Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bank w Gradac

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
simon174
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon174 » 20.06.2017 14:47

witia napisał(a):
Bubek74 napisał(a):Ja w 2013 i 2014 wymieniałem euro w Gradacu w kantorze i wcale nikt nie naliczał prowizji. A jak byłem w Tucepi to też wymieniałem w kantorze bez prowizji. Poczta miala wtedy lepszy przelicznik jak kantor ale właśnie brała prowizję i wychodziło ciut gorzej niż w kantorze.
No chyba, że teraz się "waluciarze" wycfanili i liczą prowizję.

Jak wymieniać euro, to tylko w banku. Odwrotnie niż w Polsce :) . Niestety, nie wiem czy w Gradac jest jakiś bank. Ale można spróbować poradzić sobie w inny sposóbn na przykład wymieniając większą sumę gdzieś "po drodze". Jak jeździłem do Brny na Korculi, to wymieniałem w banku właśnie w mieście Korcula albo w Orebicu. Zajmowało to kilkanaście minut :)

Hej
No nie wiem czy to dobry pomysł wymieniać euro w banku 8O
bronks
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bronks » 21.06.2017 14:27

W ramach uzupełnienia nt. bankomatów.

1. W budynku sklepu Studenac ul. Obala. Niestety nie ma żadnego loga i nie wiem jakiego banku. Napewno działa.
2. Bliżej portu też przy promenadzie Obala ERSTE BANK.
3. Po lewo od portu przy Hotelu Laguna EURONET.
el_grego
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 21.06.2017 14:46

dla szukajacych bankomatów polecam apkę na androida "Travel Tools" - co prawda tj dla bankomatów obsługujących "Visa" ale to chyba są wszystkie bankomaty na świecie :)
Ostatnio edytowano 24.06.2017 19:33 przez el_grego, łącznie edytowano 1 raz
egonszklorz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) egonszklorz » 22.06.2017 13:13

simon174 napisał(a):
witia napisał(a):
Bubek74 napisał(a):Ja w 2013 i 2014 wymieniałem euro w Gradacu w kantorze i wcale nikt nie naliczał prowizji. A jak byłem w Tucepi to też wymieniałem w kantorze bez prowizji. Poczta miala wtedy lepszy przelicznik jak kantor ale właśnie brała prowizję i wychodziło ciut gorzej niż w kantorze.
No chyba, że teraz się "waluciarze" wycfanili i liczą prowizję.

Jak wymieniać euro, to tylko w banku. Odwrotnie niż w Polsce :) . Niestety, nie wiem czy w Gradac jest jakiś bank. Ale można spróbować poradzić sobie w inny sposóbn na przykład wymieniając większą sumę gdzieś "po drodze". Jak jeździłem do Brny na Korculi, to wymieniałem w banku właśnie w mieście Korcula albo w Orebicu. Zajmowało to kilkanaście minut :)

Hej
No nie wiem czy to dobry pomysł wymieniać euro w banku 8O

Dobry- kursy są lepsze niż w kantorach. W Gradac banku nie ma- są tylko bankomaty.
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 25.06.2017 22:19

Czy jest bankomat Zagrebacka Banka UniCredit gdzieś na ulcy Biokovska w pobliżu
Apartments Villa Slavena Biokovska 27
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 26.06.2017 22:54

Szukam i szukam, ale chyba nie ma bankomatu Zagrebacka Banka UniCredit
https://www.zaba.hr/home/mapa/Bankomati
shrek
Croentuzjasta
Re: Płacenie kartą płatniczą w Chorwacji- Wątpliwości

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 27.06.2017 23:15

Czy ktoś wie jakich banków bankomaty są w miejscowości Gradac ?
endryu
Cromaniak
Re: Płacenie kartą płatniczą w Chorwacji- Wątpliwości

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 27.06.2017 23:22

shrek napisał(a):Czy ktoś wie jakich banków bankomaty są w miejscowości Gradac ?

http://www.gradac.hr/cz/4/informace
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 28.06.2017 14:26

BANKOMATI Splitske, PBZ i RBA banke
Ciekawe czy podany spis jest aktualny?
kotecek5
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotecek5 » 30.06.2017 10:49

W Gradacu w tamtym roku wymienialismy pieniadze w kantorze obok hoteli i jakos nie zauwazyłam zeby był słaby przelicznik
Robert_Leszno
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert_Leszno » 22.08.2019 16:19

Przelicznik w kantorach w Gradacu jest słaby. W tym roku Euro ok. 7 kun, dla porównania w Makarskiej 7,30. Tak samo kurs złotego, po przeliczeniu wynosił ok. 0,64 zł za kunę. Dla porównania na stacji paliw przy autostradzie ok. 0,61 zł
Euro można też wymienić u zaprzyjaźnionych Chorwatów, u nich czasem można sprzedać po fajnym kursie.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019