Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś innego?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jaachu
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 01.06.2015
Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś innego?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaachu » 05.06.2015 03:43

Witam
Wybieramy się z żoną i 9letnią córką do Chorwacji. Jak nie uda nam się z kimś zabrać na doczepke do auta to będziemy jechać autokarem. Jedziemy pierwszy raz i szukamy jak najlepszego miejsca. Przeczytałem już dużo stron na forum i głównie padło na te miejscowości. Proszę o pomoc i jakieś rady gdzie będzie lepiej i co polecacie. Jedziemy na poczatku lipca.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2015 08:22

Witam.
Jeśli wyjazd dojdzie do skutku autokarem - to polecam tą miejscowość do której on dojeżdża.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.06.2015 08:29

Nie wiem ile tak naprawdę stron i relacji przeczytałeś, ale mimo wszystko Biograd lepiej sobie odpuść, przy założeniu, że szukasz jak najlepszego miejsca. Poczytaj o Rogoźnicy jeszcze - tam pewnie autokar dojeżdża, duży wybór apartamentów i miejsc do pieszych spacerów. Seget Donji ma ten jeden plus, że Trogir (!!) blisko i transportem publicznym dość łatwo dojedziesz, jeśli będziesz bez samochodu.
iwona3001
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 20.06.2013
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona3001 » 05.06.2015 08:43

Z wymienionych miejscowości na pewno Rogoźnica :-)
jaachu
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 01.06.2015
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaachu » 05.06.2015 15:56

Autokar dojeżdża do Splitu, a zatrzymuje się w większości miejscowości od Zadaru po Split. Rogoznica też mi wpadła w oko z opisów na forum i ze zdięc. Jedyny minus to autokar nie wjeżdża do samej Rogoznicy tylko zostawia na Jardanskiej. Więc dlatego też zacząłem myśleć o Pakostane bo autokar tam się nie zatrzymuje tylko w Biogradzie. A i plaże fajne, miasteczko też wydaje się Ok.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.06.2015 16:23

jaachu napisał(a):Jedyny minus to autokar nie wjeżdża do samej Rogoznicy tylko zostawia na Jardanskiej.

Od jadrańskiej magistrali do nabrzeża chyba dojdziecie?... Walizki na kółkach i heja! Tam z górki jest. :wink:
Albo stopa do centrum łapać... A najlepiej jacyś stacze apartmanowi by was podwieźli przy okazji prezentacji apartmana, jeśli jedziecie w ciemno... :oczko_usmiech:
jaachu
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 01.06.2015
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaachu » 05.06.2015 18:00

Troche boje się jechać w ciemno. Jestem ogólnie osobą która musi mieć wszystko poukładane. I nie wiem co by żona powiedziała, że po 20 godzinach jazdą autokarem jeszcze musimy szukać lokum. Ale czytam nadal wątki które już raz czytałem (wyłapuje się dużo nowych rzeczy :) ) i skłaniam się do Rogoznicy bądź Pakostane. Rogoznica większa, Pakostane wydaje się bardziej kameralne. A najgorsze, że czym więcej czytam, szukam, tym człowiek głupszy :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.06.2015 19:06

Jeśli zarezerwujesz apartament wcześniej, to może gospodarz Was podwiezie z jadranki do apartmana.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 05.06.2015 23:27

Ale to jest bardzo krótka odległość od przystanku , chodniczkiem i w centrum Rogoznicy :wink:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 06.06.2015 00:27

Mikromir napisał(a): Seget Donji ma ten jeden plus, że Trogir (!!) blisko i transportem publicznym dość łatwo dojedziesz....
Seget Donji ma te zaletę, że dojdziesz i na piechotę :mrgreen:

Rogoźnicy nie znam, więc się nie wypowiadam, Biograd to miasteczko, Seget coś na kształt dość długiej ale jednak wsi - jednakowoż z tych dwu wybrałabym Seget ;)
bananboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 27.06.2010
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananboy » 06.06.2015 03:22

Jaahu szkoda ze jedziesz na początku lipca ja do Biogradu przylatuje 17 lipca poraz enty.Myslalem ze może razem cos wspólne zwiedzanie.Mam wypożyczony samochod wiadomo zawsze w dwie rodziny ciekawiej.
Josh75
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 24.05.2015
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josh75 » 06.06.2015 08:58

Byliśmy w Biogradzie 2 razy i mogę polecic. Jest co robic i dobrev miejsce wypadowe. niedaleko zadar, szybenik
jaachu
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 01.06.2015
Re: Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaachu » 06.06.2015 20:35

Ile ludzi tyle opini :-) ale to bardzo dobrze. Więc ja też się nie zamykam na szukanie idealnego miejsca, więc jak macie jakieś fajne miejscówki to bardzo bym prosił o namiary na priv, bądź na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Biograd na moru, Rogoznica, Seget Donji czy może coś innego?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone