Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bojkot Chorwacji.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.08.2010 14:07

miike napisał(a):A czemu do tej pory nie posprz±tali je¿owców z morza? Tyle czasu mieli na to.


Vec se radi na tome, naruceni su u Kini plasticni jezinci i morske zvijezde, koji ce biti zasarafljeni na dno mora, tako da ih turisti nece moci vaditi iz mora.

I czemu Dubrownik jest na samym po³udniu, ju¿ dawno powinni go przenie¶æ w okolice Rijeki, ¿ebym tyle nie musia³ je¼dziæ.
Po prostu... :evil:


Izgradit ce se jos ljepsi, i jos stariji Dubrovnik, iz blok cigle!

Obrazek
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.08.2010 14:15

renatalato napisał(a):A co powiecie o tych ¶liskich i w±skich uliczkach, wymieniæ powinni na piêkn± now± kostkê 8O , bo jak kiedy¶ or³a wywinê³am w Trogirze to musia³am nowy aparat kupiæ :?


To nije problem gradova, nego bi turisti obavezno trebali obuvati mekane kucne papuce. Ovako samo bez veze deru kamene plocnike, dok hodaju po ulicama kao muhe bez glave.


Obrazek
ante_
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 22.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ante_ » 24.08.2010 14:31

Poljaci nisu turisti,oni su domaći.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 24.08.2010 14:42

Biker_HR napisał(a): koji ce biti zasarafljeni na dno mora,


Obrazek
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 24.08.2010 14:49

A co Oni zrobili z piachem co zawsze na plaży powinien być? Zabrali piach, a nawieźli jakiś kamoli. Skandal!
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.08.2010 14:49

ante_ napisał(a):Poljaci nisu turisti,oni su domaæi.


Poljaci ili samo Poljakinje? :?:
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 24.08.2010 14:53

Prva i osnovna stvar nemoj mi prodavat priće kako meni smeta kad ti prićaś o velikosrbskoj agresiji na Hrvatsku,jer ja sam za slobodnu Hrvatsku krvaria 4 godine od Dubrovnika do Bosanskog Grahova i s tim se ponosim.Druga stvar je da ja niśta nemam protiv Medżimurja i ni jednom rići nisam uvridia taj region Hrvatske i nemam namjeru.Stvarno mi se svidża Medżimurje i stari barokni grad Varażdin.Śta se tiće mog pisanja namoj se pravit profesorem i glumit neke jeftine glume jer to ti netriba u żivotu a i sam radiś gramatićke pogreśke.Oćeś se napravit pametnim a ispadaś glup.Dobro je da imaś svoje vino i rakiju jer nema do domaće kapljice a ako su tvoji kapaciteti toliko veliki da ti jedna boca niśta ne znaći ti zvizni demażanu i budi manje kritićan.Sta se mojih umnih kapaciteta tiće ne boj se o njih imam dovoljno pa ako ti bude tribalo mogu ti dat jedan dio.Humora imam viśe nego ti sigurno jer gledam na żivot s pozitivne strane. 8) p.s.Prepraszam Cromanijakuw za pisanie na jenziku Horwackom i za tom kutnie z Bikerom HR ale nie moglem wience witszimać niegowe nie fer zachowania i czongle atake na nasz forum
ante_
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 22.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ante_ » 24.08.2010 14:55

Prvenstveno Poljakinje,ali i Poljaci.

Nego Biker,di je naša Nives?
ante_
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 22.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ante_ » 24.08.2010 15:02

Jole.

Pa ti uopće nisi skužija Bikerovu zajebanciju kada je stavija film Poljaka kako "bojkotira" bižeći iz Hrvatske 250 na uru.

P.S.

Hajduk živi vječno!


Si bija na utakmici s Unireon?
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 24.08.2010 15:23

E Ante .Nisan ja mislia na ovu zajebanciju o tako zvanom bojkotu Hrvatske nego o drugim stvarima di on non-stop kritizira sve i svakoga.Pustimo Bikera HR nego nisan moga bit na utakmici jer san u Poznańu.a viruj mi ża mi je za poludit.Ako bog da ućemo el i sruśit viśe Dinama skupa s Mamićem.Hajduk odlićno igra i ove godine će mo osvojit prvenstvo samo da ne rasprodaju igraće .Możda dojdem u Split u devetom misecu i obavezno idem na Hajduk-Dinamo.Biće luda kuća a purgerima će mo zabit 3 gola pa nek onda kukaju. :D :D :DHajduk żivi vjećno :D :D :D
ante_
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 22.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ante_ » 24.08.2010 15:29

Tri komada i tri purgerska auta u rivi.Ka za dobra stara vrimena. :lol:
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 24.08.2010 15:37

:D Sluśaj bolje bez tih auta jer je po Zagreba na moru i kad bi ih sve pobacali u more iśporkaćemo naśe more a to nan ne triba haha.Jesi li ti bia na utakmici?
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 24.08.2010 15:39

Widzicie sami jacy Ci Chorwaci kłótliwi.!!! I jedż tam i się kłóć o papier taoaletowy,o miejsce na tarasie, o niewydaną lipę, o nierozciągnięty czerwony dywan na Nasze powitanie( tym bardziej ,że te 124 schodki do apartamentu twarde,w ofercie były 4,ale to błąd w druku był no znowu kłótnia,szkoda nerwów tym bardziej jak wniesiesz bagaże te worki kartofli w końcu dziecko i żonę to nie umiesz wydusić już slowa a nogi ci latają jakby cię Adamek zdzielił ale nic wytrzymujesz i Chorwat daje ci gratis na powitanie rakiję jedną drugą nogi idą do pionu ale głowa coś słabnie bo jechałeś ponad 1000 kilometrów i 124 schodki w górę cykady napinkalają że głowa boli idziesz z butem wytłuc to robactwo a tu jeszcze wyje jakiś kaszalot w mroku no nie czysta paranoja idziesz sie wieczornie schłodzić w morzu 124 schodki w dół a na plaży rekin leży o żesz ktos zapomniał schować poskakałeś po nim aż sflaczał a co rekina się bać i do wody jebut a tu woda zimna wyskakujesz wnerwiony skóra ci się jeży szukasz ofiary ale nie dałeś już razy wejść te 124 rano znależli cię na 83 ).Bojkot.
ante_
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 22.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ante_ » 24.08.2010 15:47

No wlasnie,gratulacije za Adamka.

Super walczil.


Joško,nisan ni ja bija na utakmici,ali kažu ovi šta su bili da je navijanje bilo najbolje do sad.
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.08.2010 15:51

Josko Bulic napisał(a):Mi se zajebajemo a Ti ubacivas snimke onoga motoriste. Nije Ti u redu da svakoga kritiziras i vridas.Opusti se malo i pocni mislit pozitivno.


ante_ napisał(a):Jole.

Pa ti uopce nisi skuzija Bikerovu zajebanciju kada je stavija film Poljaka kako "bojkotira" bizeci iz Hrvatske 250 na uru.


Josko Bulic napisał(a):E Ante .Nisan ja mislia na ovu zajebanciju o tako zvanom bojkotu Hrvatske nego o drugim stvarima di on non-stop kritizira sve i svakoga.


Eto Josko - sam si napisao prvo jedno, a kasnije tvrdis drugo... "Mi tjeramo zahebanciju, a ti stavljas snimke onoga motoriste".

Meni ni na kraj pameti nije bila namjera bilo koga vrijedjati, a to sto si ti to tako shvatio - to je tvoj problem. I ja s ovime zavrsavam svaku raspravu s tobom.

Zelim ti ugodan i veseo dan, dragi prijatelju! :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Bojkot Chorwacji. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone