Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela, Podrace 25 - Apartamenty Vranjes

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Brela, Podrace 25 - Apartamenty Vranjes

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 15.03.2013 09:42

Ktoś był, może coś napisać? Dzisiaj chcę zrobić rezerwację w tym miejscu.

Czy lokalizacja samego budynku przy ul. Podrace 25 jest dobra? Nie byliśmy jeszcze w Breli, jedziemy z małym dzieckiem i zależy nam by dojście do plaż/y było w miarę proste a droga do centrum niezbyt odległa.

Dziękuje za każdą wskazówkę :)
:papa:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 15.03.2013 10:08

Podrace ma fajną lokalizację.
Do centrum jakieś góra 30 min.
Jeżeli to MIONA.
Schodów trochę jest.
Ulica Podrace od okolic Punta Rata , od nr1 wznosi się wraz z rosnącymi numerami.
Jeżeli dobrze kojarzę to ten apart. jest w okolicach sklepiku, albo jeszcze trochę powyżej.
Chcąc się dostać bezpośrednio na promenadę i plażę będziesz miał na pewno grubo ponad 100 schodów.
Idąc drogą asfaltową(ul. Podrace), dojście do morza około 500m.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 15.03.2013 10:22

Dziękuje za wpis. Tam jest mały sklepik na dole ale mi to nie przeszkadza, tym bardziej że chce zarezerwować apartament na samej górze :) Rozumiem że jak już dojadę do nabrzeża to z plażami nie będzie problemu?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 15.03.2013 12:00

krispinus napisał(a):Jeżeli dobrze kojarzę to ten apart. jest w okolicach sklepiku, albo jeszcze trochę powyżej.


dokładnie, sklepik jest w TYM budynku :wink:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 15.03.2013 13:03

Plaże cudne i różnorodne wzdłuż całej promenady :D
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 15.03.2013 13:18

krispinus napisał(a):Plaże cudne i różnorodne wzdłuż całej promenady :D



:lol: o to chodzi...ciesze się bo to pierwszy nasz wypad we trójkę, mała już podrosła (2.5roku) i chcemy sobie a przede wszystkim jej sprawić ogromną radość tym wyjazdem :) Sami byliśmy dwa razy w Primosten i nadal nas tam ciągnie ale tyle pozytywnych komentarzy o Breli usłyszałem że chyba się zdecyduję ;)
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 15.03.2013 17:00

Co polecasz w Primosten.
Może na PW bo tu "reklamy" nie przejdą :roll:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 17.03.2013 20:32

Ok, rezerwacja zrobiona :) od 10-20.06.2013... :papa:
jedynak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedynak » 07.04.2013 21:11

A my mamy zarezerwowane na Podrace 22,czyli niedaleko :-) W terminie od 12-22.06.2013r czyli też prawie tak samo. Więc do zobaczenia na plaży :-)
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 09.04.2013 09:02

Witaj

Apartamenty u Pana Matko Vranjes znajdują się w drugiej linii brzegowej (np. willa Visnja znajduje się w I linii brzegowej). Apartamenty posiadają wysoki standard wykończenia tak jak cały budynek na pewno będziesz bardzo zadowolny z pobytu. W zeszłym roku Matko zrobił swoje prywatne zejście na plażę, które znaduje się na wprost wyjścia z budynku. Na parterze zamieszkuje gospodyni, która codziennie sprząta apartamenty oraz co kilka dni wymienia ręczniki. Napisz, który konkretnie (ilu osobowy) apartament zarezerwowałeś - czy ten na samej górze nad sklepem czy nad wejściem do budynku. Ja równiez tam jadę po raz trzeci ale w II połowie sierpnia. W razie jakichkolwiek dalszych pytań pisz.

Pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.04.2013 09:08

Sztyrlic69 napisał(a):np. willa Visnja znajduje się w I linii brzegowej)


Jesteś pewien :?: 8O
również na 2 linię bym postawił....
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 09.04.2013 10:00

Witam

Tak rzeczywiście masz rację apartamenty Visnja pomylilły mi się z apartamentami Vanja, ktróre są w I linii brzegowej.

Pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.04.2013 10:02

Sztyrlic69 napisał(a):Tak rzeczywiście masz rację apartamenty Visnja pomylilły mi się z apartamentami Vanja, ktróre są w I linii brzegowej.


Tak też sobie pomyślałem, że o Vanji myślisz :wink:
pozdrawiam również :D
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 09.04.2013 10:48

lukasz22i napisał(a):Rozumiem że jak już dojadę do nabrzeża to z plażami nie będzie problemu?


Czy dobrze zrozumiałem, że chcesz podjeżdżać samochodem w pobliże plaż? Jeśli tak to o tym zapomnij - na pewno nie w tej dzielnicy, w której jest ten apartament.
Dwa lata temu mialem apartamenty kilkadziesiąt metrów od tego miejsca a w tym sklepiku robiłem zakupy.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 09.04.2013 18:34

Slavko1974 napisał(a):
lukasz22i napisał(a):Rozumiem że jak już dojadę do nabrzeża to z plażami nie będzie problemu?


Czy dobrze zrozumiałem, że chcesz podjeżdżać samochodem w pobliże plaż? Jeśli tak to o tym zapomnij - na pewno nie w tej dzielnicy, w której jest ten apartament.
Dwa lata temu mialem apartamenty kilkadziesiąt metrów od tego miejsca a w tym sklepiku robiłem zakupy.

Tam nie ma nawet jednego miejsca parkingowego,na rondzie jest zakaz parkowania
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela, Podrace 25 - Apartamenty Vranjes
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone