Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Nona Sandra & Jure Pavlinović BRELA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
xoxo
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) xoxo » 05.03.2016 23:16

Witam,
Był może ktoś w wyżej wymienionym apartamencie ? Jeżeli tak to bardzo bym prosił o jakiekolwiek opinie na temat apartamentu jak i samej okolicy.
Z góry dzięki za opinie.
Pozdrawiam
noik22
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 06.03.2016 08:47

Witam,
Ja również znalazłem ten apartament z dość atrakcyjną ofertą. Proszę o jakieś opinie ponieważ jestem na etapie wpłacania zaliczki. Co powiecie na temat samej okolicy ?
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 06.03.2016 11:03

TZN. ile ? Wygląda dobrze. A okolica jak na zdjęciach poniżej. Tak z ciekawości pytam bo to samo centrum :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Plaża będzie blisko, ale może być ciasno (nie musi :P ). Z kolei wszędzie blisko do Konzuma, na pocztę czy do restauracji i sklepów. :hut: Dobre też pieczywko i ciastka mają w cukierni koło poczty :papa:

Obrazek

noik22
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 06.03.2016 12:03

Dla dwóch osób 40 euro doba we wrześniu. Boje się trochę wpłacac zaliczke bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat tego apartamentu.
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 06.03.2016 12:13

Jest on na różnych stronach. Troche jest na uboczu więc może być spokojnie. A jak się wybierasz we wrześniu to na pewno.
Byłem w tej okolicy. Tak jak widzisz na zdjęciach i filmiku. Miejscowość warta polecenia. Zawsze można zadzwonić lub pomailować z gospodarzem. Na ten sezon zaliczka wpłacona nie ma się czego bać. Tylko rezerwować. :papa:

Wszystko o Breli:
:arrow: search.php?keywords=brela&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
:arrow: brela-t22970.html?hilit=brela
:arrow: chorwacja-po-raz-pierwszy-i-od-razu-brela-t49814.html?hilit=brela
:arrow: brela-sierpien-2015-kilka-zdjec-t49646.html
noik22
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 06.03.2016 13:30

Dzięki kolego za wszystkie informacje. Kiedyś już byłem w breli, mieszkałem na ulicy scit ale przyznam się szczerze ze nigdy nie dotarłem do tego miejsca :oops: uważasz ze cena jest atrakcyjna?. Martwi mnie trochę brak opinii na temat apartamentu, żeby zaliczka nie przepadła.
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 06.03.2016 13:44

Byłem w Breli rok temu , pierwszy raz. Wpłaciłem i miałem tylko potwierdzenie mailowe i telefoniczne. Nie ma się co martwić bo ten apartament jest w sieci i go znajdziesz na kilku znanych portalach. Wprawdzie nie ma go na B, ale nie oznacza to , że jest coś nie tak. Być może nie chcą płacić prowizji portalowi. Nie mam natomiast żadnych wątpliwości odnośnie uczciwości, jak byłem na Ścit przy plaży można było zostawić na plaży cokolwiek i jak wróciłeś to leżało w tym samy miejscu. Nie sądzę żeby gospodarz chciał kogoś oszukać.

W tym roku rezerwowałem i wpłacałem zaliczkę 30% (rok temu w Breli 20%), dostałem potwierdzenie i voucher z potwierdzeniem rezerwacji na mail. Mogę odwołać na 2 miesiące przed przyjazdem. Zapytaj czy tak opcja istnieje. Ewentualnie ustal inną kwotę zaliczki.

A tu poniżej widoczek aktualny i pogoda do twojej miejscówki:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
noik22
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 06.03.2016 14:12

A co myślisz o cenie?. Najtaniej co znalazłem to 35 euro ale standard dużo gorszy.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.03.2016 14:56

ścisłe centrum :!: fakt blisko do sklepów, lokali itp (choć to nie moja bajka) z uwagi na lokalizację i standard cena jak najbardziej w porządku, w 2014 wyżej ulokowane app. na początku września nie chcieli zejść do 30E, ale gdyby pokluczyć po dalszej Frankopańskiej może by się coś znalazło
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 06.03.2016 15:23

Też tak myślę jak te kiero. Cena odpowiednia do lokalizacji :)
noik22
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 06.03.2016 16:13

Witam
Pojawiła się również atrakcyjna oferta z apartamentu o nazwie Victoria Jardula 14. Mógłby ktoś porównać obie dzielnice ?. Lub wypowiedzieć się na temat tego apartamentu.
Pozdrawiam
Iwan44
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwan44 » 04.01.2021 11:16

noik22 napisał(a):Dzięki kolego za wszystkie informacje. Kiedyś już byłem w breli, mieszkałem na ulicy scit ale przyznam się szczerze ze nigdy nie dotarłem do tego miejsca :oops: uważasz ze cena jest atrakcyjna?. Martwi mnie trochę brak opinii na temat apartamentu, żeby zaliczka nie przepadła.

Odgrzewany post. Byłeś w tym app Nono?
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.01.2021 11:59

Na forum był blisko 2 i pół roku temu, więc pewnie się nie doczekasz odpowiedzi.
Iwan44
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwan44 » 04.01.2021 12:22

anakin napisał(a):Na forum był blisko 2 i pół roku temu, więc pewnie się nie doczekasz odpowiedzi.

Zastanawiałem się czy może dostanie maila ze ktoś zacytował jego posta, a on jest po prostu nie aktywny, ale pewnie przestał jeździć do Cro.
Jestem na etapie rezerwacji app i ten konkretny Nono ma fajną lokalizację, cena 90€ za sierpień ale chciałem dopytać o szczegóły. Opinie ma dobre na gooogle.
Ciężko coś wybrać nie wydając 100€. Schodów się nie boimy, ale latać nie wiadomo ile w górę codziennie to też nam się nie chce.
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.01.2021 14:03

Koniecznie musi być Brela?
A Nemira?
Zdecydowanie bardziej płasko, do Omiša na spacery rzut beretem.
A w samym Omišu atrakcji nie brakuje.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019