Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA RAOS JURE Apartament NADA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tonyst
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 12.12.2013
BRELA RAOS JURE Apartament NADA

Nieprzeczytany postnapisał(a) tonyst » 25.07.2014 17:08

Witam wybieram się w to miejsce w niedługim czasie proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie tego miejsca.
Właściciel Jure Raos Brela ulica Put Luke 9 albo 90
Może ktoś tam był . Pozdrawiam
jdn
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 05.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jdn » 05.08.2014 20:13

Byłem tam kilka razy i jest ok. W miarę wysoko GPS pokazywał 53m npm ale widok bardzo ładny. W tym roku podobno jest już klima. Poszukaj sobie w necie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Tam jest opis jak dojechać i jak to wyglądało kilka lat temu. Rok temu wyglądało identycznie ale w tym roku był remont więc może będzie lepiej.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 05.08.2014 20:35

do morza będzie co rano mała wyprawa, ale widoki z tarasu cudne, nie mieszkałem w tej villi ale kilka razy byłem w jej poblizu w zeszłym roku
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 05.08.2014 20:37

plaża nie jest tak zatłoczona jak w centrum, a przy plaży 2 fajne knajpki ze smacznym jedzeniem, z tego co pamietam nawet w jednym z lokli menu po polsku
godsmack6
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) godsmack6 » 11.06.2015 08:59

Odświeżam, za 2 tyg wybieramy się do Jure Raos na ulicę Put Lukę 9 w Breli. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ktoś był w zeszłym roku z forumowiczów u Państwa? Jak warunki? Nas bardzo zaciekawił ogród a że jedziemy z psem to dodatkowy plus.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2015 13:59

Nie byłem w Nada, ale ze zdjęć widzę, że ogród należy do apartamentów na parterze.
Tak miałem w zeszłym roku w apartamencie Borka.
Jeśli macie apartament na piętrze - piesek ma balkon :wink: :idea:
kasik:)
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasik:) » 11.06.2015 14:38

Panie Januszu,

A czy może Pan coś napisać na temat Apartamentu Berulia?
Ante Staničić, Frankopanska 20

Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2015 21:12

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

To centrum Breli i trochę stromo do plaży :oczko_usmiech:
godsmack6
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) godsmack6 » 11.06.2015 23:19

Janusz Bajcer napisał(a):Nie byłem w Nada, ale ze zdjęć widzę, że ogród należy do apartamentów na parterze.
Tak miałem w zeszłym roku w apartamencie Borka.
Jeśli macie apartament na piętrze - piesek ma balkon :wink: :idea:


Na piętrze śpią znajomi. My mamy parter z ogrodem. Właściciel zapewniał, że ogród(lub jego część) będzie tylko do naszej dyspozycji, więc pies będzie miał gdzie hasać z rana chociażby :) pokój A5.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2015 23:26

No to piesek ma ogródek :smo: :lol:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
BRELA RAOS JURE Apartament NADA
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone