napisał(a) Bea.ta » 13.09.2013 20:34
lubelski napisał(a):..no takie se mówię..wisz..działkowe
napisał(a) anakin » 13.09.2013 20:37
lubelski napisał(a):..jażem jeszcze nic nie pił ..
napisał(a) Bea.ta » 13.09.2013 20:39
anakin napisał(a):Nie rób scen, bo się odwodnisz.
napisał(a) Użytkownik usunięty » 13.09.2013 20:44
napisał(a) Bea.ta » 13.09.2013 20:45
napisał(a) anakin » 13.09.2013 20:46
lubelski napisał(a):..Ty zawsze wstajesz z problemami
napisał(a) Użytkownik usunięty » 13.09.2013 20:52
Bea.ta napisał(a):Narnia ....
napisał(a) Bea.ta » 13.09.2013 20:53
napisał(a) anakin » 13.09.2013 20:54
lubelski napisał(a):..a dla pana z problemami.. .mła ulubiena...
napisał(a) Użytkownik usunięty » 13.09.2013 20:56
napisał(a) Bea.ta » 13.09.2013 20:57
napisał(a) LRobert » 13.09.2013 23:11
napisał(a) anakin » 14.09.2013 10:05
napisał(a) Bea.ta » 14.09.2013 11:44
napisał(a) Użytkownik usunięty » 14.09.2013 13:03
Bea.ta napisał(a):trochę różowosię zrobiło
Powrót do FotoCroClub - dyskusja