Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament miedzy Zadarem a Splitem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
GremliN
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) GremliN » 25.04.2013 09:18

Witam
Poda ktos namiar na apartament lub 2 kolo siebie (najlepiej dwa)
6 osob + 2 dzieci (roczne).
W jednym 4 osoby dorosle + 1 dziecko (min 2 pokoje)
W drugim 2 osoby dorosle + 1 dziecko (min 2 pokoje)

Termin - 11-22 sierpnia 2013 roku.
Dobrze jakby bylo blisko plazy ze wzgledu na dzieci itd.

Moj adres - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dorota0506
Turysta
Sprawdzone apartamenty miedzy Zadarem a Szybernikiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota0506 » 13.06.2016 10:45

Witam,

w sierpniu wybieram się z mężem i dwójką dzieci do Chorwacji. W zeszłym roku byliśmy w Starigrad Paklenica, miejsce przeurocze. Pojechaliśmy w ciemno i znaleźliśmy super apartament niedaleko morza. W tym roku chcielibyśmy zwiedzić dalszą część Chorwacji i dlatego stawiam na odcinek między Zadarem a Szybernikiem. Czy moglibyscie mi polecić jakieś sprawdzone miejsca. W tym roku boję się trochę jechać w ciemno, gdyż będzie to sierpień a wiem, że jest tam ciężko z miejscami. Będę bardzo wdzięczna
kemilia
Cromaniak
Re: Sprawdzone apartamenty miedzy Zadarem a Szybernikiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 13.06.2016 11:00

Mam namiary na malownicze Marusici- jakby co pisz na priv.
dorota0506
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota0506 » 13.06.2016 11:03

niestety nie widzę twojego priv, jestem nową osoba na forum i nie mam dostępu do wszystkich danych
kemilia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 13.06.2016 11:14

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019