Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

BOŚNIA I HERCEGOWINA, Pocitelj, Medżugorie, Mostar i Blagaj.

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ryszard22
Cromaniak
Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA, Pocitelj, Medżugorie, Mostar i Bla

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 11.07.2014 17:11

kabar napisał(a):
ryszard22 napisał(a):Parking przy wodospadach Kravica płaciliśmy 2 Euro za cały czas postoju samochodu

Staliście na tym parkingu oficjalnym , czy można zjechać jeszcze trochę niżej i bliżej ?

Witajcie
Staliśmy na górnym parkingu, to było w 2013 r.
A w tym roku za samochód na górnym parkingu O,tylko za dorosłego gościu pobierał 2 Marki
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.07.2014 19:37

ryszard22 napisał(a):
kabar napisał(a):
ryszard22 napisał(a):Parking przy wodospadach Kravica płaciliśmy 2 Euro za cały czas postoju samochodu

Staliście na tym parkingu oficjalnym , czy można zjechać jeszcze trochę niżej i bliżej ?

Witajcie
A w tym roku za samochód na górnym parkingu O,tylko za dorosłego gościu pobierał 2 Marki

A może mi ktoś wskazać na mapie gdzie znajduje się "parking górny" a gdzie "oficjalny"? :)
Mojżesh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mojżesh » 11.07.2014 22:39

Bocian napisał(a):Na obiad do Hindin Han.

Dzięki za cenne wskazówki;) Jakąś potrawę szczególnie polecasz w tej restauracji?
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.07.2014 11:51

gusia-s napisał(a):
ryszard22 napisał(a):
kabar napisał(a):

Witajcie

A może mi ktoś wskazać na mapie gdzie znajduje się "parking górny" a gdzie "oficjalny"? :)

mapka
przy okazji można zobaczyć jak blisko będzie przebiegała autostrada :roll:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.07.2014 12:26

te kiero napisał(a):
mapka
przy okazji można zobaczyć jak blisko będzie przebiegała autostrada :roll:

:) dzięki
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.07.2014 15:25

Mojżesh napisał(a):
Bocian napisał(a):Na obiad do Hindin Han.

Dzięki za cenne wskazówki;) Jakąś potrawę szczególnie polecasz w tej restauracji?

Mućkalica była dobra i panierowany mózg :)
Tu masz menu
http://www.moj-restoran.info/objekti/re ... iteti-kuce
JerrryD
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) JerrryD » 25.08.2015 21:26

Mostar - bezpłatny parking koło Franciszkanów jak było pisane. Dużo miejsca. Tylko w bramie wisi knebel na wysokości 1,5m. Aż sprawdziłem w necie że mój Mondziak ma akurat tyle :/ Terenówka albo busik może nie wjechać.
Do mostu z 500m, a i tak po drodze trzeba zboczyć w prawo zobaczyć ten mniejszy "prototyp".
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2015 22:13

JerrryD napisał(a):Mostar - bezpłatny parking koło Franciszkanów jak było pisane. Dużo miejsca. Tylko w bramie wisi knebel na wysokości 1,5m. Aż sprawdziłem w necie że mój Mondziak ma akurat tyle :/ Terenówka albo busik może nie wjechać.
Do mostu z 500m, a i tak po drodze trzeba zboczyć w prawo zobaczyć ten mniejszy "prototyp".

darmowy jest jeszcze ,jadąc w kierunku Sarajewa zaraz za dworcem autobusowym.Jest tam jakieś centrum handlowe,po prawej stronie.Kawałek trzeba się przejśc do mostu ale parking bezproblemu
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.08.2015 23:58

JerrryD napisał(a):Mostar - bezpłatny parking koło Franciszkanów jak było pisane. Dużo miejsca. Tylko w bramie wisi knebel na wysokości 1,5m. Aż sprawdziłem w necie że mój Mondziak ma akurat tyle :/ Terenówka albo busik może nie wjechać. ...

Wjedzie jak zapłaci 10 KM lub 5 E za dobę :mrgreen: znajomy właśnie tam parkował kamperem.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

BOŚNIA I HERCEGOWINA, Pocitelj, Medżugorie, Mostar i Blagaj. - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019