Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA na początku Września

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2014 09:51

Jak chce się mieć dobrą kwaterę (mało schodów do plaży :wink: )... i zabiera się nowicjuszy jako towarzyszy - to trzeba :idea: :lol:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 08.01.2014 10:03

Janusz Bajcer napisał(a):Jak chce się mieć dobrą kwaterę (mało schodów do plaży :wink: )... i zabiera się nowicjuszy jako towarzyszy - to trzeba :idea: :lol:


No to co ja ma robić :?: :?: :?: :?:
Rezerwować , nie rezerwować ? - oto jest pytanie ?
Tak patrzyłam na Brelę w google maps i jest tam mnóstwo domów . Pewnie 99% z nich ma apartamenty do wynajęcia a z tego ( a z miesiąc szukałam w necie stron z apartamentami w Breli) z 50 % się ogłasza w necie - to chyba coś znajdę na miejscu atrakcyjnego ? Czy nie znajdę :?: :?: :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2014 10:06

travel napisał(a):No to co ja ma robić :?: :?: :?: :?:
Rezerwować , nie rezerwować ? - oto jest pytanie ?
Tak patrzyłam na Brelę w google maps i jest tam mnóstwo domów . Pewnie 99% z nich ma apartamenty do wynajęcia a z tego ( a z miesiąc szukałam w necie stron z apartamentami w Breli) z 50 % się ogłasza w necie - to chyba coś znajdę na miejscu atrakcyjnego ? Czy nie znajdę :?: :?: :?:

Nie wiem :roll: w Breli będę też nowicjuszem :oczko_usmiech:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.01.2014 10:23

Zawsze się coś fajnego znajdzie bez względu na czas. Pewnie 10% rezerwacji przepada przez przypadki losowe. Właściciel też ma ciśnienie bo apartament nie zarabia na życie.
Ps. Janusz, tak z ciekawości (nie wybieram się do Cro przez najbliższe 3 lata) Co rezerwujesz? Napisz na maila.
gifcik
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gifcik » 08.01.2014 14:39

witam czy moglabym prosic na maila namiary na sprawdzone kwatery w Chorwacji, z gory dziekuje
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 09.01.2014 02:07

Torac napisał(a):Zawsze się coś fajnego znajdzie bez względu na czas. Pewnie 10% rezerwacji przepada przez przypadki losowe. Właściciel też ma ciśnienie bo apartament nie zarabia na życie.

Czy inteligencja nie męczy Cię czasem? :wink:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.01.2014 06:54

pasażer napisał(a):Czy inteligencja nie męczy Cię czasem? :wink:


menczy, czasem....





:lol:
kubiak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubiak » 09.01.2014 14:01

Witamy wszystkich :) Przepraszamy za zwłokę , mamy kolorowy zawrót głowy ...

Czy możemy udostępnić wam fotorelacje w formie bloga? Moja połówka prowadzi takowy blog i nasza podróż do CRO oraz fotki z Breli są tam zamieszczone, chwila po chwili:)

Pozdrawiamy:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2014 14:16

Były już takie "blogowe" relacje :wink: więc czekamy na linka :lol: :idea:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 09.01.2014 16:20

kubiak napisał(a):Witamy wszystkich :) Przepraszamy za zwłokę , mamy kolorowy zawrót głowy ...

Czy możemy udostępnić wam fotorelacje w formie bloga? Moja połówka prowadzi takowy blog i nasza podróż do CRO oraz fotki z Breli są tam zamieszczone, chwila po chwili:)

Pozdrawiamy:)


No i znalazła się "zguba" :)
Witamy ponownie i czekamy na relację :papa:
alexa322
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alexa322 » 09.01.2014 17:42

Witam!!
Wybieram się do Breli w lipcu z dwójką dzieci (12 i 8 lat) . Myślę o zarezerwowaniu pokoju "Villa Ursić
Ivana Gundulića 42, 21322 Brela". Czy ktoś z WAS był tam może , proszę o opinie.Pozdrowionka. Czekam na ewentualne sugestie i podpowiedzi.
alexa
kubiak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubiak » 10.01.2014 21:36

http://zycieuchwyconeobiektywem.blogspot.com/

Proszę

http://zycieuchwyconeobiektywem.blogspot.com/

zakładka moje foto-relacje z wycieczek jest parę fotek przed ale wystarczy przewinąć troszkę niżej i pojawia się fotki z CRO,

Przy okazji serdecznie zachęcamy w wolnym czasie do przeglądnięcia reszty naszych zdjęć aczkolwiek blog jest dopiero w budowie...

miłego oglądania:)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 11.01.2014 18:05

kubiak napisał(a):http://zycieuchwyconeobiektywem.blogspot.com/

Proszę

http://zycieuchwyconeobiektywem.blogspot.com/

zakładka moje foto-relacje z wycieczek jest parę fotek przed ale wystarczy przewinąć troszkę niżej i pojawia się fotki z CRO,

Przy okazji serdecznie zachęcamy w wolnym czasie do przeglądnięcia reszty naszych zdjęć aczkolwiek blog jest dopiero w budowie...

miłego oglądania:)


Przeczytałam relację - ciekawa, zdjęcia ładne......... ale czegoś mi brak.......A my to bardzo lubimy........... :D .............................................-
Czyli komentowanie relacji na bieżaco, w trakcie jej powstawania . Więc jakiś niedosyt pozostał :roll:

Ale mam pytanie odnośnie położenia apartamentu- ze zdjęć wnioskuję , że położony był dość wysoko ,w dzielnicy Stomarica. Szukaliście czegoś położonego blizej morza i nie było , a może było drogo , czy tak właśnie chcieliście?
W tym roku wyieram się w ciemnno do Breli na poczatku września w 4 dorosłe osoby i trochę się boję , że nic fajnego nie znajdę w rozsadnej cenie tj. do 60 euro za apartman. :papa:
krzysztofwegorzewo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysztofwegorzewo » 16.01.2014 09:58

travel mam podobny problem a termin ten sam co u Ciebie
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BRELA na początku Września - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone