Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Bojić - Mimice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fotek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 22.06.2010
Apartament Bojić - Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotek » 11.01.2011 22:16

Szukam informacji na temat Apartamentu Bojić w Mimicach. Może ktoś tam był i może podzielić się informacjami. Będę wdzięczny.
fotek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotek » 12.01.2011 20:07

Widżę , że nikt nic nie może powiedzieć o tym apartamencie , dodam że mieści się on pod adresem Mimice - Kralja Tomislava 78, może to coś komuś coś da aby napisać o nim. Możę jakieś informacje na temat tej miejscowości. Będę wdzięczny.
Jacawaca
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacawaca » 14.01.2011 22:56

Chętnie bym Ci odpowiedział Kolego, ale jadę z Tobą do Mimic i też nie znam odpowiedzi na to pytanie ;-))))
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.01.2011 11:28

fotek napisał(a):Widżę , że nikt nic nie może powiedzieć o tym apartamencie , dodam że mieści się on pod adresem Mimice - Kralja Tomislava 78, może to coś komuś coś da aby napisać o nim. Możę jakieś informacje na temat tej miejscowości. Będę wdzięczny.

Byłem w Mimicach, ale nie widziałem tego apartamentu. Mam jednak nieodparte wrażenie, że Kralja Tomislava tuż za sklepem samoobsługowym prowadzi w górę od Jadranki w stronę kościoła.... Kuuuurde stromo tam.
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 29.03.2012 01:23

fotek napisał(a):Widżę , że nikt nic nie może powiedzieć o tym apartamencie , dodam że mieści się on pod adresem Mimice - Kralja Tomislava 78, może to coś komuś coś da aby napisać o nim. Możę jakieś informacje na temat tej miejscowości. Będę wdzięczny.


Wybieram się tam w tym roku, dokładnie do tego apartamentu. Czy odwiedziłeś już to miejsce? Możesz coś powiedzieć jak tam jest?
fotek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotek » 29.03.2012 12:25

Odnośnie tego apartamentu mogę ci coś powiedzieć byłem tam w zeszłym roku. Samochód parkujesz przy samej ulicy, nigdzie nie zjeżdżasz. Rodzina Daniego bardzo wporządku. Do dyspozycji masz górę , na dole oni nieraz bywają, gdyż mieszkają w Splicie. Kuchnia duża wpełni wyposażona, taras duży przestronny z widokiem na morze. Z kuchni masz przejście do pokoju / rozsuwane drzwi/ , dalej masz dwa pokoje w każdym duże łóżko, łazienka z prysznicem. Na zewnątrz też jest prysznic, jest grill. Do apartamentu z ulicy masz 10-20 stopni. Do morza zejście obok Apolla 11- tam jest plaża betonowa , ale da się popływać. Kawałek dalej są dwie plaże miejskie dosyć duże, możesz zjechać samochodem. Jak coś to pisz coś dopowiem.
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 29.03.2012 15:30

Czy schodząc z tego apartamentu na tę betonową plażę trzeba pokonać dużo schodów? Nie sądzę, żeby był to problem, nawet dla naszego 4-letniego synka, ale pytam z ciekawości;)

fotek jeśli miałbyś jakieś ciekawe zdjęcia z tego apartamentu, plaży okolicy i mógłbyś przesłać na priva byłbym wdzięczny. Już niecierpliwimy się na ten wyjazd i chcielibyśmy zobaczyć jak tam jest:).
Jak co to prześlij na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
fotek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 22.06.2010
Mimice

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotek » 29.03.2012 22:06

Wysłałem trochę opisu i zdjęć na podany adras. Pozdrawiam.
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 30.03.2012 00:17

Właśnie sprawdzałem pocztę i obejrzałem zdjęcia. Wielkie dzięki:)
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 19.07.2012 23:27

Czy był ktoś w tym apartamencie w tym roku? Jedziemy tam za 2 tygodnie i jestem ciekaw co tam ciekawego :D
iroz
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 21.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) iroz » 07.07.2015 13:53

Hej my wyjezdzamy do tego apartamentu w tym roku tj 17.07.2015 po powrocie cos wiecej opowiem.
cisa2
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 16.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cisa2 » 02.02.2016 10:02

Odświeżam temat. Jakieś opinie na temat tego apartamentu mile widziane.
cisa2
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 16.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cisa2 » 09.06.2016 11:48

Nikt nic świeżego nie podrzuci???

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Bojić - Mimice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone