Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bankomaty bez prowizji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.06.2022 09:42

Ikser napisał(a):Mam karte pekao S.A czy będę miał problemy z płatnościami w Chorwacji ?

Od sześciu lat płacę kartą z PeKaO SA i nigdy nie miałem problemów.
Wiola-Tom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiola-Tom » 05.06.2022 10:04

dids76 napisał(a):
Ikser napisał(a):Mam karte pekao S.A czy będę miał problemy z płatnościami w Chorwacji ?

Od sześciu lat płacę kartą z PeKaO SA i nigdy nie miałem problemów.

Potwierdzam ja od ośmiu lat płacę Pekao. Nie żadnych problemów do tego mają super przelicznik wychodzi taniej niż kupno kun w Polsce.
Ikser
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 05.06.2022 20:21

Super a wszelkie płatności za autostrady prócz winiet wiadomo, ogarniacie też kartą Pekao SA ? bo mam zamiar wszystko mieć na koncie i posługiwać się głównie kartą tam gdzie mogę.
vin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 05.06.2022 20:27

w kwestii bezprowizyjności - PBZ w Otocac chciał pobrać prowizję od wypłaty z Revolut, innego bankomatu tego banku nie sprawdzałem jeszcze.
OTP Promajna - bezprowizyjna wypłata z Curve jak i z Revolut
Ostatnio edytowano 06.06.2022 21:02 przez vin, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz LM i LE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 05.06.2022 20:28

Ikser napisał(a):Super a wszelkie płatności za autostrady prócz winiet wiadomo, ogarniacie też kartą Pekao SA ? bo mam zamiar wszystko mieć na koncie i posługiwać się głównie kartą tam gdzie mogę.

Pytanie tylko, jakie masz konto w Pekao S.A.?
Ikser
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 05.06.2022 20:39

Bravik napisał(a):
Ikser napisał(a):Super a wszelkie płatności za autostrady prócz winiet wiadomo, ogarniacie też kartą Pekao SA ? bo mam zamiar wszystko mieć na koncie i posługiwać się głównie kartą tam gdzie mogę.

Eurokonto mobilne
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.06.2022 21:08

Ikser napisał(a):
Bravik napisał(a):

Eurokonto mobilne

Też mam takie. Jak pisałem wcześniej od 6 lat bez problemów :papa:
Ikser
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 05.06.2022 21:39

Super, dzięki za info będę płacił wszystko kartą co się da.
paulr
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 06.06.2022 20:25

empire13 napisał(a):
paulr napisał(a):2 lata temu w trogirze miałem problem z wypłatą bez prowizji... ogólnie bankomat obok bankomatu ale wszystkie co sprawdzałem doliczały. ( karta bez prowizji konto mam w HRK) jedyny plus że ta prowizja była jakaś śmiesznie niska.

Mnie się w zeszłym roku udało wypłacić bez prowizji w Trogirze. Wg apki revolut było to na ulicy Gradska 24.
Ale trochę się naszukałem bankomatu bezprowizyjnego.
No ale nie wiadomo czy w tym roku będzie tak samo :)

na googlu nie umiem zlokalizować tego bankomatu, będę tam w środę czy tam czwartek za tydzień to sprawdzę (tylko ja nie korzystam już na szczęście z revolut) czy nadal jest bezpłatny:) a jak nie to wypłacę w innym:)
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 06.06.2022 21:05

Ja pod koniec czerwca sprawdzę jak sytuacja z moim kontem w pkosa ( stare eurokont), od lat był dobry przelicznik ( masteracrd) i wypłaty be zprowizji w zagrabecka.
W tym roku córka ma konto przekorzystne i darmowe wypłaty z bankomatów w całej Europie ponoc, przelicznik ponoc po kursie bankowym...
Porównam i zobaczę jak korzystniej.
Bravik
Mistrz LM i LE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 06.06.2022 21:39

amatus1 napisał(a):Ja pod koniec czerwca sprawdzę jak sytuacja z moim kontem w pkosa ( stare eurokont), od lat był dobry przelicznik ( masteracrd) i wypłaty be zprowizji w zagrabecka.
W tym roku córka ma konto przekorzystne i darmowe wypłaty z bankomatów w całej Europie ponoc, przelicznik ponoc po kursie bankowym...

Prowizji dalej nie ma, ale za to jest stała opłata surcharge. Podobnie jest z Przekorzystnym - tu też jest przelicznik MasterCard. W ubiegłym roku jedynie OTP Banka nie naliczał opłaty surcharge za wypłatę cashu z bankomatu.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 07.06.2022 07:41

Bravik napisał(a):
amatus1 napisał(a):Ja pod koniec czerwca sprawdzę jak sytuacja z moim kontem w pkosa ( stare eurokont), od lat był dobry przelicznik ( masteracrd) i wypłaty be zprowizji w zagrabecka.

Prowizji dalej nie ma, ale za to jest stała opłata surcharge. Podobnie jest z Przekorzystnym - tu też jest przelicznik MasterCard. W ubiegłym roku jedynie OTP Banka nie naliczał opłaty surcharge za wypłatę cashu z bankomatu.

Coś kojarzę, że w Omis jest 2-3 bankomaty OTP, wybior coś tam na próbę.
grubybb
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) grubybb » 07.06.2022 20:57

Tucepi OTP banka przy konzumie obok portu - wypłata z revolut bez prowizji. Inne bankomaty chciały surcharge 35 kun, nawet ZaBa z którego zawsze wypłacalem bez dodatkowych kosztów.
Pozdrawiam!
ryzka1990
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryzka1990 » 10.06.2022 13:45

Z jakich bankomatów wypłacać pieniądze, żeby nie bulić dużej prowizji w Chorwacji? Mam konta w banku spółdzielczym i PKO. Pozdrawiam :papa:
marekkowalak
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 10.06.2022 13:59

ryzka1990 napisał(a):Z jakich bankomatów wypłacać pieniądze, żeby nie bulić dużej prowizji w Chorwacji? Mam konta w banku spółdzielczym i PKO. Pozdrawiam :papa:

Poczytaj może kilka ostatnich stron tego wątku, a z łatwością znajdziesz odpowiedź.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Bankomaty bez prowizji - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022