Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela - odległości od plaży

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 04.08.2010 19:34

tak jest wiele małych i kilka większych plaż. Ogólnie to Brela jest mniamniuśna
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 04.08.2010 19:49

tacim napisał(a):ok dzięki, rozumiem z tego co słyszałem w Baśce jest jedna długa plaża a w Brela są podzielone skałkami?

Dokładnie zejść jest tyle ile potrzeba z każdego miejsca dojdziesz.Pisząc 1000m mam na myśli zejście po schodach nagle skręt w prawo czy w lewo potem schody, może trzeba przejść 100m jakąś ulicą znowu zejść i tak dalej. Wiele apartamentów ma schody prowadzące prosto na promenadę. A te w pierwszej czy w drugiej lini już na pewno.
lemon
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemon » 21.02.2012 22:20

No dobra, teraz ja odgrzewam kotleta.
Wpadł mi ten apartament w oko (Apartament Mustapic) w Breli Scit.
Jeśli ktoś może podpowiedzieć to mam pytanie, czy można w tej dzielnicy coś zjeść w jakiejś lokalnej, przytulnej knajpce? Jak w tej okolicy wygląda plaża? Jadę z dziećmi więc spokój jest mi potrzebny, ale nie chcę być odcięty od cywilizacji w 100% ;)
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 22.02.2012 10:55

Witam ja tak cały czas sie zastanawiam jaką dzielnicę wybrać??? Czy Scit czy Podrace a może Soline bo mam 2 letnie dziecko i boję się że z tych pierwszych dzielnic bedę miał daleko do Centrum.Coś podpowiecie????? :P pozdro
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.02.2012 12:11

anubis2423 napisał(a):Witam ja tak cały czas sie zastanawiam jaką dzielnicę wybrać??? Czy Scit czy Podrace a może Soline bo mam 2 letnie dziecko i boję się że z tych pierwszych dzielnic bedę miał daleko do Centrum.Coś podpowiecie????? :P pozdro


Jeżeli chcesz mieć blisko centrum - wybierz centrum - tylko po co ?
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 22.02.2012 12:19

Witajcie! Wszystkim zainteresowanym podpowiem,że Brela jest przepiękna,kameralna.Linia brzegowa z łagodnym zejściem do morza to kilkaset metrów.Byłem dwa razy bo jest oszałamiająco.Z najdalszego ap. na plaże max.10 min.My co dwa dni przechodziliśmy na inną,bo krajobraz zmieniał się jakby to były przenosiny do innej miejscowości. Wrzucić trzeba zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. /pl/ Wykaz miejscówek z foto.Ale to i tak tylko namiastka.pozdr
Ostatnio edytowano 22.02.2012 12:26 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 22.02.2012 12:23

Może mała pomoc w podejmowaniu decyzji......R.

Spacer Brela ... wirtualny...

Baska Voda w lewo, w prawo Brela ...
Gdzie jesteśmy/Kde jsme/ - zawsze mapa
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Inne spacery ....wirtualne.... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link R.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 22.02.2012 12:29

Wpiszcie adres w google to wchodzi.Po lewej stronie kliknąć na wybraną msc. Do wyboru fotki plaż lub msc.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 22.02.2012 12:32

Myślałem o centrum ze wzlędu na restaurację i sklepy.nie wiem jak to wygląda dalej od centrum???
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.02.2012 12:38

anubis2423 napisał(a):Myślałem o centrum ze wzlędu na restaurację i sklepy.nie wiem jak to wygląda dalej od centrum???


To są konkret argumenty , szukaj w Soline :!:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 22.02.2012 15:04

Nie to są potrzebne rzeczy przy dziecku :P
Darraz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darraz » 22.02.2012 20:37

Szukaj kwatery w Soline. Też się na forum naczytałem, że w Soline dużo mniej spokojnie niż w innych dzielnicach, że szukając ciszy i spokoju trzeba wybierać rejony bardziej oddalone od Baśki Vody. W sierpniu 2011 pierwszy raz dotarłem do Breli (i w ogóle do Cro) na ul.Ivana Gundulića i cudnie było, wystarczająco spokojnie, chociaż nie "bezludnie". W tym roku "powtórka z rozrywki" - nie wyobrażam sobie wypoczynku w innym miejscu, jestem wciąż "pod wpływem" uroku tej miejscowości, okolic, Chorwacji. Po wakacjach w tym roku chyba jednak będę musiał się z tego zachwytu Brelą otrząsnąć, bo zbankrutuję :)
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 23.02.2012 09:06

Ważne że w Breli a reszta to Pikuś.Pan Pikuś :P :P :P
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 23.02.2012 14:14

Ja mieszkalem w Stomaricy i mialem 150m do morza :wink: codziennie wozek i zabaweczki mojego synka targalem do gory,a jak cos zapomnial to dymalem po dwa razy :twisted: :wink: ale wazne ze w Breli,jest tam pieknie i polecam :!:
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 26.01.2014 15:35

Moich poszukiwań ciąg dalszy...
Teraz apartament który spełnia nasze oczekiwania (dwie sypialnie, dwie łazienki, kuchnia osobno z miejscem do posiedzenia, jakiś balkon) i ma dostępną cenę mieści się w centrum.
Dokładnie ulica Biokovska.
Może ktoś mi coś powie na temat tej ulicy (nr23)

Na google maps widać, że jest tam jakaś droga ale nie wiem na ile hałaśliwa.
Jak stamtąd z dojściem na plażę? Idzie się tylko drogą czy też schodami? Ile czasowo mniej więcej bo 200 metrów do plaży tam może być różnie :)

Z góry dziękuję :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela - odległości od plaży - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone