: .2 lata temu zainwestowaliśmy w materace ze sklepu na D, i niestety ale jeden również okazał się na tylko jeden sezon( a gwarancja skończyła się dzień wcześniej) :D :D :D
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 12.05.2023 13:13

Piszesz Intex czy biedra, to śmiało możesz napisać Decathlon ;) tym bardziej, że nie robisz reklamy.
Ja też używam materacy z tej sieci i na razie trzymają się cało. Do tego mam pokrowiec typu Sleepin'Bed i śpi się na tym bardzo dobrze. Warto nadmienić, że nie powinno się pompować materacy ustami, bo wilgoć wewnątrz może skrócić ich żywotność.
Załączniki:
mat.jpg
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.06.2023 15:27

Beatka73 napisał(a):Kochani,pokażcie ( napiszcie) na czym śpicie w namiotach? Chodzi mi o materace które sprawdzają się wam przez kilka sezonów. My kupowaliśmy zawsze te zwykłe Intex ( np. z biedry) ale one nie są czasami nawet jednosezonowe :roll: .2 lata temu zainwestowaliśmy w materace ze sklepu na D, i niestety ale jeden również okazał się na tylko jeden sezon( a gwarancja skończyła się dzień wcześniej) :D :D :D


A było po nim skakać? :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
My też zawsze mamy materac na sezon lub dwa.
Rok temu jedną noc trzeba było spędzić w hamaku, bo powietrze w ciągu dnia postanowiło wziąć i sobie pójść. ;)
Na szczęście we wszystkich większych marketach w Cro w sezonie materacy do wyboru, do koloru.

Testowaliśmy już te tańsze i te niby wytrzymałe za milion monet. To samo badziewie. :twisted:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.06.2023 20:20

Roxi napisał(a):Testowaliśmy już te tańsze i te niby wytrzymałe za milion monet. To samo badziewie. :twisted:

@Roxi się pokazała, znaczy sezon się zaczyna, ciekawe gdzie tym razem pod wodą i kiedy będzie relacja :hut: :papa:

---

U mnie trwają namowy, by choć 2 noce zaliczyć na Campie, jak za dawnych lat :roll:
Zestaw campingowy niezmieniony Base Seconds + kombiak :)
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 11.06.2023 22:15

Kurczę, to w takim razie może tak być że co roku nowy :D :D :D . Wydawało mi się że w każdym namiocie wszyscy ładnie grzecznie śpią co noc,a tylko my walczymy co dzień z materacem , klejeniem,pompowaniem itp :lol: W tamtym roku córka pół wyjazdu spała na takim gumowym do pływania po wodzie, bo jest najlżejsza i na nią wypadło :lol:. Dobra,to już nie wydziwiam i idę kupić na zapas


Roxi napisał(a):
Beatka73 napisał(a):Kochani,pokażcie ( napiszcie) na czym śpicie w namiotach? Chodzi mi o materace które sprawdzają się wam przez kilka sezonów. My kupowaliśmy zawsze te zwykłe Intex ( np. z biedry) ale one nie są czasami nawet jednosezonowe :roll: .2 lata temu zainwestowaliśmy w materace ze sklepu na D, i niestety ale jeden również okazał się na tylko jeden sezon( a gwarancja skończyła się dzień wcześniej) :D :D :D


A było po nim skakać? :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
My też zawsze mamy materac na sezon lub dwa.
Rok temu jedną noc trzeba było spędzić w hamaku, bo powietrze w ciągu dnia postanowiło wziąć i sobie pójść. ;)
Na szczęście we wszystkich większych marketach w Cro w sezonie materacy do wyboru, do koloru.

Testowaliśmy już te tańsze i te niby wytrzymałe za milion monet. To samo badziewie. :twisted:
przepol
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 23.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) przepol » 12.06.2023 06:44

Może to pospolita porada - pamiętacie że te materace nie pompuje się pod korek. Mają być miękkie.
bibinie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 09.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinie » 17.06.2023 18:40

Beatka73 napisał(a):Kurczę, to w takim razie może tak być że co roku nowy :D :D :D . Wydawało mi się że w każdym namiocie wszyscy ładnie grzecznie śpią co noc,a tylko my walczymy co dzień z materacem , klejeniem,pompowaniem itp :lol: W tamtym roku córka pół wyjazdu spała na takim gumowym do pływania po wodzie, bo jest najlżejsza i na nią wypadło :lol:. Dobra,to już nie wydziwiam i idę kupić na zapas


Roxi napisał(a):
Beatka73 napisał(a):Kochani,pokażcie ( napiszcie) na czym śpicie w namiotach? Chodzi mi o materace które sprawdzają się wam przez kilka sezonów. My kupowaliśmy zawsze te zwykłe Intex ( np. z biedry) ale one nie są czasami nawet jednosezonowe :roll: .2 lata temu zainwestowaliśmy w materace ze sklepu na D, i niestety ale jeden również okazał się na tylko jeden sezon( a gwarancja skończyła się dzień wcześniej) :D :D :D


A było po nim skakać? :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
My też zawsze mamy materac na sezon lub dwa.
Rok temu jedną noc trzeba było spędzić w hamaku, bo powietrze w ciągu dnia postanowiło wziąć i sobie pójść. ;)
Na szczęście we wszystkich większych marketach w Cro w sezonie materacy do wyboru, do koloru.

Testowaliśmy już te tańsze i te niby wytrzymałe za milion monet. To samo badziewie. :twisted:


Witamy; :lol:
Na naszym przykładzie możemy stwierdzić, że nieraz warto sięgnąć po produkty z dawnych lat. U nas był podobny problem z trwałością "marketowych" materacy ale na szczęście udało się odnaleźć w piwnicy produkt z czasów męża młodości - "gumowy" materac z epoki PRL. Po pozytywnym "urlopowym" teście dokupiliśmy podobny, tylko dwuosobowy na popularnym portalu na literę "o.." . Po przeczyszczeniu i wysuszeniu na działce oba służą naszej Rodzince bez zastrzeżeń już kilka sezonów. Mamy nadzieję, że w tym sezonie również nas nie zawiodą :oczko_usmiech:

Pozdrawiamy :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.06.2023 11:32

Mam podobne spostrzeżenie.
W miarę świeżego Intexa pokonały wnet krzoki przy Hvarskiej Stinivie, ale "komunistyczny" materac przetrwał i krzoki i otoczaki.
Jedynie, że powietrze lepiej trzymało w Intexie, bo z tego zasłużonego w starości ulatało :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.01.2024 10:11

Może na tym kanale Ktoś znajdzie inspirację ;)
Ja bym spróbował :rotfl:

https://youtube.com/@AtikAilesi?si=wwlg1w0D_DCyoYGu

Szczególnie polecam Shorts
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 07.04.2024 08:32

Cześć Campingomaniacy,

jakie nowinki, nowości i testy na ten sezon?
z czego definitywnie rezygnujecie?
coś Wam wpadło nietuzinkowego w oko?




p.s. mnie trochę chyba sentyment bierze do kempingu w Cro (w końcu to już 10 lat) jak pomyślę o wakacjach, bo w tym roku całkiem inny kierunek i typ podróżowania- Andaluzja w apartamentach; lot, a nie jazda własnym; auto tylko do zwiedzania...
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 196
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone