Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Ariston w Marusici

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Biban
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 27.07.2004
Apartamenty Ariston w Marusici

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biban » 04.05.2013 06:32

Hej, zna ktoś może ten obiekt -Apartamenty Ariston w Marusici?

Wybieram się tam z rodziną pod koniec sierpnia i nie chciałbym trafić na jakiś niewypał, a w necie nie mogę namierzyć żadnych opinii.
A może może ktoś polecić ciekawy apartament w tej miejscowosci, najlepiej blisko Apartamentów Andrea :)
Z góry dzieki :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.05.2013 11:30

Link do Ariston zawierał wirusy :!:
marusici-ariston-t30139.html
marusici-tam-jade-t23540-45.html#p522386

W tej części Marušići co Andrea jest dużo tańszy Mrvic oraz PiMM lecz na wolne tam terminy już bym nie liczył.

Jak stawiasz na luxus to do wyboru villa Opera, Jadranka, Mandolina, Ruzmarina, Solis (bajeczny basen).
jaroxx
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaroxx » 28.01.2014 18:56

Ponawiam pytanie przedmówcy. Czy ktoś był, bądź słyszał jakieś opinie na temat Ariston-hotel w Marusici ? Wybieram się tam zaliczka poszła i dla świętego spokoju chętnie wysłuchał bym jakieś pozytywne opinie :)
Tośka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tośka » 18.02.2014 12:10

Witam,
dołączam się do pytania o Aristona w Marusici. Ja również planuję pobyt w Marusici i rozważam pobyt w tym apartamencie. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Służę natomiast wskazówkami odnośnie noclegów w Baśka Voda, w w szczególności kompleks Urania.
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 15.04.2014 20:12

Link już działa. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
marijamarija
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marijamarija » 19.07.2015 19:15

Biban napisał(a):Hej, zna ktoś może ten obiekt -Apartamenty Ariston w Marusici?

Wybieram się tam z rodziną pod koniec sierpnia i nie chciałbym trafić na jakiś niewypał, a w necie nie mogę namierzyć żadnych opinii.
A może może ktoś polecić ciekawy apartament w tej miejscowosci, najlepiej blisko Apartamentów Andrea :)
Z góry dzieki :)


Hej, Biban albo Ktoś inny, kto zna Ariston, proszę o jakąkolwiek informację, koleżanki posłały zaliczkę i jutro wyruszamy w babskim gronie, mamy mnóstwo niepewności, czy na przykład zabierać leżaki, czy są w Ariston? Człowiek, którego numer telefonu jest podany na stronie, to pan, który zna dobrze chorwacki, a my z kolei próbujemy w kontakcie posłużyć się angielskim i nic z tego porozumienia nie wychodzi - pan na pytanie o leżaki, czy są dostępne, odpowiada za każdym razem, że wszystkie miejsca są zarezerwowane i że dziękuje za zainteresowanie, a z kolei na stronie dostępność jest nieaktualizowana i zaczynam się martwić, czy Ariston to nie jest jakiś wirtualny wytwór:). Proszę o rozwianie moich obaw, jakąkolwiek informację, że ten Ariston stoi w Marusici:). Witam się przy okazji i pozdrawiam wszystkich, Marija
karo9999
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karo9999 » 02.08.2015 12:33

:D Witam, właśnie wróciłam z Marusici. Mieszkałyśmy w Aristonie właśnie. Warunki bardzo dobre, przemili i serdeczni gospodarze.
Na pewno nie oszuści, nie ma się czego obawiać. Przepiękna plaża- dokładnie taka, jak pokazano na zdjęciach. Polecam szczególnie osobom, które chcą wypocząć w ciszy i spokoju, z dala od tłumów i zgiełku. :D Pozdrawiam, Katarzyna
be_jol
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) be_jol » 31.01.2016 23:28

Witam,
wybieram się w tym roku o Ariston w Marusici. Po obejrzeniu strony wygląda to nieźle. Ale jakoś mało w tych postach informacji od osób, które się tam wybierały i pewnie tam gościły. Widziałam go z zewnątrz bo byłam trzy lata temu w Villi Pimm, niestety w tym roku już ciężko z pokojami, które by nas interesowały, dlatego ciekawi mnie Ariston, bo znam plażę i jest cudna. zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, ale chciałabym uzyskać jeszcze bliższe informacje o Ariston i właścicielach. Może ktoś, coś? :)
Margo1912
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo1912 » 24.08.2016 21:36

Witam. W Ariston byłam dwa razy. W tym roku również.
Właściciele bardzo mili. Apartamenty też ok. No i piękne widoki. Cisza i spokój. Jedyny minus to wszędzie pod lub z górki :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Ariston w Marusici
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone