Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bankomaty bez prowizji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.06.2022 09:42

Ikser napisał(a):Mam karte pekao S.A czy będę miał problemy z płatnościami w Chorwacji ?

Od sześciu lat płacę kartą z PeKaO SA i nigdy nie miałem problemów.
Wiola-Tom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 02.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiola-Tom » 05.06.2022 10:04

dids76 napisał(a):
Ikser napisał(a):Mam karte pekao S.A czy będę miał problemy z płatnościami w Chorwacji ?

Od sześciu lat płacę kartą z PeKaO SA i nigdy nie miałem problemów.


Potwierdzam ja od ośmiu lat płacę Pekao. Nie żadnych problemów do tego mają super przelicznik wychodzi taniej niż kupno kun w Polsce.
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 05.06.2022 20:21

Super a wszelkie płatności za autostrady prócz winiet wiadomo, ogarniacie też kartą Pekao SA ? bo mam zamiar wszystko mieć na koncie i posługiwać się głównie kartą tam gdzie mogę.
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 05.06.2022 20:27

w kwestii bezprowizyjności - PBZ w Otocac chciał pobrać prowizję od wypłaty z Revolut, innego bankomatu tego banku nie sprawdzałem jeszcze.
OTP Promajna - bezprowizyjna wypłata z Curve jak i z Revolut
Ostatnio edytowano 06.06.2022 21:02 przez vin, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 05.06.2022 20:28

Ikser napisał(a):Super a wszelkie płatności za autostrady prócz winiet wiadomo, ogarniacie też kartą Pekao SA ? bo mam zamiar wszystko mieć na koncie i posługiwać się głównie kartą tam gdzie mogę.


Pytanie tylko, jakie masz konto w Pekao S.A.?
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 05.06.2022 20:39

Bravik napisał(a):
Ikser napisał(a):Super a wszelkie płatności za autostrady prócz winiet wiadomo, ogarniacie też kartą Pekao SA ? bo mam zamiar wszystko mieć na koncie i posługiwać się głównie kartą tam gdzie mogę.


Pytanie tylko, jakie masz konto w Pekao S.A.?

Eurokonto mobilne
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.06.2022 21:08

Ikser napisał(a):
Bravik napisał(a):
Ikser napisał(a):Super a wszelkie płatności za autostrady prócz winiet wiadomo, ogarniacie też kartą Pekao SA ? bo mam zamiar wszystko mieć na koncie i posługiwać się głównie kartą tam gdzie mogę.


Pytanie tylko, jakie masz konto w Pekao S.A.?

Eurokonto mobilne

Też mam takie. Jak pisałem wcześniej od 6 lat bez problemów :papa:
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 05.06.2022 21:39

Super, dzięki za info będę płacił wszystko kartą co się da.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 06.06.2022 20:25

empire13 napisał(a):
paulr napisał(a):2 lata temu w trogirze miałem problem z wypłatą bez prowizji... ogólnie bankomat obok bankomatu ale wszystkie co sprawdzałem doliczały. ( karta bez prowizji konto mam w HRK) jedyny plus że ta prowizja była jakaś śmiesznie niska.

Mnie się w zeszłym roku udało wypłacić bez prowizji w Trogirze. Wg apki revolut było to na ulicy Gradska 24.
Ale trochę się naszukałem bankomatu bezprowizyjnego.
No ale nie wiadomo czy w tym roku będzie tak samo :)

na googlu nie umiem zlokalizować tego bankomatu, będę tam w środę czy tam czwartek za tydzień to sprawdzę (tylko ja nie korzystam już na szczęście z revolut) czy nadal jest bezpłatny:) a jak nie to wypłacę w innym:)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 06.06.2022 21:05

Ja pod koniec czerwca sprawdzę jak sytuacja z moim kontem w pkosa ( stare eurokont), od lat był dobry przelicznik ( masteracrd) i wypłaty be zprowizji w zagrabecka.
W tym roku córka ma konto przekorzystne i darmowe wypłaty z bankomatów w całej Europie ponoc, przelicznik ponoc po kursie bankowym...
Porównam i zobaczę jak korzystniej.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 06.06.2022 21:39

amatus1 napisał(a):Ja pod koniec czerwca sprawdzę jak sytuacja z moim kontem w pkosa ( stare eurokont), od lat był dobry przelicznik ( masteracrd) i wypłaty be zprowizji w zagrabecka.
W tym roku córka ma konto przekorzystne i darmowe wypłaty z bankomatów w całej Europie ponoc, przelicznik ponoc po kursie bankowym...
Porównam i zobaczę jak korzystniej.

Prowizji dalej nie ma, ale za to jest stała opłata surcharge. Podobnie jest z Przekorzystnym - tu też jest przelicznik MasterCard. W ubiegłym roku jedynie OTP Banka nie naliczał opłaty surcharge za wypłatę cashu z bankomatu.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 07.06.2022 07:41

Bravik napisał(a):
amatus1 napisał(a):Ja pod koniec czerwca sprawdzę jak sytuacja z moim kontem w pkosa ( stare eurokont), od lat był dobry przelicznik ( masteracrd) i wypłaty be zprowizji w zagrabecka.
W tym roku córka ma konto przekorzystne i darmowe wypłaty z bankomatów w całej Europie ponoc, przelicznik ponoc po kursie bankowym...
Porównam i zobaczę jak korzystniej.

Prowizji dalej nie ma, ale za to jest stała opłata surcharge. Podobnie jest z Przekorzystnym - tu też jest przelicznik MasterCard. W ubiegłym roku jedynie OTP Banka nie naliczał opłaty surcharge za wypłatę cashu z bankomatu.

Coś kojarzę, że w Omis jest 2-3 bankomaty OTP, wybior coś tam na próbę.
grubybb
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 04.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) grubybb » 07.06.2022 20:57

Tucepi OTP banka przy konzumie obok portu - wypłata z revolut bez prowizji. Inne bankomaty chciały surcharge 35 kun, nawet ZaBa z którego zawsze wypłacalem bez dodatkowych kosztów.
Pozdrawiam!
ryzka1990
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryzka1990 » 10.06.2022 13:45

Z jakich bankomatów wypłacać pieniądze, żeby nie bulić dużej prowizji w Chorwacji? Mam konta w banku spółdzielczym i PKO. Pozdrawiam :papa:
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 10.06.2022 13:59

ryzka1990 napisał(a):Z jakich bankomatów wypłacać pieniądze, żeby nie bulić dużej prowizji w Chorwacji? Mam konta w banku spółdzielczym i PKO. Pozdrawiam :papa:


Poczytaj może kilka ostatnich stron tego wątku, a z łatwością znajdziesz odpowiedź.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bankomaty bez prowizji - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone