Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brak kontaktu z właścicielem po wpłacie zaliczki

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 23.04.2015 12:27

anakin napisał(a):...
Przeciętnie rozwinięty dorosły człowiek dopuszcza do siebie inne argumenty niż swoje i stara się je zrozumieć.*

*nie dotyczy malkontentów.

Może zostawmy rozprawy o przeciętnie rozwiniętym człowieku na boku a skupmy się na temacie. Czy gdyby góral z Zakopanego tak się zachował to on też byłby "polako"? Czy też należało by go zrozumieć i dopuścić do siebie inne argumenty?
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 23.04.2015 12:32

Przy niewielkiej dozie wyrozumiałości można wiele zrozumieć. Ja nie rozumiem jedynie kierunku w jakim zmierza ta dyskusja. Zapytałam tylko czy to normalne, że nie odpisują - o nic nikogo nie posądzając i nie oceniając. Wyznaję zasadę, że nie ma głupich pytań i tym akcentem podziękuję za wszelkie informacje.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.04.2015 12:33

Calapula napisał(a):Może zostawmy rozprawy o przeciętnie rozwiniętym człowieku na boku a skupmy się na temacie.

Sam zacząłeś się mądrzyć...
Calapula napisał(a):Czy gdyby góral z Zakopanego tak się zachował to on też byłby "polako"? Czy też należało by go zrozumieć i dopuścić do siebie inne argumenty?

Załóż wątek o góralu z Zakopanego i wtedy pogadamy.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.04.2015 12:41

asik197 napisał(a): Zapytałam tylko czy to normalne, że nie odpisują

:arrow: tak, to się zdarza. Nie odpisują, bo nie wiedzą co odpisać, nie znając stanu konta. A konta nie sprawdzają, bo... im się nie spieszy. :mrgreen:
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 23.04.2015 13:00

Mikromir napisał(a):
asik197 napisał(a): Zapytałam tylko czy to normalne, że nie odpisują

:arrow: tak, to się zdarza. Nie odpisują, bo nie wiedzą co odpisać, nie znając stanu konta. A konta nie sprawdzają, bo... im się nie spieszy. :mrgreen:


Dlatego tez pytam, bo ja w takich sytuacjach odpisuję "Ok, dam znać jak tylko pieniądze pojawią się na koncie" ;) branża inna, ale taka praktyka. Jak wiadomo co kraj to obyczaj :)
oszczep
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.03.2004
Camping Belvedere Seget Vranijca - proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) oszczep » 10.05.2015 11:26

Witam wszystkich,
W marcu zarezerwowałem na tym campingu apartament w terminie 06.06 - 13.06.2015.
Wpłaciłem zaliczkę w dniu 19.03.2015 i od tego momentu kontakt urwał się całkowicie.. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem potwierdzenia rezerwacji. Pomimo licznych maili (ok. 10) wysyłanych na różne ich adresy mailowe wraz z przesłaniem dowodu wpłaty zaliczki, brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Dodam, że przed wpłatą pieniądzy kontakt był OK. Co mam w tej sytuacji robić? Poradźcie.........
Pozdrawiam
Piotr
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Camping Belvedere Seget Vranijca - proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 10.05.2015 12:20

oszczep napisał(a):...Co mam w tej sytuacji robić? Poradźcie.........

Poczekać.
I być spokojnym. Bo nawet w przypadku jakichś nieścisłości to w tym terminie na pewno będzie tam coś wolnego. Zaliczka nie przepadnie.

Zatrzymałem się tam kiedyś kilka dni w drodze na Pelješac. Samo miejsce bez większych rewelacji ale miło wspominam wieczorne obserwacje "furmanek wodnych" płynących do/ze Splitu.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004
Re: Camping Belvedere Seget Vranijca - proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 18.05.2015 14:36

Rezerwowałem pobyt w lutym. Kontakt bardzo dobry - wszystko bezproblemowo - szybko odpowiadali na pytania związane z dostępnością, ceną itp. Płaciłem kartą.
Po zapłacie zaliczki dostałem dzień później oficjalne potwierdzenie na maila.

Poszukaj może w "spamie" ?
rutek0
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rutek0 » 24.05.2015 14:25

Acidpm moglibyśmy poprosić Cię o kontakt na PW ponieważ też zarezerwowaliśmy ten sam apartament i też mamy wątpliwośći.
Pozdrawiam
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 24.05.2015 15:12

Ja czasami tez nie odpisuje jak widzę ze ktoś o 24 w nocy wysłał maila a rano kolejnego dlaczego nie odpisalem na tego w nocy. :-) jak za dużo jest od jednego to czekam aż skończy pisać i po jakimś czasie odpisuje na wszystkie w jednym. Ale u Chorwatow to chyba normalne bo nie raz z kimś pisałem odpisywal prze kilka dni na pytania można powiedzieć od raz a nagle przerwa 2 tygodnie i odpowiada. Być może oni maja ciekawsze zajęcia niż my i nie siedzą tyle przed internetem:-)
totylkoja
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) totylkoja » 24.05.2015 15:57

rutek0, ciężko będzie Ci się skontaktować przez PW z kimkolwiek, bo jesteś nowy na forum, a tu są takie dość restrykcyjne zasady w tym względzie :)
voite
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 20.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) voite » 02.06.2015 13:34

A czy komuś się zdarzyło, że właściciel odwołał mu rezerwację? Bo ja właśnie mam taki przypadek, że app zarezerwowane, zaliczka wpłacona, a właściciel wysyła mi info, że może bym zmienił datę przyjazdu, jak napisałem, że nie ma takiej możliwości, to że może w terminie chce, ale w innej miejscowości mi proponuje. No ciśnienie mi skoczyło, bo to nie poważne trochę. Miał ktoś taki przypadek?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brak kontaktu z właścicielem po wpłacie zaliczki - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone