Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartament kovacic edi rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010
apartament kovacic edi rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 03.05.2010 18:32

czy ktos tam był?
bardzo proszę o opinie dotyczące plaży jak i samego domu

jedziemy razem ze znajomymi którzy mają małe dzieci , a dla nich bardzo ważne jest aby był łagodny dostep do plazy.
z góry dziekuję
marcineq
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 13.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcineq » 15.01.2011 00:19

marytka napisał(a):czy ktos tam był?
bardzo proszę o opinie dotyczące plaży jak i samego domu

jedziemy razem ze znajomymi którzy mają małe dzieci , a dla nich bardzo ważne jest aby był łagodny dostep do plazy.
z góry dziekuję


Witam.

Chiałbym zpytać czy był ktoś w Villi Kovacic, prosze o opinie, może ty Marytka pomożesz, był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam :wink:
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 15.01.2011 14:28

byłam i jestem zachwycona!!!
parter należy do gospodarzy do wynajmu pierwsze pietro 2x ap 3+1
z tarasów widok na morze i latarnie morską
z ogrodu wychodzi się na wybetonowany podest prowadzacy do wody.
gospodarze są na miejscu-bardzo mili i pomocni
chcesz wiedzieć więcej-pytaj :lol:
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 10.02.2011 16:14

martyka:
proszę o informację o tym apartamencie - jak już byliście :)
Jakie warunki, gospodarze, wszelkie informacje. Idzie mi również o te małe dzieci, jade z dwulatką, czy plaża jest ok? Pięknie dziękuję z góry
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 10.02.2011 16:51

dla mnie warunki były rewelacyjne.mieszkalismy na 1 -szym pietrze w ap 4 os.
/parter +2-gie pietro należą do gospodarzy/
w apartamencie sypialnia -lózko 2 osobowe+tapczan dla 1 osoby +szafa
w drugim pomieszczeniu kuchnia +rozkładana kanapa dla 2 osób
w kuchni wszysto to co w kuchni być powinno :lol: /pomieszczenie klimatyzowane/
toaleta bez zastrzeżeń
przez kuchnio-pokoj wchodzimy do apartamentu i wychodzimy na taras.
z tarasu przepiękny widok na wodę i mrugającą wieczorami latarnię morską-rewelacja.
z ogrodu wychodzisz bezpośrednio na ''plażę''-wybetonowane molo prowadzące do wody.
jeżeli jedziedz z 2-latką to korzystanie z mola przy apartamencie może być kłopotliwe,gdyż woda jest od razu po pas.
ale.....50 m w prawą stronę lub 100 m w lewo i masz dwie fajne plazyczki przystosowane dla maluchów.
gospodarze niewidzialni. :wink: chętni do pomocy,ale nie narzucający się swoją osobą.
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 06.01.2012 23:48

marytko, wieki cię tu nie było, ale może się zjawisz, to na wszelki wypadek zostawię ślad :) . I prośbę o kontakt, bo miałabym trochę pytań dotyczących twojej miejscówki. Jeśli możesz, odezwij się proszę na mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kiuba
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiuba » 20.02.2012 16:41

Witam,
ja też wybieram się do Villi Kovacic w miesjcowości Lokva Rogoznica, ale właściciel zaoferował mi cały dom dla 2 rodzin położony obok tej Villi. Czy Ty Marytka widziałać może ten dom? Bardzo mi zależy na jakimś info bo Pan Kovacic nie ma zdjęć... Z góry dziękuję za pomoc.
Arken
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 11.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arken » 24.01.2015 09:28

Witam...podbijam temat Villa Kovacic Lokva Rogoznica.
czy ktoś coś o nim wie ? Kiuba byłeś, wiem, że to dawno, ale może cuś pamiętasz...? jak wrażenia może coś powiesz, bo wygląda całkiem całkiem, położenie też nie złe, ale i tak słowa Cromaniaków najważniejsze :)
może ktoś ma jakieś fotki, bo własciciel mówi że nie ma...
A jako, że "ichniejscych" Kovaciców jest jak naszych Kowalskich i moc apartamentów o podobnej nazwie wstawiam fotkę o który apartman mi chodzi.
Załączniki:
kovacic.jpg
sopelkolin
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 05.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopelkolin » 09.02.2015 18:30

Witam,

czy marytka pisze o innej "Villi Kovacic" niż Arken, czy może miejscowi postanowili "ulepszyć" plażę?

Pozdrawiam
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 09.02.2015 21:04

piszę o villi kovacic w Rogoznicy
Rogoznica a Lokva Rogoznica to dwie różne miejscowości
pozdrawiam :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.02.2015 11:52

marytka napisał(a): Rogoznica a Lokva Rogoznica to dwie różne miejscowości

Zdecydowanie dwie różne miejscowości :D
Lovka.JPG

Rogoznica jest poniżej Jadranki i ma kilka plaż,
a Lokva Rogozina jest przecięta przez Jadrankę, plaża poniżej drogi, tu gdzie miałam okazję plażować to słychać jeżdżące drogą pojazdy
Arken
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 11.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arken » 12.02.2015 11:09

Wbiłem się tutaj ze swoim zapytaniem zainspirowany postem Kiuby, który pisał, że tam się wybiera. Nadal poszukuję informacji na temat tej Villi, mam już zarezerwowane, jak nic się nie pojawi to w sierpniu po powrocie cuś napiszę o tym obiekcie :)
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 24.04.2017 15:30

Arken napisał(a):Wbiłem się tutaj ze swoim zapytaniem zainspirowany postem Kiuby, który pisał, że tam się wybiera. Nadal poszukuję informacji na temat tej Villi, mam już zarezerwowane, jak nic się nie pojawi to w sierpniu po powrocie cuś napiszę o tym obiekcie :)

Jak tam było u Pana Stipe, możesz podać jakieś info na PW lub tu dla wszystkich.
Mam tam zarezerwowany apartament, a właściciele z "marketingiem i reklamą co do wynajmu" są trochę na bakier prawie zero info.
Z góry dziękuje i pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
apartament kovacic edi rogoznica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone