Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brak kontaktu z właścicielem po wpłacie zaliczki

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
acidpm
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.03.2015
Brak kontaktu z właścicielem po wpłacie zaliczki

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 13.04.2015 13:10

Witam
Mam problem.
Zrobiłem przelew 130 euro na zaliczkę 2 kwietnia czyli 11 dni temu i od tego czasu właściciel nie odpisuje na maila.
Do tego czasu napisaliśmy do siebie około 10 maili.
Może ktoś był w apartamencie IVAS w Vodicach na ulicy Vatroslava Lisinskog 28? To jest ta część Vodic od strony Srimy.
Właściciel nazywa się Ivona Lidija Ivas i tam mieszka.
Co polecacie zrobić?
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.04.2015 13:17

Nie masz nr tel ? Ja w tym roku także czekałem 2 tyg na odp na maila (już po wpłacie zaliczki). W końcu wysłałem smsa i dostałem odp smsem, że ma jakąś awarię sprzętu i odpisze jak się upora z tym. Tak też się stało po 3 dniach i kontakt powrócił ;)
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 13.04.2015 13:29

acidpm napisał(a):Witam
Mam problem.
Zrobiłem przelew 130 euro na zaliczkę 2 kwietnia czyli 11 dni temu i od tego czasu właściciel nie odpisuje na maila.
Do tego czasu napisaliśmy do siebie około 10 maili.
Może ktoś był w apartamencie IVAS w Vodicach na ulicy Vatroslava Lisinskog 28? To jest ta część Vodic od strony Srimy.
Właściciel nazywa się Ivona Lidija Ivas i tam mieszka.
Co polecacie zrobić?

Witaj,
Tu masz stronę na której jest apartament opisany przez ciebie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Wyślij zapytanie do tego pośrednika czy mają kontakt z w/w panią.
Może coś więcej się dowiesz.

Powodzenia :)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 13.04.2015 13:50

jak byk stoi ;)
+385 (0)98 336 935
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.04.2015 13:56

Daj czas. Pieniądze trochę idą, niekoniecznie właściciel codziennie biega do banku, niekoniecznie ma obsługę internetową konta. Wpłaciłeś, masz potwierdzenie to powinno dojść. Więcej nic nie zrobisz na ten moment a więc polako :)
acidpm
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 13.04.2015 15:37

Rysio napisał(a):Daj czas. Pieniądze trochę idą, niekoniecznie właściciel codziennie biega do banku, niekoniecznie ma obsługę internetową konta. Wpłaciłeś, masz potwierdzenie to powinno dojść. Więcej nic nie zrobisz na ten moment a więc polako :)

Ale choć maila by mi mogli napisać. Przed wplata pieniędzy odpisywali mi do 24h a najczęściej od razu. Nieraz z telefonu pisali maila.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.04.2015 15:58

acidpm napisał(a):
Rysio napisał(a):Daj czas. Pieniądze trochę idą, niekoniecznie właściciel codziennie biega do banku, niekoniecznie ma obsługę internetową konta. Wpłaciłeś, masz potwierdzenie to powinno dojść. Więcej nic nie zrobisz na ten moment a więc polako :)

Ale choć maila by mi mogli napisać. Przed wplata pieniędzy odpisywali mi do 24h a najczęściej od razu. Nieraz z telefonu pisali maila.

Kasę dostał to ma Cię w d.... :wink: bez spinki, odezwie się :P też tak miałem, po miesiącu wysłał potwierdzenie rezerwacji :hut:



...no chyba, że to jakiś oszust jest :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.04.2015 16:08

JackDaniels;) napisał(a):...no chyba, że to jakiś oszust jest :mrgreen:

No toś go pocieszył...... :lol:

acidpm, nie lękaj się.
Nie jedziesz do Polski... :mrgreen:
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 13.04.2015 20:29

a nie możesz po prostu do nich zadzwonić i spytać o co kaman?
wojtas111
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas111 » 13.04.2015 20:34

Nie przejmuj się będzie dobrze... poczekaj chwilkę .... powolutku..;-)
acidpm
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 13.04.2015 21:08

No i rozmawiałem z Panią Ivoną i jeszcze nie sprawdziła konta dlatego nie odpisywała, ale ma moją rezerwację. Jak sprawdzi konto to odpisze na maila z 2 kwietnia.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.04.2015 21:12

Nie powiem a nie mówiłem :oczko_usmiech:
acidpm
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 13.04.2015 21:49

Rysio napisał(a):Nie powiem a nie mówiłem :oczko_usmiech:

Ale wiesz, pisaliśmy do siebie maile codziennie przez 5dni a jak zrobiłem przelew to zero informacji od 11 dni.
Nie wydawałoby Ci się to podejrzane?
Ryba007
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryba007 » 13.04.2015 22:18

Mówiłem Ci dzisiaj ze to nie Zakopane ;)
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 13.04.2015 22:49

to chyba naturalne, że przed wpłatą zaliczki byli jak do rany przyłóż :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brak kontaktu z właścicielem po wpłacie zaliczki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone