więc coś innego niż zwykle - hungariańskie badyle ...
kawałek platana
z liściem
bez liścia
liść bez platana
znowu platan
i znowu
i robal na sępa
.png)
Bea.ta napisał(a):a mi coś opadło ....![]()
.png)
Bocian napisał(a):Hobbita lepiej pooglondajta...
.png)
Powrót do FotoCroClub - dyskusja
