Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bez kija w ręku nie wyobrażam sobie wakacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 01:12

Obrazek

Obrazek
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 01:17

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 01:29

Pozwolę sobie tu wkleić przepis na rekina, który podał w innym temacie Leon.

Leon napisał(a):...witam, gratuluje polowu. Belone maja sporo fosforu w osciach i ten kolor zielonkawi zostaje na osciach nawet po usmarzeniu. Belone sa bardzo smaczne jak sa swierzo zlowione i usmarzone. Rekin jest tez smaczni. Przed smarzeniem rekina trzeba obrac ze skori (ktora lepiej nie jesc) pokrojic na dzwonki po czim usmarzic w panierce na glembokim oleju....

forum/viewtopic.php?p=309387#309387

Jak pisałem w relacji, rekina w tym roku spróbowałem. Był właśnie z głębokiego oleju. Dokładki bym nie wziął.
Czy koś jadł lepiej przyrządzonego :?:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 11:39

Leszek Skupin napisał(a): :lol:


:!: :!: :!: Hej Hej Hej Panie Leszku nie o to mi chodziło. Ale się narobiło. :!: :!: :!:

Temat ryb miał zostać w mojej relacji, tylko chciałem od nowej strony jak są takie możliwości a tu wyszedł nowy temat.

Teraz prośba o przywrócenie, doklejenie z powrotem do relacji. Ale namieszałem lub się nie zrozumieliśmy, ale myślę że wszystko już jasne.

Przepraszam moja wina, bo mało jasno chyba napisałem, albo wogóle niepotrzebnie. Jeszcze raz przepraszam i liczę na powrót do stanu poprzedniego.

:wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 06.10.2008 12:34

Popiel napisał(a):Teraz prośba o przywrócenie, doklejenie z powrotem do relacji. Ale namieszałem lub się nie zrozumieliśmy, ale myślę że wszystko już jasne.

Przepraszam moja wina, bo mało jasno chyba napisałem, albo wogóle niepotrzebnie. Jeszcze raz przepraszam i liczę na powrót do stanu poprzedniego.

:wink:


Ja bym to już zostawił tak jak jest. Skleić się nie da a dopisanie do relacji przez Leszka w formie cytatów będzie głupio wyglądało. Moim skromnym zdaniem lepiej jest tak jak jest teraz, bo fajny temat się zrobił a w relacji by utonął.

pozdrav K
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 12:42

temat narodził sie z tej relacji forum/viewtopic.php?p=314194#314194

MorskiPas napisał(a):...fajny temat się zrobił a w relacji by utonął.


No to jedziemy dalej. W relacji podałem odsyłacz i na koniec może tam jeszcze z dwie fotki dokleję, które były :wink: i niech MorskiPas poda nam swój przepis na rekina lub inną rybkę i obowiązkowo wklei swoją upolowaną.

Pozdrav :wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 06.10.2008 12:55

Popiel napisał(a):niech MorskiPas poda nam swój przepis na rekina lub inną rybkę i obowiązkowo wklei swoją upolowaną.


A kysz. Powiem myszom, że zjadłeś mojego kolegę :lol:

Moich zdobyczy nie wkleję, bo nie wędkuję. Kilka razy próbowałem ale nigdy nawet płotki nie złowiłem. Wychodzi na to, że ja sam morski pas vegetarian :wink:

pozdrav K
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 13:17

Czasami można złowić samego siebie 8)

Obrazek
Split 2006
Łukasz.D
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 30.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 06.10.2008 13:20

Popiel skąd masz taką fajną bluzę Polski ? :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 13:33

Hej Łukaszu :wink: z Polski :wink:

Obrazek

To cały dres reprezentacji. Stara historia jak o Popielu :wink:

Bez flaszki nie rozpracujemy tego. Zapraszam na pivko do baru, Pani już podaje forum/viewtopic.php?p=314265#314265
Ostatnio edytowano 06.10.2008 14:11 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
ninaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ninaa » 06.10.2008 13:53

My łowiliśmy też. Nie był to żaden profesjonal, ale fajna zabawa zawiniętą na kawał plastyku żyłką z haczykiem.. Łowliśmy albo z kamiennego mostku albo po uda w wodzie stojąc. Nic do skonsumowania, ale do obejrzenia i wypuszczenia. Próbowaliśmy na parówkę, na kukurydzę i na chlebek. NIC ! Chłopiec jeden mi pokazał.. :lol: Chorwat taki 10-letni.., jak wydłubać palcami małżę.., jak ją na haczyk... - i powiem, że traktuję to jako umiejętność zdobytą właśnie na wakacjach tegorocznych.., bo po wielu próbach, kiedy nic i nic.. na małżę łapały się roje rybek ! Wciąż podziwiam sie, że tak bez ziewu dawałam radę .. te małże rozbijać i wydłubywać.. :lol:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 14:28

ninaa napisał(a):Próbowaliśmy na parówkę :lol:


Kogo? Nie było Ci szkoda? :wink:

Polskie kiełbaski rybki raczej nie ruszają. Można kąpać sie bezpiecznie hehe . . . a co do bezpieczeństwa naszych wspaniałych Pań to nie wiem???

Obrazek



Podziwiam Cię, a robaka na haczyk założysz? :lol:

Obrazek
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 06.10.2008 20:02

Popiel napisał(a):Pozwolę sobie tu wkleić przepis na rekina, który podał w innym temacie Leon.

Leon napisał(a):...witam, gratuluje polowu. Belone maja sporo fosforu w osciach i ten kolor zielonkawi zostaje na osciach nawet po usmarzeniu. Belone sa bardzo smaczne jak sa swierzo zlowione i usmarzone. Rekin jest tez smaczni. Przed smarzeniem rekina trzeba obrac ze skori (ktora lepiej nie jesc) pokrojic na dzwonki po czim usmarzic w panierce na glembokim oleju....

forum/viewtopic.php?p=309387#309387

Jak pisałem w relacji, rekina w tym roku spróbowałem. Był właśnie z głębokiego oleju. Dokładki bym nie wziął.
Czy koś jadł lepiej przyrządzonego :?:


Przyrządzać rekina nie próbowałam nigdy w życiu. Nie wiem jak się to robi, ale to, co jadłam w Maroku - a na pewno był to rekin - było bajeczne!!!!!! Jak kurczaczek :D

Już wklejałam, ale tu wkleję raz jeszcze :D Oczywiście, że nie ja złowiłam, ale panom z targu w Agadirze gwizdnęłam do focenia:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.10.2008 20:46

Popiel napisał(a):Czasami można złowić samego siebie 8)

Obrazek
Split 2006


Albo dwie "laski" :D :D

Obrazek

Split 2004 :D :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.10.2008 21:14

BRDA - widać, że nasi tam byli :evil: :devil: :twisted: z Bydgoszczy może? :wink:





A. ...a chłopcy nie moczą kija? :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Bez kija w ręku nie wyobrażam sobie wakacji. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone