Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biograd czy inna miejscowość????????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
butcher
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) butcher » 13.01.2011 21:24

bananboy napisał(a):Z tym ściskiem na plaży to masz 100%racji ale tak wygląda tylko koło hotelu po lewej stronie.Tam jest potworny ścisk.


Praktycznie cały odcinek od centrum po park Soline (to niezły kawał wybrzeża) zapchany. Nie wiem jak od centrum na północ wygląda sytuacja, bo nigdy tam nie dotarłem. Przy Soline zdarzały sie momenty, że ludzie na deptaku leżeli na ręcznikach, bo nigdzie nie było miejsca...

pawelh napisał(a):Reasumując Cro jest zbyt piękna by znać ją tylko z perspektywy Biogradu.


Nigdzie nie warto jeździć tylko w jedno miejsce. Ja pierwszy raz byłem w Biogradzie, ale już teraz planuję wybrać się w okolice Makarskiej. I nawet nie wiem jak by mi się tam podobało, następny wyjazd to pewnie jakaś wyspa. Będąc tylko w jednym miejscu nie masz punktu odniesiena
corsarz
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 18.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) corsarz » 24.02.2016 14:37

Czy atrakcje na plaży w Biograd są płatne ? Mam tu na myśli zjeżdżalnie wodne itd. pomiedzy portem a plażą Kumenta.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Biograd czy inna miejscowość???????? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone