Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Pažanin Stjepan w Vinišće

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008
Apartamenty Pažanin Stjepan w Vinišće

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 08.02.2011 00:14

Witam Wszystkich !
Znalałem ciekawą ofertę w apartamencie Pazanin w Vinisce koło Trogiru.
Czy był ktoś z Was w tych apartamentach , z tego co zdążyłem ustalić to posiadaja w ofercie 2 domy.
Chciałem sie jednak poradzić bardziej "doświadczonych " bywalców Chorwackich plaż co do samych apartamentów jak również miejscowości.
Poprzednio bywałem w miejscowościach gdzie na plażę prowadziły schody z wieloma stopniami - a jak jest w Vinisce? .Czy wszystkie domy w miejscowości są na jednym poziomie czy są rozrzucone na wzniesieniach.
Gorąco pozdrawiam
Tomek
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 08.02.2011 21:19

Byłm w Vinisce parę lat temu. Plaża żwirkowa bardzo przyjazna dla dzieci. Domy na jednym poziomie tuż przy brzegu. Niestety jet to miejsce położone nad bardzo wciętą w ląd zatoką. Ja czułem się jak nad jeziorem i to bardzo wąskim. Niestety apartamentów w/w nie znam.
Pozdrawiam
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011
wakacje 2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 18.03.2011 13:57

witam, tez znalezlismy ofertę Apartamenty Pazanin w Ljubljewie, prawie sie juz zdecydowalismy ale z racji tego ze my całkiem nowi w temacie Chorwacji to się jeszcze wahamy, moze ktoś kto juz byl przekona nas do konca lub odradzi z jakiegos powodu. Zalezy nam na małej miejscowosci z dogodna plazą dla dzieciaków. Pozdrawiam wszystkich
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011
Re: wakacje 2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 18.03.2011 14:07

Melman napisał(a):witam, tez znalezlismy ofertę Apartamenty Pazanin w Ljubljewie, prawie sie juz zdecydowalismy ale z racji tego ze my całkiem nowi w temacie Chorwacji to się jeszcze wahamy, moze ktoś kto juz byl przekona nas do konca lub odradzi z jakiegos powodu. Zalezy nam na małej miejscowosci z dogodna plazą dla dzieciaków. Pozdrawiam wszystkich

nie w Ljubljewie a w Vinisce, juz mi sie wszystko miesza :)
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 18.03.2011 20:48

Witam ,my byliśmy w Vinisce dwa lata temu w Albatrosie 10m. od morza super plaża.Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pytać :)
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 18.03.2011 22:54

Witajcie:
U Stjepana byliśmy w 2009 i w te wakacje wybieramy się ponownie 8)
Do plaży nie prowadzą żadne schody. Oba domy są generalnie w niewielkiej odległości od morza. Miejscowość mała i spokojna, ale blisko do ciekawszych miejsc, które warto odwiedzić. ( Marina, Trogir, Promisten, Split, Sibenik) Jeśli chodzi o wakacje z dzieciakami szczerze polecam.
gery77
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gery77 » 19.03.2011 18:19

violinek7 napisał(a):Witajcie:
U Stjepana byliśmy w 2009 i w te wakacje wybieramy się ponownie 8)
Do plaży nie prowadzą żadne schody. Oba domy są generalnie w niewielkiej odległości od morza. Miejscowość mała i spokojna, ale blisko do ciekawszych miejsc, które warto odwiedzić. ( Marina, Trogir, Promisten, Split, Sibenik) Jeśli chodzi o wakacje z dzieciakami szczerze polecam.


W tym roku wybieram sie do Stjepana Pažanina w Vinisce, niestety nie mial juz miejsca w swoich dwóch domach, ale zaproponowała mi niejaka Ksenia Pažanin (córka lub żona) lokum w ich trzecim podobno nowym domu gdzie rozkład apartamentów jest taki sam jak w domu nr.2.
Niestety nie mogła mi przesłać zadnych fotek z tego domu twierdząc że jest to nowy dom i nie robili jeszcze zdjęć i dlatego mam mały dylemat czy wieżyć na słowo i jechać czy szukać czegoś innego. Dlatego pytanie moje jest takie czy ktos kto był u Państwa Pazanin widział juz ten trzeci dom i czy wie kto to jest Ksenja?
Dodam że oferta jest atrakcyjna bo chca za 2 apartamenty 4+1 4+1 tylko 80 euro za dobę łącznie.
Bardzo proszę o pomoc bo mam czas na decyzję tylko do poniedziałku.
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 19.03.2011 18:34

Witam:
Ksenia to synowa Stjepana. Strasznie miła :) Hmm... nie wiem jak wygląda ich nowy dom, ale do żadnego z pozostałych nie można się "przyczepić". Wydaje mi się, że warto zaryzykować, tym bardziej ze cena przystępna :lol: Zapytaj wcześniej o rzeczy interesujące Cię najbardziej ( odległość od morza, klimatyzacje, dostęp do kuchni) i jeśli wszystko bedzie ok to nie masz się nad czym zastanawiać. Jedziesz z dziećmi? A tak w ogóle w jakim terminie się wybierasz? My - 8 dorosłych i jakos tyle dzieci będziemy u nich 16-31.07 8)


forum/viewtopic.php?t=25512&highlight=

tutaj fajny post, może on pomoże Ci podjąć decyzję
gery77
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gery77 » 20.03.2011 12:12

violinek7 napisał(a):Witam:
Ksenia to synowa Stjepana. Strasznie miła :) Hmm... nie wiem jak wygląda ich nowy dom, ale do żadnego z pozostałych nie można się "przyczepić". Wydaje mi się, że warto zaryzykować, tym bardziej ze cena przystępna :lol: Zapytaj wcześniej o rzeczy interesujące Cię najbardziej ( odległość od morza, klimatyzacje, dostęp do kuchni) i jeśli wszystko bedzie ok to nie masz się nad czym zastanawiać. Jedziesz z dziećmi? A tak w ogóle w jakim terminie się wybierasz? My - 8 dorosłych i jakos tyle dzieci będziemy u nich 16-31.07 8)


forum/viewtopic.php?t=25512&highlight=

tutaj fajny post, może on pomoże Ci podjąć decyzję


Jedziemy od 23.07 do 5.08 więc może się spotkamy :D ,
Nas będzie 6 dorosłych i 4 dzieci.
Ale muszę się jutro decydować, bo Ksenja mi właśnie napisała że ma następnych chętnych na te apartamenty.
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 20.03.2011 15:17

Daj znać jaka decyzja zapadła :lol: My zaliczkę wpłaciliśmy już w styczniu, rezerwowaliśmy jakoś w grudniu. Po pierwsze byliśmy już tam i bardzo chcieliśmy pokazać to miejsce przyjaciołom. Wszyscy mamy dzieci a to miejsce jest akurat na taki wyjazd. Po drugie cena bardzo przystępna. No i w pobliżu mnóstwo fajnych miejsc na wycieczki. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia :lol: :lol:
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 29.03.2011 21:59

Witam
My wybieramy się do Ksenji od 10.-20.07.2011 w 8 osób w tym 4 dzieciaków. Nigdy nie byliśmy w tej miejscowości ,lecz opinie bywalców i zamieszczone zdjęcia nas przekonały.Dostaliśmy dobrą ofertę wpłacilismy zaliczkę , a zależało nam na spokojnej miejscowości - na co dzień dosyc mamy zgiełku i "kontaktu z nadmiarem ludzkim", tak więc pewnie spotkamy się na miejscu.
Pozdrawiam
Tomek
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 29.03.2011 22:48

Witaj Tomku:
16.07 do południa planujemy być na miejscu więc wieczorkiem zapraszamy na wieczorek zapoznawczy :D
Do zobaczenia. :papa:
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 31.03.2011 22:01

violinek7 napisał(a):Witaj Tomku:
16.07 do południa planujemy być na miejscu więc wieczorkiem zapraszamy na wieczorek zapoznawczy :D
Do zobaczenia. :papa:


Witam
Dziekuję Violinek za zaproszenie - do zobaczenia .
Pozdrawiam !
Tomek
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 26.07.2014 09:50

Witam
Wróciłem właśnie kolejny raz z wakacji w Viniścach
Kolejny raz w apartamencie u Stjepana i Kseniji Pazaniñ
Wspaniali i bardzo mili gospodarze -bardzo polecam
Dla zainteresowanych adres www.apartmani-pazanin.com
Najlepiej kontaktować się z nimi - e-mail:stjepan.pazanin1@st.t-com.hr
Nie będziecie żałować
Podrawiam wszystkich
Tomek

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Apartamenty Pažanin Stjepan w Vinišće
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone