Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bojkot Chorwacji.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 23.08.2010 10:25

arturac napisał(a):na dodatek szydzą z nas bez zahamowań..Wchodzisz do sklepu od razu wszyscy się śmieją, wydaje Ci taka sklepowa (co to języków nie zna-tylko swój, angielski, niemiecki) kasę też się śmieje. Pytasz kogoś o drogę, ten się śmieje, w knajpie się śmieją, na stacji paliw się śmieją. Nawet starsi ludzie się śmieją, a to już skandal bo u nas nikt w wieku przed lub emerytalnym się nie śmieje. Robią nas wszyscy Ci Chorwaci w wała , bo jak to uśmiechanie wytłumaczyć? Na dodatek ten śmiech/uśmiech zaraźliwy jest. Wracam do domu z wczasów i uśmiecham się do wszystkich a oni sobie myślą, że albo nawalony chodzę albo psychika mi siada…


podpisuję się ręcami i nogami
wiecznie im do śmiechu :lol:
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 23.08.2010 10:27

Marshall napisał(a):BOJKOT - osobiście im to w twarz powiem w ten piątek na granicy, o ile mnie nie oleją i każą przejechać bez kontroli.... normalnie nas w "D" mają.

Rozumiem, że dojeżdżasz do granicy Chorwackiej, mówisz BOJKOT i wracasz :lol: :lol: :lol: w końcu jak bojkot to bojkot.
Marshall
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 310
Dołączył(a): 29.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 23.08.2010 10:30

Jak mnie tylko nie oleją.......... :D :D :D Nie chcę się zatrzymywać bez wezwania i ruchu tarasować bo oni za to podobno zastrzelić nawet mogą :wink:

I jeszcze jedno, po co kopać 7 kilometrowe tunele w skałach, jakoś u nas takich nie ma i jest OK. Przecież to się może zawalić na samochód - BEZ SENSU. A totalna głupota to tunel SV ROK co po jednej stronie jest zimno a po drugiej ciepło, wymyślili mądrale :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.08.2010 10:38

No i to słońce praży bez ustanku :twisted: :wink:
hexapus
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hexapus » 23.08.2010 10:39

:D Właśnie wróciłem z wyspy Rodos 9 (Grecja dla tych co by nie wiedzieli) 2 tyg. ogladania zabytków :D ooops betonowych zabytków bo są odlewy betonowe. Orginały w muzeach. Np w miejscowości Lindos wlazłem na góre na któej znajdował się zamek lecz w srodku tej budowli znalazłem tylko same kopie z betonu.Nie to co Chorwacji gdzie nie maja szacunku dla orginałów które są eksponowane bezpośrednio turystom.
Bojkot Chorwacji za brak szacunku dla zabytków :D
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 23.08.2010 10:43

Marshall napisał(a):Jak mnie tylko nie oleją.......... :D :D :D Nie chcę się zatrzymywać bez wezwania i ruchu tarasować bo oni za to podobno zastrzelić nawet mogą :wink:

I jeszcze jedno, po co kopać 7 kilometrowe tunele w skałach, jakoś u nas takich nie ma i jest OK. Przecież to się może zawalić na samochód - BEZ SENSU. A totalna głupota to tunel SV ROK co po jednej stronie jest zimno a po drugiej ciepło, wymyślili mądrale :roll:

Masz rację, przejedź czujnie przez granicę, zawróć i z powrotem do kraju. Nie narażaj się na szok termiczny przy przejeździe przez tunel. Proponuję kierunek Dźwirzyno. Miesięczny wypoczynek nad Bałtykiem i oczekiwanie na XIII Zlot, wszystkich bojkotujących Chorwację, z początkiem października wybije Ci Chorwację z głowy. Tylko na rok :lol: :lol: :lol:
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 23.08.2010 10:50

BOJKOT ,BOJKOT !!!

W Chorwacji nawet w najmniejszej knajpce nad Jadranem posiłki serwują na ceramicznych talerzach,do tego metalowe sztućce i piwo w szklanych kuflach - kompletne zacofanie :evil:

U nas mamy 21 wiek
- plastikowe talerzyki,sztućce,i kufle ( 0,4 zamiast 0,5 L ) :D
puni
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) puni » 23.08.2010 10:58

Największy skandal to to, że nigdy żaden żul do mnie pod sklepem nie podszedł prosząc o 10 lipa bo mu do "bułki" brakło :evil: Dałbym mu 1 kunę i mógłbym się poczuc jak panisko, a tak... echhh.... :roll:
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 23.08.2010 11:05

No właśnie, wprost skandaliczny i haniebny brak żuli - a przecież wina są kapslowane... :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 23.08.2010 11:06

Byłam 3 razy i na darmo wypatrywałam na plaży ratownika, jak się kąpać bezpiecznie, jak nikt nie dba tam o moje bezpieczeństwo? Poza tym nie można liczyć na plaży ani na gazetę, ani na świeże pączki, o orzeszkach w miodzie z dostawą na leżak nie wspomnę nawet.
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 23.08.2010 11:07

Nie no nie możemy tak wszystkiego potępiać w czambuł !! Bądźmy tolerancyjni... Jest tam kilka rzeczy, na które można przymknąć oko i się nie czepiać... A wtedy da się tam nawet jakoś przeżyć te dwa tygodnie.. ale nie więcej Np.... hmm.. co by tu np. No nic mi teraz nie przychodzi do głowy ale nie było tam tak znowu najgorzej... mnie się tam nawet podobało :lol:
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 23.08.2010 11:13

Inaczej byś gadał, gdyby ci zabrali na granicy worek ziemniaków... :P
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 23.08.2010 11:18

Lelule1971 napisał(a):Inaczej byś gadał, gdyby ci zabrali na granicy worek ziemniaków... :P
Byłem przezorny... miałem upchane wkole zapasowym, trochę w skrytce pod bagażnikiem i w podsufitce... Już taki głupi nie jestem, żeby dac się złapać... przecież nie od dziś wiadomo, że na granicy Chorwacji mają na nas Oko... ;)
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 23.08.2010 11:57

Nazbierało się tu jakichś żartowniśów i o duperelach piszą i ogłaszają bojkot.
A o poważnych sprawach to ni słowa.
Bo jak to jest że Chorwaci robią zemnie złodzieja i zmuszają mnie do kradzieży.
Przyjeżdżam ja ci do Boraka a tam winnice i winogrona takie, że klękajcie narody a kupić ich nigdzie nie można no to co pozostało, tylko kraść z krzaka bo w ichnich sklepach to takie same hiszpańskie g... jak u nas, wiec z tego powodu należy ogłosić bojkot, bo hiszpańskie winogrona to ja mogę kupić w swoim sklepie osiedlowym a nie jechać po nie 2000 km do Boraka.
hexapus
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hexapus » 23.08.2010 12:39

censor napisał(a):Nazbierało się tu jakichś żartowniśów i o duperelach piszą i ogłaszają bojkot.
A o poważnych sprawach to ni słowa.
Bo jak to jest że Chorwaci robią zemnie złodzieja i zmuszają mnie do kradzieży.
Przyjeżdżam ja ci do Boraka a tam winnice i winogrona takie, że klękajcie narody a kupić ich nigdzie nie można no to co pozostało, tylko kraść z krzaka bo w ichnich sklepach to takie same hiszpańskie g... jak u nas, wiec z tego powodu należy ogłosić bojkot, bo hiszpańskie winogrona to ja mogę kupić w swoim sklepie osiedlowym a nie jechać po nie 2000 km do Boraka.


aaa :lol: teraz wiem na kogo szykował dwa lata temu pewien Chorwat 'ostentacyjnie czyszczącz ' na moich oczach karabin AK na początku sadu z winogronami na płw. Peljiesac.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Bojkot Chorwacji. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone