Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartamenty Giovanni Mandre

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Heterka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 01.02.2018 10:58

Moi drodzy mam do was pytanie - czy był może ktoś z Was w apartamentach Giovanni w Mandre na wyspie Pag?
Po rozmowie telefonicznej i meilowej - wszystko ok bardzo mili ludzie, ale tak jeszcze sobie pomyślałam, ze może ktoś z Was gościł w tych apartamentach i może powiedzieć coś więcej.
Magda stalka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda stalka » 08.01.2019 11:38

Cześć, wynajelas ten apartament giovanni? Też chcę tam jechać. Pozdrawiam
Heterka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 08.01.2019 14:38

Tak, wynajęliśmy i byliśmy w tych apartamentach. Gorąco polecam, nad samym morzem piękne apartamenty.
Magda stalka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda stalka » 08.01.2019 19:02

A masz może jakieś zdjęcia które możesz przesłać na maila?
Heterka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 09.01.2019 09:33

Oczywiście, podaj meila to Ci prześlę
Heterka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 09.01.2019 09:36

Największym zaskoczeniem dla mnie było to, że przy rezerwacji w styczniu 2018 roku nie chcieli żadnej zaliczki. Trochę się obawiałam, bo zawsze wpłacaliśmy jakąś zaliczkę, a zamawiała 6 apartamentów. Ale wszystko było w jak najlepszym porządku, gospodarze bardzo mili , mają 4 domy obok siebie z apartamentami, a oni mieszkają w małym domku obok.
Magda stalka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda stalka » 09.01.2019 17:21

Dziękuję bardzo, trochę boję się zamawiac w ciemno. Ich strona jest niepelna A na moją prośbę o zdjęcia Pani milczy. E dodatku zdjęcie domu na sronie internetowej jest inne niż ze zdjęcia z Google. I stąd mój niepokój.
Dziękuję i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Heterka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 11.01.2019 14:05

Nie bój sie wszystko jest w jak najlepszym porządku, w wolnej chwili przeslę Ci zdjecia
Azmadan
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azmadan » 28.01.2019 22:40

Byłem obok w 2015... (w ciemno szukałem)
Podczas pobytu na tej samej plaży właściciel zaprosił na oglądniecie jego apartamentu.
Tu masz zdjęcia apartamentu z 2 sypialniami.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pojechałem do niego w 2016r :-) - trafił mi się dokładnie ten apartament który oglądałem :-)
W 2016r za studio 2+1 chcieli 60EUR, za apart z 2 sypialniami 80EUR.
I też nie chcieli zaliczki.

Jakie mają ceny w 2019r?

ps. Te apartamenty mają zaletę i wadę jednocześnie... jest daleko od centrum... więc zawsze jest spacerek na piwo / na pizze / do sklepu.
Tomek W.
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek W. » 08.02.2020 10:42

Witam, dysponuje może ktoś aktualnym zdjęciem usytuowania budynków Apartamentów Giovanni?
np. zdjęcie z plaży. będę wdzięczny za udostępnienie.
Margo87
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 12.08.2020 14:56

Podepne się pod temat, ktoś ma jakieś świeże opinie i zdjęcia?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019