Re: BiH - slalom między minami: maj 2023
napisał(a) Franz » 10.05.2024 17:55
korbaczik napisał(a):Fajny zamek. Byłeś w środku?
Nie tym razem, ale we wcześniejszych wpisach w tym wątku możesz znaleźć moją wizytę na zamku, kiedy to poznałem Dolores.
Pozdrawiam,
Wojtek