Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brak kontaktu z właścicielem po wpłacie zaliczki

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 22.04.2015 23:19

mam to samo..
Jakiś czas temu korespondowałam z wlascicielem apartamentu Ivo Sodan w Lokvie Rogoznicy, zdecydowałam się i poinformowałam go o swojej decyzji prosząc o namiary do wpłaty zaliczki. Dostałam namiary, zapłaciłam, napisałam o powyższym fakcie załączając potwierdzenie przelewu, pózniej napisalam drugi raz by dał znać czy doszło i póki co nie odpisuje. I tak od kilku dni - od maila z danymi do przelewu brak kontaktu. Stąd moje pytanie, czy ta cisza w skrzynce odbiorczej to normalka? Pierwszy raz mam apartament prosto z internetu, wcześniej zawsze z polecenia i nie ukrywam, że trochę zaczynam panikować
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.04.2015 23:48

To co, mamy powtórzyć po kolei wszystkie pocieszające posty z poprzedniej strony?... :roll:
:wink:
Wiesz ile wysiłku wymaga od Chorwata udanie się do banku by sprawdzić stan konta, jeśli nie ma dostępu do niego przez internet? :wink: To południe jest przecież... :mrgreen:
Wyluzuj i poczekaj. Wpadnij tu za dwa tygodnie, gdyby się nic nie zmieniło. :smo:
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 23.04.2015 10:23

Wszystko fajnie, ale jak wykazałam zainteresowanie i poprosiłam o namiary to problemu z dostępem do internetu nie było i w tym tkwi zagwostka zostawiająca po sobie ślad w postaci drobnego znaku zapytania :)
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 23.04.2015 10:28

asik197 napisał(a):Wszystko fajnie, ale jak wykazałam zainteresowanie i poprosiłam o namiary to problemu z dostępem do internetu nie było i w tym tkwi zagwostka zostawiająca po sobie ślad w postaci drobnego znaku zapytania :)

Asik ale mikromirze znaczy Dance :lol: nie chodziło o brak dostępu do internetu ale brak dostępu do konta bankowego przez internet :lol:
Będzie dobrze - POLAKO :papa:
Ostatnio edytowano 23.04.2015 11:46 przez Nicolae, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.04.2015 10:33

Po prostu różnimy się mentalnością :D Hrvatovi nawet do głowy nie przychodzi, że ktoś się martwi o swoje pieniądze i o to że ktoś go mógł wy .... . Skoro zostały posłane, to znaczy że są na koncie, a to że nie leci do banku sprawdzić ...., polako, ale to już pisałem :sm:
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 23.04.2015 10:52

pies merdał ogonem te pieniądze bo nie były wielkie, ja po prostu chce już tylko wiedzieć, że mam gdzie spać :D
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 23.04.2015 11:35

asik197 napisał(a):pies merdał ogonem te pieniądze bo nie były wielkie, ja po prostu chce już tylko wiedzieć, że mam gdzie spać :D

Masz zupełną rację. Też bym się martwił. Południe czy nie to jednak minimum dobrych obyczajów nakazywało by odpowiedzieć, inaczej mamy do czynienie z kimś poniżej tego minimum czyli z ch...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2015 11:41

Nicolae napisał(a):Asik ale mikromirowi nie chodziło o ....

mikromir to Danka :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.04.2015 11:44

Janusz Bajcer napisał(a):
Nicolae napisał(a):Asik ale mikromirowi nie chodziło o ....

mikromir to Danka :wink:

...tylko przy wyborze nicka włączył jej się komplikator. :wink: :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.04.2015 11:48

Calapula napisał(a): Południe czy nie to jednak minimum dobrych obyczajów nakazywało by odpowiedzieć, inaczej mamy do czynienie z kimś poniżej tego minimum czyli z ch...

Minimum dobrych obyczajów nakazywałoby zrozumieć powody takiego postępowania, inaczej mamy do czynienia z kimś poniżej tego minimum czyli z ch...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2015 11:49

Mikromir napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Nicolae napisał(a):Asik ale mikromirowi nie chodziło o ....

mikromir to Danka :wink:

...tylko przy wyborze nicka włączył jej się komplikator. :wink: :mrgreen:

Raczej przy wyborze awatara :wink: :mrgreen:
asik197
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asik197 » 23.04.2015 11:54

anakin napisał(a):
Calapula napisał(a): Południe czy nie to jednak minimum dobrych obyczajów nakazywało by odpowiedzieć, inaczej mamy do czynienie z kimś poniżej tego minimum czyli z ch...

Minimum dobrych obyczajów nakazywałoby zrozumieć powody takiego postępowania, inaczej mamy do czynienia z kimś poniżej tego minimum czyli z ch...


Minimum dobrych obyczajów nakazywałoby zrozumieć powody takiego postępowania, znając je ;)
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 23.04.2015 12:05

anakin napisał(a):...
Minimum dobrych obyczajów nakazywałoby zrozumieć powody takiego postępowania, inaczej mamy do czynienia z kimś poniżej tego minimum czyli z ch...

Sądzę, że Asik197 rozumie te powody. Przeciętnie rozwinięty dorosły człowiek rozumie powody takiego postępowania w podobny sposób i wcale nie jest to takie trudne.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.04.2015 12:11

Calapula napisał(a): Przeciętnie rozwinięty dorosły człowiek rozumie powody takiego postępowania w podobny sposób i wcale nie jest to takie trudne.

Przeciętnie rozwinięty dorosły człowiek dopuszcza do siebie inne argumenty niż swoje i stara się je zrozumieć.*

*nie dotyczy malkontentów.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.04.2015 12:13

Calapula napisał(a):
anakin napisał(a):...
Minimum dobrych obyczajów nakazywałoby zrozumieć powody takiego postępowania, inaczej mamy do czynienia z kimś poniżej tego minimum czyli z ch...

Sądzę, że Asik197 rozumie te powody. Przeciętnie rozwinięty dorosły człowiek rozumie powody takiego postępowania w podobny sposób i wcale nie jest to takie trudne.



Rysio napisał(a):Po prostu różnimy się mentalnością :D


Przeciętnie rozwinięty dorosły człowiek rozumie powody takiego postępowania w podobny sposób i wcale nie jest to takie trudne. ...

W przeciwnym razie pozostaje zmienić kierunek lub wybrać olinkluziv z dowolnego biura podróży.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brak kontaktu z właścicielem po wpłacie zaliczki - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone