Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bojkot Chorwacji.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.08.2010 19:40

JokerSmile napisał(a):- w tę samą nutę: "a daj ile masz..."

Po ostatniej pielgrzymce nauczyli go, że się "co łaska" bierze ... :wink:
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 23.08.2010 20:07

I spuścić im jakąś mgłę na zracną lukę w Kaszteli , coby się można spokojnie w Slatinie nieopalać na tym chłodzie - Olo
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 23.08.2010 21:24

Też rezygnuję z Crolandii....nie mogę pogodzić się z tym ,aby mi žena od gospodina B. przywoziła rano chleb i mleko z sklepu oddalonego o 4 km........tak jakbym swojej kobity nie miał.... :?
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 23.08.2010 21:26

Dok vecina forumasa ovdje samo mlati praznu slamu, i jaka je jedino na rijecima, evo kako izgleda pravi (REAL) bojkot Hrvatske!

Ovaj Poljak je zbog bojkota i pobune tako brzo jurio iz Hrvatske, i trebalo mu je jos samo malo, pa da bude na slobodi u Madjarskoj!



To je bojkot, a ovo vase su djecja posla!

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.08.2010 21:37

Będzie ot, ale wątek mi skutecznie humor podnosi :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.08.2010 21:43

Biker_HR napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=fwyt-wINszM

Dawał dyla.
Psychicznie tego dobrobytu nie wytrzymał.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.08.2010 21:44

mallgola napisał(a):Będzie ot, ale wątek mi skutecznie humor podnosi :D


Nie wiem z czego Ty się cieszysz :?: :?: :?: :!:
Drogo.....kradną...gorąco....góry...doliny......kuny...lipy.....
Ogólnie.......masakra! :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 23.08.2010 21:52

anakin napisał(a):Ogólnie.......masakra!


Nekad je bio pojam "Masakr motornom pilom u Texasu", a sad je " Masakr turista s lovackom puškom".... 8O

Obrazek
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 23.08.2010 22:03

Jak bojkot to bojkot. Proponuję zamknąć wszystkie wątki na CRO.PL i usunąć portal z serwera.
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 23.08.2010 22:17

muzykę kiepską mają...taki Thompson...podobno jakieś czuby z tego forum nawet na jego koncerty jezdzili :?

8O BOJKOT 8O
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.08.2010 22:59

Masz rację Pietro :D chorwacka muzyka to totalna KLAPA :wink:
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 24.08.2010 00:19

Biker HR zaśto si tako kritićan prema ovom forumu?Sve vidiś crno,i od svega radiś problem.Za koga se Ti uvażaś da s nama treseś tako zvanu po naśki slamu.Mi se zajebajemo a Ti uacivaś snimke onoga motoriste.Nije Ti u redu da svakoga kritiziraś i vridżaś.Opusti se malo i poćni mislit pozitivno. Nije ovdi sve crno ,kako se tebi ćini.Devedeset posto ljudi na forumu su ok i samo 10 posto kretena.Umisto da si sritan da ovakvi forum postoji i da postoje ljudi koji nisu Hrvati a ovoliko vole Hrvatsku Ti non stop destabiliziraś ovaj forum piśeś gluposti i vridżaś nas svih.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2010 00:56

zgadzam się z przedmówcą!:) Najbardziej z tym, że na tym forum jest tylko 10% kretynów...swoją drogą nie wiedziałem, że tylko 10% a z Nas jeździ do Chorwacji.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2010 01:12

I figi dają za darmo, a wszyscy wiemy co oznacza u Nas figa z makiem?
Dramat jakiś.
BOJKOT
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 24.08.2010 01:23

figa figą. ale ile ja musiałem się nakręcić kierownicą żeby zjechać do tej plaży na Korculi. nie mogli prostej drogi zbudować?? a w ogole co to za nazwa pupnatska luka? kto luka? ja lukam? tylko prawo lewo, prawo lewo. i lukam w dół. albo w górę. a ta bacva luka? jeszcze gorzej. nawet asfaltu nie ma. a polak (sidney polak) wjeżdżał i co?? nie wyobrażacie sobie co przeżyliśmy. musiałem ODKRĘCIĆ SZYBĘ I ZŁOŻYĆ LUSTERKO.
paranoja jakaś.
bojkot.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Bojkot Chorwacji. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone