Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping San Marino RAB Lopar brak drzew

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciek95
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2006
Kemping San Marino RAB Lopar brak drzew

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek95 » 25.07.2013 00:19

Witam,
wróciłem właśnie z Rabu, wróciłem na Kamping San Marino na Rabie po 7 latach przerwy. Największe rozczarowanie to to, że drzewa które porastały Kamp i dawały zbawienny cień w ciągu dnia zostały skrócone do 3 m i wyglądają koszmarnie pomijam fakt, że o cieniu można zapomnieć. Rozmawiałem na miejscu z innymi Polakami i byli podobnie jak ja negatywnie rozczarowani tym co stało się z drzewami.
Pozdrawiam
Maciek
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 25.07.2013 00:53

Przechodziłem tam dzisiaj i też to zauważyłem. Mówiłem żonie, że jakiś mądrala wpadł na beznadziejny pomysł aby skrócić te drzewa. :?
Maciek95
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek95 » 25.07.2013 09:30

Majdan72 napisał(a):Przechodziłem tam dzisiaj i też to zauważyłem. Mówiłem żonie, że jakiś mądrala wpadł na beznadziejny pomysł aby skrócić te drzewa. :?


Twoje auto nie stało zaparkowane przed kampem ? Czarne kombi z naklejką CRO.PL na tylnej klapie ?
Pewnie rozminęliśmy się kilka razy :)
Fakt jest jeden brak drzew dla mnie zmienia ogólne warunki na tym kampie, a wiem że to niedogodność. Ludzie wyszukują miejsc w których można znaleźć troszkę cienia i dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji.

pozdrawiam
Maciek
barwol
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barwol » 25.07.2013 09:33

Byłem na tym kempingu kilka raza, z tego sam przeżyłem 2 noce z bardzo silnym wiatrem i powalonywymi drzewami na samochody i domki kempingowe pod wynajem. Może to jest ten prawdziwy powód?
Maciek95
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek95 » 25.07.2013 09:39

Oczywiście, że to jest jak najbardziej prawdziwy powód. Nie zmienia to faktu, że drzewa skrócili do 3 m i wyglądają koszmarnie i nie dają cienia. Nie wszędzie drzewa skrócili tak mocno, tyle że tam gdzie zostawili troszkę więcej drzewa jest tłum chętnych na miejsce i walka jak o ogień.

pozdrawiam
Maciek
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 26.07.2013 01:23

Maciek95 napisał(a):
Majdan72 napisał(a):Przechodziłem tam dzisiaj i też to zauważyłem. Mówiłem żonie, że jakiś mądrala wpadł na beznadziejny pomysł aby skrócić te drzewa. :?

Twoje auto nie stało zaparkowane przed kampem ? Czarne kombi z naklejką CRO.PL na tylnej klapie ?


Stało, stało :wink: ,tylko że granatowe nie czarne.
Czyżbyś mnie ustrzelil?
Pozdrav :papa:
bulcek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bulcek » 28.07.2013 22:47

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć o ceny i możliwość zatrzymania się pod namiotem na San Marino na Rabie. Czy kemp jest przepełniony i jak cena promu. Pytam bo na stronie jest bardzo mało informacji o cenach
Maciek95
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek95 » 29.07.2013 07:49

Hej,

Koszt promu 20,5 Euro w jedną stronę ( płacisz w dwie) - tyle płaciłem ja za samochód, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.
Koszt pobytu na Kampie miejsce z prądem 12 euro za dzień bez prądu 8 euro za dzień, Osoba dorosła 7,5 euro za dzień dzieci w wieku 5-12 4 euro za dzień. To są kosztu pobytu dla jednego namiotu i jednego samochodu.

pozdrawiam
Maciek
pkolo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 05.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkolo » 19.12.2013 12:14

Witam czy macie jakieś aktualne fotki z kampingu?
Jak wygląda po ścince drzew?
pkolo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 05.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkolo » 02.06.2014 07:36

Witam
Ponawiam pytanie czy macie jakieś fotki z kampingu?
Czy drzewa ścieli na całym kampingu czy w części może ktoś to dokładniej opisać?
Maciek95
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek95 » 02.06.2014 17:11

Nie na całości tyle, że na miejscu gdzie generalnie można znaleźć wolne miejsce na namiot. Niestety nie posiadam zdjęć.

pozdrawiam
Maciek
pkolo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 05.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkolo » 03.06.2014 22:08

Mógłbyś doprecyzować odpowiedź trochę jej nie rozumiem, może mógłbyś powiedzieć gdzie sieli drzewa na podstawie mapy kempingu.
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 13.06.2014 08:37

z dwojga złego to wolę drzewa ścięte niż przewrócone na namiot ....

i dla tego tak ważne jest aby wozić ze sobą własny cień, rożnego typu plandeki pałatki czy banalny pawilon ogrodowy z reala za 60 zł
zawsze mam ze sobą taki system i zawsze jest bardzo przydatny, a co najważniejsze na takich Łysawych" kempingach nie trzeba tak "walczyć" o miejscówkę w cieniu
hunter_jacek
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hunter_jacek » 23.06.2014 18:58

pkolo napisał(a):Witam
Ponawiam pytanie czy macie jakieś fotki z kampingu?
Czy drzewa ścieli na całym kampingu czy w części może ktoś to dokładniej opisać?


Bez paniki, byłem na San Marino 2 tygodnie w tamtym roku w sierpniu. Drzewa są przycięte na części po prawej stronie i parę na części po lewej. :D
hunter_jacek
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 02.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hunter_jacek » 23.06.2014 18:59

pkolo napisał(a):Witam
Ponawiam pytanie czy macie jakieś fotki z kampingu?
Czy drzewa ścieli na całym kampingu czy w części może ktoś to dokładniej opisać?


Bez paniki, byłem na San Marino 2 tygodnie w tamtym roku w sierpniu. Drzewa są przycięte na części po prawej stronie i parę na części po lewej. :D
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Kemping San Marino RAB Lopar brak drzew
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone