Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela, Podrace 25 - Apartamenty Vranjes

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 09.04.2013 19:07

Sztyrlic69 napisał(a):Witaj

Apartamenty u Pana Matko Vranjes znajdują się w drugiej linii brzegowej (np. willa Visnja znajduje się w I linii brzegowej). Apartamenty posiadają wysoki standard wykończenia tak jak cały budynek na pewno będziesz bardzo zadowolny z pobytu. W zeszłym roku Matko zrobił swoje prywatne zejście na plażę, które znaduje się na wprost wyjścia z budynku. Na parterze zamieszkuje gospodyni, która codziennie sprząta apartamenty oraz co kilka dni wymienia ręczniki. Napisz, który konkretnie (ilu osobowy) apartament zarezerwowałeś - czy ten na samej górze nad sklepem czy nad wejściem do budynku. Ja równiez tam jadę po raz trzeci ale w II połowie sierpnia. W razie jakichkolwiek dalszych pytań pisz.

Pozdrawiam


Dzięki serdeczne za odpowiedź, w wolnej chwili na pewno o coś zapytam ale to może już na PW :papa:

Slavko1974 napisał(a):
lukasz22i napisał(a):Rozumiem że jak już dojadę do nabrzeża to z plażami nie będzie problemu?


Czy dobrze zrozumiałem, że chcesz podjeżdżać samochodem w pobliże plaż? Jeśli tak to o tym zapomnij - na pewno nie w tej dzielnicy, w której jest ten apartament.
Dwa lata temu mialem apartamenty kilkadziesiąt metrów od tego miejsca a w tym sklepiku robiłem zakupy.


Nie nie, samochód postawię i niech stoi, najlepiej przez cały urlop. Pisałem o dojechaniu bo miałem na myśli wózek z moją pociechą :lol:
Zygier
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zygier » 12.04.2013 22:28

Brela duża nie jest więc wszedzie można dojsc na piechotę. niestety wszędzie jest pod górkę :) Piękne plaże rekompensują tę niedogodność, ale czasem bywa ciężko (lepiej niczego nie zapominać wychodząc na plażę, bo chętnych do wracania się nie ma :) Bylismy tam w ub. roku i jak do tej pory to wg mnie najfajniejsze miejsce w Chorwacji. Cicho i spokojnie. Promenada wzdłuż calej plaży, no i sosenki wzdłuż plaży - można się schronic w cieniu. Sporo fajnych knajpek, ale nie ma krzykliwej młodzieży i dyskotek. Dla rodziny z dziecmi bardzo dobry wybór. Zakupy polecam robic w Studenacu na górze, przy zjezdzie z trasy do Breli. Dużo taniej niż w mieście. tam kupują tylko miejscowi :) więc ceny normalne.
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 12.04.2013 23:01

Zygier napisał(a):...niestety wszędzie jest pod górkę :) Piękne plaże rekompensują tę niedogodność, ale czasem bywa ciężko (lepiej niczego nie zapominać wychodząc na plażę, bo chętnych do wracania się nie ma...


Nie wszędzie.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zapewniam Cię, że nie było mi ciężko zaserwować dwóch z widocznych dorad na plażę, a i świeże dostawy piwka, soków i owoców na plażę nie były wyzwaniem :oczko_usmiech:
karuzel
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) karuzel » 15.04.2013 20:59

A czy możecie coś polecić blisko plaży i z placem zabaw? Córka 2,5 roku. Był ktoś może na początku czerwca, jaka pogoda w tym okresie? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.04.2013 06:15

karuzel napisał(a):A czy możecie coś polecić blisko plaży i z placem zabaw? Córka 2,5 roku. Był ktoś może na początku czerwca, jaka pogoda w tym okresie? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dwa razy byłem na początku czerwca 2010 i 2011, zawsze upał.W tym okresie radziłbym jechać w ciemno,rozumiem że dziecko małe lecz jeśli dojedziesz do południa to szybko znajdziesz kwaterkę i to taką jaką chcesz oraz na pewno taniej niż przez net.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 16.04.2013 09:18

Zygier napisał(a):Brela duża nie jest więc wszedzie można dojsc na piechotę. niestety wszędzie jest pod górkę :) Piękne plaże rekompensują tę niedogodność, ale czasem bywa ciężko (lepiej niczego nie zapominać wychodząc na plażę, bo chętnych do wracania się nie ma :) Bylismy tam w ub. roku i jak do tej pory to wg mnie najfajniejsze miejsce w Chorwacji. Cicho i spokojnie. Promenada wzdłuż calej plaży, no i sosenki wzdłuż plaży - można się schronic w cieniu. Sporo fajnych knajpek, ale nie ma krzykliwej młodzieży i dyskotek. Dla rodziny z dziecmi bardzo dobry wybór. Zakupy polecam robic w Studenacu na górze, przy zjezdzie z trasy do Breli. Dużo taniej niż w mieście. tam kupują tylko miejscowi :) więc ceny normalne.


:hut: Dzięki za odpowiedź

karuzel napisał(a):A czy możecie coś polecić blisko plaży i z placem zabaw? Córka 2,5 roku. Był ktoś może na początku czerwca, jaka pogoda w tym okresie? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


My będziemy w czerwcu, wyjazd w pierwszej połowie czerwca...jak się zdecydujecie na wyjazd do Breli w tym terminie to daj znać, jakieś zimne piwko można wypić a i dzieci będą miały towarzystwo :papa:

Z napisał(a):Dwa razy byłem na początku czerwca 2010 i 2011, zawsze upał..


...byłoby miło :lol:
Aaniese
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aaniese » 01.02.2017 13:20

krispinus napisał(a):
Zygier napisał(a):...niestety wszędzie jest pod górkę :) Piękne plaże rekompensują tę niedogodność, ale czasem bywa ciężko (lepiej niczego nie zapominać wychodząc na plażę, bo chętnych do wracania się nie ma...


Nie wszędzie.
Zapewniam Cię, że nie było mi ciężko zaserwować dwóch z widocznych dorad na plażę, a i świeże dostawy piwka, soków i owoców na plażę nie były wyzwaniem :oczko_usmiech:



Kryspinusie czy to zdjęcie z apartamentów Vanja? Jeśli tak czy możesz coś o nim napisać i je polecić dla rodziny z dwójką małych dzieci? Chodzi mi o to czy nie jest zbyt głośno z racji lokalizacji tuż nad promenadą? Wyjazd w czerwcu :)
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 02.02.2017 14:54

Aaniese napisał(a):
krispinus napisał(a):
Zygier napisał(a):...niestety wszędzie jest pod górkę :) Piękne plaże rekompensują tę niedogodność, ale czasem bywa ciężko (lepiej niczego nie zapominać wychodząc na plażę, bo chętnych do wracania się nie ma...


Nie wszędzie.
Zapewniam Cię, że nie było mi ciężko zaserwować dwóch z widocznych dorad na plażę, a i świeże dostawy piwka, soków i owoców na plażę nie były wyzwaniem :oczko_usmiech:



Kryspinusie czy to zdjęcie z apartamentów Vanja? Jeśli tak czy możesz coś o nim napisać i je polecić dla rodziny z dwójką małych dzieci? Chodzi mi o to czy nie jest zbyt głośno z racji lokalizacji tuż nad promenadą? Wyjazd w czerwcu :)


Promenada przy Vanji to po prostu ...promenada:)i Chodzi nią sporo ludzi, ale to nie centrum. A widoczki i lokalizacja przednia:) Chyba jedna najlepszych. Polecam Brelę absolutnie:)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela, Podrace 25 - Apartamenty Vranjes - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone