Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bojkot Chorwacji.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.09.2010 09:36

AndrzejJ. napisał(a):grzybów nie mają .bojkot


"porządnego" wina nie mają!

jakieś takie....sikacze, bez siarki!!!!
:evil: :wink:


bojkot!
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 03.09.2010 09:50

AndrzejJ. napisał(a):
krakuscity napisał(a):
censor napisał(a):A widział ktoś w CRO .... ???
.

A "grzybiarki"? :D U nas wszędzie przy drogach stoją , różnej narodowości a tam nie widziałem.

Bojkot. :D

grzybów nie mają .bojkot



Jak to grzybów nie mają, a trufle???
Tylko co to za grzyby bez nóżki i jakieś takie bezkształtne jakby nie grzyby :D :D :D
Bojkotować i jeszcze raz bojkotować.
zonatyfacet1
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonatyfacet1 » 04.09.2010 21:50

I dziwią się, że polakko nie znają angielskiego! A anglicy znają polski???
BOJKOT :lol:
psdynów
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) psdynów » 10.09.2010 21:31

Najgorsze dzieci :) Moj syn ma 4 lata i tyle rybek w życiu nie widział :) biedny myślał ze to rekiny. Nie ma to jak u nas, nie ma rybek , albo słabo je widac .
Mariusz Gąsiorowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gąsiorowski » 11.09.2010 09:05

Jeszcze te jeziora Plitvickie, przecież tam jest niebezpiecznie, nie dość że można utonąć to jeszcze można spaść z urwiska i ten nienaturalny kolor wody w jeziorze i te okropne ryby podpływająca do człowieka całymi ławicami.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 11.09.2010 11:10

Przyłączamy się do bojkotu... te tajskie masaże na plaży za pół darmo, toż to grzech w biały dzień... żeby kobieta, kobietę... (to piszę ja - męska część Jolamika).
I jeszcze te przyjaźnie polsko-chorwackie i godziny nocnych pogaduszek, przy winie z winnicy gospodarza :D Przecież to wino się nie nadaje do picia... bez cukru... i wody... samo wino... i jeszcze nawet głowa rano nie boli.... paskudztwo 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.09.2010 11:27

Melduję wykonanie zadanie - w tym roku zbojkotowałem na całego.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.09.2010 12:57

Ja zbojkotowałam na całego i właśnie zarezerwowałam apartament na przyszły rok :oops:
Nic już nie szukam, no może jeszcze coś na zimę by się przydało :roll:
Ale tyle się w tym roku o zdradach Cro naczytałam, że może i ja jej posmakuję (ale jak już, to tylko zimowa zdrada będzie :wink: )
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 11.09.2010 14:26

:) melduje posłusznie ze w ramach solidarności z bojkotującymi pozostałymi o godz 24.00 ruszam do Cro w stronę słońca.....
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 11.09.2010 15:48

Jak fajnie by było gdybyscie wszyscy tam zostali nie byłoby glupich tematów na forum :lol: :lol:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 11.09.2010 18:40

ziomek napisał(a):Jak fajnie by było gdybyscie wszyscy tam zostali nie byłoby glupich tematów na forum :lol: :lol:

mądrze pytasz oooo i jak mądrze odpowiadasz :D
poczytaj siebie :D
forum/search.php?search_author=ziomek
ziomek?
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 12.09.2010 10:20

Andrzej J czekalam i się nie zawiodłam :)
Przynajmniej piszę tylko ja i pod jednym nickiem :lol:
piszę to co myślę i pozytywnie i negatywnie niestety ty trolku nie potrafisz się zachować i szukasz dziury w całym :lol:
trudno zebym ukrywała że lubie czytać inne relacje też
ileż można oglądać te same skały :cry:
te same zdjęcia tych samych miejsc a czytać mi nie zabronisz:cry:
Nie wypowiadam się w każdej relacji i nie ocham mam swoje zdanie i nie zabronisz mi tego nie nabijam w ten sposób postów :lol:
Najważniejsze że się na tobie nie zawiodłam hahahaha :lol:
wiedziałam ze tylko ty możesz takie głupie tematy kontrolowac :lol:
Dziekuję Ci że zadałeś sobie tyle trudu przynajmniej mogę sobie wszystko przypomnieć jak miło :lol:
Twoich wypowiedzi nie będę tu przytaczać ty pracujesz tu za kilku :lol:
Piekną masz tą mapkę w awatarku i jesteś cudowny potrafisz w kazdej sytuacji doradzić i znasz CRO jak własną kieszeń :lol:
Załóż jeszcze kilka podobnych tematów wszak to Andrzej J lubi najbardziej ,powodzenia w lapaniu rybek w Twoje perfidne sieci :lol:
zonatyfacet1
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonatyfacet1 » 13.09.2010 11:18

Andrzej, ale Ci pojechała.... powinieneś iść teraz dać na mszę
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Bojkot Chorwacji. - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone