Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Budapeszt po japońsku

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 06.04.2020 15:13

maslinka napisał(a):
Magda O. napisał(a):Tydzień po świętach mieliśmy jechać z rowerami na weekend do Egeru. Poczekamy i w dogodnym momencie może rozszerzymy ten wyjazd jeszcze o Budapeszt :wink: coś mi się wydaje, że jak to wszystko się skończy to będziemy chcieli duuużo jeździć, więc skok z Egeru do Budapesztu to będzie sama przyjemność :oczko_usmiech:

Eger też fajny :)
Byliśmy raz, ale bardzo krótko. Kiedyś trzeba będzie nadrobić 8)

Koniecznie 8) . Eger i okolice warte są odwiedzin. I po górkach można tam trochę połazić, jeśli tylko temperatury są bardziej sprzyjające :) .
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.04.2020 22:47

maslinka napisał(a):
Magda O. napisał(a):Tydzień po świętach mieliśmy jechać z rowerami na weekend do Egeru. Poczekamy i w dogodnym momencie może rozszerzymy ten wyjazd jeszcze o Budapeszt :wink: coś mi się wydaje, że jak to wszystko się skończy to będziemy chcieli duuużo jeździć, więc skok z Egeru do Budapesztu to będzie sama przyjemność :oczko_usmiech:

Eger też fajny :)
Byliśmy raz, ale bardzo krótko. Kiedyś trzeba będzie nadrobić 8)

Do miast takich jak Eger , Győr i Budapeszt z czystym sumieniem polecałbym jeszcze zabytkowy Pecz (Pécs) i Szekszárd odwiedzone przez nas w ubiegłym roku

Dzięki za kolejną, świetną relację :) .

Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2020 10:32

Nefer napisał(a):Koniecznie 8) . Eger i okolice warte są odwiedzin. I po górkach można tam trochę połazić, jeśli tylko temperatury są bardziej sprzyjające :) .

Byliśmy dwa razy Bogácsu, dwie noce, wracając z Chorwacji. Posiedzieliśmy na kąpieliskach termalnych (również w nocy), poszliśmy do winnych piwniczek i pojechaliśmy do Lillafüred i do Egeru.

Po Górach Bukowych nie łaziliśmy, bo nie wystarczyło nam już czasu, ale kiedyś tam wrócimy 8)

Nawet zdjęcia się zachowały (bo to stare relacje) - 2008:
post326624.html#p326624

i 2009 rok:
post439541.html#p439541

I okazało się (jak sobie odświeżyłam te relacje), że byliśmy dwa razy w Egerze, a nie raz :oops: Coś mi pamięć ostatnio szwankuje :roll:

piotrf napisał(a):Do miast takich jak Eger , Győr i Budapeszt z czystym sumieniem polecałbym jeszcze zabytkowy Pecz (Pécs) i Szekszárd odwiedzone przez nas w ubiegłym roku

Pooglądałam je sobie. Pecz wygląda niesamowicie! I można by tam wstąpić, wracając z Cro...

piotrf napisał(a):Dzięki za kolejną, świetną relację :) .

Piotrze, cieszę się, że Ci się podobała :)
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 07.04.2020 11:44

maslinka napisał(a):Po Górach Bukowych nie łaziliśmy, bo nie wystarczyło nam już czasu, ale kiedyś tam wrócimy 8)

My też nie, ale powodem były upały... Po prostu się nie chciało :oops: .
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 07.04.2020 15:39

Dzięki za relację i za inspiracje :papa:
maxredaktor
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 07.04.2020 15:51

Świetna relacja, taka na bogato :)
Wielkie dzięki, maslinko. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wybierzemy się do Budapesztu, więc wnikliwie śledziłem Twoją relację. Najchętniej to bym ją całą zapisał.
Zachwyciło mnie to miasto.
Bratwojciech
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 07.04.2020 16:14

Wszystko sobie zanotowałem, czyli gdzie pójść i co zwiedzić. Tak więc dzięki serdeczne, że napisałaś tą relacje. Jeżeli tylko świat wróci choć w jakiejś części do normalności, to początkiem czerwca ruszymy cieszyć oczy pięknymi zabytkami i podniebienie ichnimi specjałami. :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2020 19:38

pomorzanka zachodnia napisał(a):Dzięki za relację i za inspiracje :papa:

:D

maxredaktor napisał(a):Świetna relacja, taka na bogato :)
Wielkie dzięki, maslinko. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wybierzemy się do Budapesztu, więc wnikliwie śledziłem Twoją relację. Najchętniej to bym ją całą zapisał.
Zachwyciło mnie to miasto.

Dzięki za miłe słowa! :D

Bratwojciech napisał(a):Wszystko sobie zanotowałem, czyli gdzie pójść i co zwiedzić. Tak więc dzięki serdeczne, że napisałaś tą relacje. Jeżeli tylko świat wróci choć w jakiejś części do normalności, to początkiem czerwca ruszymy cieszyć oczy pięknymi zabytkami i podniebienie ichnimi specjałami. :papa:

Trzymam kciuki, żeby się Wam udało!
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 07.04.2020 19:55

Podziękowania za fajną relację i impuls do ponownych, mam nadzieję że szybkich, odwiedzin Budapesztu.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.04.2020 16:21

Bravik napisał(a):Podziękowania za fajną relację i impuls do ponownych, mam nadzieję że szybkich, odwiedzin Budapesztu.

Dzięki za towarzystwo :D
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 14.04.2020 11:22

Nadrobiłam ostatnie dwa odcinki. Dzięki za świetną opowieść i piękne zdjecia, za przemiłe (zwłaszcza nocne) wędrówki.
Już sie piszę na kolejną porcję wrażeń z kolejnych relacji - uparcie wierzę że nasze wakacyjne wyjazdy i związane z nimi przygody i wspomnienia sie odbędą - w końcu nie na darmo kilka dni temu nad domem latało mi wielkie stado bocianów - one wskazują wyraźnie na podróże :D :hut: :papa:
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 14.04.2020 11:33

Kapitańska Baba napisał(a):Nadrobiłam ostatnie dwa odcinki. Dzięki za świetną opowieść i piękne zdjecia, za przemiłe (zwłaszcza nocne) wędrówki.
Już sie piszę na kolejną porcję wrażeń z kolejnych relacji - uparcie wierzę że nasze wakacyjne wyjazdy i związane z nimi przygody i wspomnienia sie odbędą - w końcu nie na darmo kilka dni temu nad domem latało mi wielkie stado bocianów - one wskazują wyraźnie na podróże :D :hut: :papa:

Albo na to, że się myszy po pseudo-zimie na polach na bogato zalęgły :mrgreen:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.04.2020 12:24

Na przyrost naturalny także podobno wskazują, a teraz sporo wolnego. :mrgreen:
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 14.04.2020 13:43

piekara114 napisał(a):Na przyrost naturalny także podobno wskazują, a teraz sporo wolnego. :mrgreen:

Wyrośnie nam pokolenie koronanialsów. :wink:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.04.2020 14:02

Kapitańska Baba napisał(a):Nadrobiłam ostatnie dwa odcinki. Dzięki za świetną opowieść i piękne zdjecia, za przemiłe (zwłaszcza nocne) wędrówki.

Beata, dziękuję za obecność i za komentarze, które motywowały mnie do pisania :D

Kapitańska Baba napisał(a):Już sie piszę na kolejną porcję wrażeń z kolejnych relacji - uparcie wierzę że nasze wakacyjne wyjazdy i związane z nimi przygody i wspomnienia sie odbędą - w końcu nie na darmo kilka dni temu nad domem latało mi wielkie stado bocianów - one wskazują wyraźnie na podróże :D :hut: :papa:

Oby tak się stało!

Bravik napisał(a):
piekara114 napisał(a):Na przyrost naturalny także podobno wskazują, a teraz sporo wolnego. :mrgreen:

Wyrośnie nam pokolenie koronanialsów. :wink:

:wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Budapeszt po japońsku - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021