Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biograd czy inna miejscowość????????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.01.2011 20:58

pawelh napisał(a): to racja ta miejscowość jest znana z tego,że jest znana z niczego.Brakuje jej tego Chorwackiego klimatu.Pozdrawiam


Zaprawdę Synu blądzisz!
Znana jest z tego, że ja, i nie tylko, promuję ją od jakiegoś, a w zasadzie dlugiego, czasu.
Jest doskonala jako miejscówka wypadowa do Plitvic, Krka, Zadaru, Sibenika, Trogiru, splitu, Kornati, etc.
:mrgreen:
Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to zblądziłeś totalnie!
Na dniach Pakostane Kolega byl, hę?
Jeżeli nie byl, to niech relacji np. Janusza Bajcera szuka i nie pisze od rzeczy... :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 10.01.2011 21:08

FUX napisał(a):
pawelh napisał(a): to racja ta miejscowość jest znana z tego,że jest znana z niczego.Brakuje jej tego Chorwackiego klimatu.Pozdrawiam


Zaprawdę Synu blądzisz!
Znana jest z tego, że ja, i nie tylko, promuję ją od jakiegoś, a w zasadzie dlugiego, czasu.
Jest doskonala jako miejscówka wypadowa do Plitvic, Krka, Zadaru, Sibenika, Trogiru, splitu, Kornati, etc.
:mrgreen:
Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to zblądziłeś totalnie!
Na dniach Pakostane Kolega byl, hę?
Jeżeli nie byl, to niech relacji np. Janusza Bajcera szuka i nie pisze od rzeczy... :wink:
W Pakostane byłem trzy razy i ta miejscowość służyła jako baza wypadowa do wymienionych miejsc,które zaliczyłem natomiast ten Biograd jakoś nie przypadł mi do gustu,ale jak się komuś podoba to jego zdanie,które szanuję :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.01.2011 21:19

pawelh, a czy ja napisalem, że Biograd to mniód???? :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2011 21:26

Chyba się Koledzy nie zrozumieli w sprawie Biodgradu :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.01.2011 21:30

Biograd rzeczywiście się nie nadaje na spędzanie urlopu w Chorwacji natomiast Pakostane choć leży 4-5 km od Biogradu to już inna bajka no i jezioro płytkie gorące i pełne ryb (70 kun karta do łowienia) :D
bananboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananboy » 10.01.2011 21:47

A ja jadę trzeci raz do Biogradu i mi sie tam podoba. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.01.2011 21:48

bananboy napisał(a):A ja jadę trzeci raz do Biogradu i mi sie tam podoba. :)


Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki. :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.01.2011 21:53

bananboy napisał(a):A ja jadę trzeci raz do Biogradu i mi sie tam podoba. :)

Yyyy. To co Ci się tam, prócz knajp i widokow, np. panienek podoba? :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2011 22:00

O Pakoštane jest kilka bajek na forum :wink: :D

O Biogradzie mniej lub wcale , co nie znaczy że są amatorzy spędzania wakacji
w mieście królów Chorwacji

Biograd na moru
bananboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananboy » 10.01.2011 22:10

Yyyy. To co Ci się tam, prócz knajp i widokow, np. panienek podoba? :roll:[/quote]
Właśnie to :) A tak na powaznie to jak mieszkałem w Polsce koło Mielna to morza tego krzyku tej młodzieży miałem po dziurki w nosie.Także dla mnie Biograd to spoko miejscowość. :lol:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 11.01.2011 14:24

bananboy napisał(a):A ja jadę trzeci raz do Biogradu i mi sie tam podoba. :)
Moja znajoma w 2010 była też w Biogradzie i była zachwycona- tylko jedno,ale ona zna Cro tylko z tej perspektywy. :wink: To wszystko tłumaczy
butcher
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) butcher » 12.01.2011 23:11

Kto jak lubi. Biograd to raczej miejsce dla ludzi młodych, dyskoteki, ścisk na plaży, tylko Polaków jak na lekarstwo. Z drugiej strony nie mogę (jeszcze) porównać do innych miejsc...
bananboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananboy » 13.01.2011 08:48

butcher napisał(a):Kto jak lubi. Biograd to raczej miejsce dla ludzi młodych, dyskoteki, ścisk na plaży, tylko Polaków jak na lekarstwo. Z drugiej strony nie mogę (jeszcze) porównać do innych miejsc...


Z tym ściskiem na plaży to masz 100%racji ale tak wygląda tylko koło hotelu po lewej stronie.Tam jest potworny ścisk. 8O
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 13.01.2011 11:14

butcher napisał(a):..... ścisk na plaży ....
akurat tym, to nie tylko Biograd może się "pochwalić" :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 13.01.2011 13:57

Można odwiedzić i Biograd,ale Cro ma tyle niesamowitych miejsc,że żal ich nie odwiedzić biorąc pod uwagę poświęcony czas i dojazd o kosztach nie wspomnę.Oczywiście jedni wolą odpoczywać na spokojnej pustej plaży inny w ścisku gdzie zero prywatności albo zwiedzać piękne miasta i nie tylko.Ja akurat wolę spokój,ale by dało się coś przy okazji zwiedzić.Plan był zawsze prosty wyjazd w ciemno,tydzień w jednym miejscu a drugi gdzie oczy poniosą byle się spodobało.A,że jeździłem dwa razy do roku to w ciągu czterech lat spokojnie mogłem zwiedzić prawie całe wybrzeże i nie tylko.Reasumując Cro jest zbyt piękna by znać ją tylko z perspektywy Biogradu.Pozdrawiam :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Biograd czy inna miejscowość???????? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone