Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ALPY vs JADRAN (Zillertal vs Krk).

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 05.09.2014 16:43

mysza73 napisał(a):Natomiast bardzo niezdecydowani byli: longtom,...


Zaraz niezdecydowany. 8O

Ja po prostu jeszcze głosu nie zabrałem. :o

Zillertal

to w realu dla nas ziemia nieznana. :( Znamy ją tylko ze zdjęć.
Niemniej jednak w różne polskie górki jeździliśmy i bardzo lubimy górskie wycieczki.

Krk

to część naszego pierwszego pobytu w Cro. Dlatego darzymy tą wyspę sentymentem, mimo zagubionego tam statywu. :)

Powiem więc tak; mi najbardziej by się podobało 2 tygodnie w Zillertal i okolicach, a drugie 2 tygodnie na Krku. (przy okazji na Cres i Rab byśmy sobie skoczyli)

I co Ty na to :?: :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.09.2014 16:48

Franz napisał(a):
mysza73 napisał(a):Było też w Krku sporo futrzaków :D
i wcale nie musiałam na nich polować, niektóre same do mnie przyłaziły :wink: .

Jak widać, niektóre na jednośladach przyjechały...

Pozdrawiam,
Wojtek

Ja myślałam, że one bardziej tych jednośladów pilnowały :mrgreen: .

longtom napisał(a):
Powiem więc tak; mi najbardziej by się podobało 2 tygodnie w Zillertal i okolicach, a drugie 2 tygodnie na Krku. (przy okazji na Cres i Rab byśmy sobie skoczyli)

I co Ty na to :?: :)

Powiem więc tak: dalej należysz do grupy bardzo niezdecydowanych :mrgreen: :wink: .
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 05.09.2014 16:51

mysza73 napisał(a):Powiem więc tak: dalej należysz do grupy bardzo niezdecydowanych :mrgreen: :wink: .


No co Ty :?:

Myślałem, że napiszesz, że na taki urlop z radością byś się wybrała.
Nawet mając świadomość, że nasze drogi mogłyby się po kilkakroć skrzyżować. :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.09.2014 17:00

longtom napisał(a):
mysza73 napisał(a):Powiem więc tak: dalej należysz do grupy bardzo niezdecydowanych :mrgreen: :wink: .


Nawet mając świadomość, że nasze drogi mogłyby się po kilkakroć skrzyżować. :D

Tylko to przemawiałoby za tym, żebym tam wróciła :mrgreen: .
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.09.2014 17:04

mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.09.2014 17:21



Tak mówisz 8O ,
no i znowu mam dylemat, a już byłam prawie zdecydowana :roll: :evil: :wink: .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.09.2014 19:16

Mycha, miasto Krk - super! :D Jakby je jeszcze przenieść do Dalmacji :lol:

Czekam na wynik meczu :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.09.2014 20:25

Nie uwierzę w to, że Jadran przegrał :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.09.2014 21:41

No to zakończmy już dziś tą relację :wink: .

Miało być kilka słów o apartmanie.
Ja jakoś specjalnie wymagająca nie jestem :wink: , luksusów nie potrzebuję :roll: ,
jedyne czego wymagam, to żeby było czysto :evil: , a w tym apartmanie czysto nie było :!: :evil: :!: :evil: .
Ale że ja awanturnicą też nie jestem, a mieliśmy tam być tylko tydzień, więc zacisnęłam zęby, ogarnęłam wszystko tak, abym mogła w miarę normalnie funkcjonować i nie robiłam awantury.
Na całe szczęście łazienka była czysta, bo tego już bym nie odpuściła :evil:
Nie robiłam tych dymów tylko dlatego, że kobitka, która nas przywitała, była osobą starszą i nie była właścicielką, co oczywiście niczego nie usprawiedliwia :roll: .
Do tej pory zawsze udawało mi się dobrze oceniać po zdjęciach apartman, który wybierałam, aż do tego razu :roll: .
No ale podobno zawsze musi być ten pierwszy raz :roll: :wink: .
Nie wiem czy już można podawać linki do apartmana :? , więc napiszę, że zabraniam :!: jakiemukolwiek Cromaniakowi jechać do apartmana na Dobrinjską 22 w Krku :!: :!: :!:

No i to właśnie ten apartman rzucił straszny cień na całą wyspę Krk, bo przez to ja już od początku byłam źle nastawiona :( .

Podsumowując moje wrażenia o wyspie, mąż miał podobne odczucia :wink: .
Gdybym wcześniej nie była w Dalmacji, nie widziała Peljesaca czy Splitskiej, to pewnie by mi się na Krku spodobało :wink: , a tak to mogę powiedzieć tylko, że "może być, ale szału nie ma" :? , no weźmy choćby te palmy :wink: .

No to teraz mój wynik meczu :wink:

Wbrew pozorom nie był to aż taki łatwy mecz, na pewno nie była to tzw "godzinka z prysznicem" :wink: .
Najbardziej zacięty był set pierwszy - krajobraz :? , bo tu i tu, co by nie mówić, było ładnie :P .
Ale mimo wszystko był to set dla Zillertalu, bo jak juz napisałam, Chorwacja to dla mnie Dalmacja :wink:
Set drugi - apartman, jak się już teraz domyślacie zdecydowanie dla Zillertalu, apartman w Krku "nie wyszedł z dziesiątki", dla mniej zorientowanych w slangu siatkarskim wyjaśnię, że oznacza to, że Krk przegrał z kretesem :wink: .
Set trzeci - wrażenia ogólne, również dla Zillertalu.
Byliśmy pod dużym wrażeniem organizacji i nastawienia w Austrii do turystów :P .
A u mnie Austriacy najbardziej zapunktowali czystością, wszędzie, ma ulicach, w toaletach przy kolejkach (wiem, ze to trochę chore, ale dla mnie to bardzo ważne :roll: ) :lol: :wink: .

Tak więc ALPY vs JADRAN 3-0 8)
Ostatnio edytowano 05.09.2014 21:47 przez mysza73, łącznie edytowano 2 razy
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 05.09.2014 21:41

Lednice napisał(a):Nie uwierzę w to, że Jadran przegrał :wink:


Mimo że Dolomity mi się podobały i Jadran też ,to teraz obstawiam Jadran ale z górami
...czyli Krk przegrał z Dalmacją :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.09.2014 21:49

mervik napisał(a):
Lednice napisał(a):Nie uwierzę w to, że Jadran przegrał :wink:


Mimo że Dolomity mi się podobały i Jadran też ,to teraz obstawiam Jadran ale z górami
...czyli Krk przegrał z Dalmacją :wink:


:wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.09.2014 21:59

mysza73 napisał(a):Tak więc ALPY vs JADRAN 3-0 8)

8O 8O 8O
Żeby góry i kamienie wygrywały z czystą wodą, pięknymi plażami, ..... oczywiście szanuję wynik.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.09.2014 22:06

mysza73 napisał(a):zabraniam :!: jakiemukolwiek Cromaniakowi jechać do apartmana na Dobrinjską 22 w Krku :!: :!: :!:

Ja korzystam z lokum gdzie codziennie jest sprzątane, codziennie nowe ręcznik. Nie jest hotel jak również "apartman". Widok z balkonu na pełne morze i oczywiście całe miasto KRK. Oddalone od Twojego lokum .... rzut beretem.
Trzeba było poszukać. :wink:
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 05.09.2014 22:09

mysza73 napisał(a):No to zakończmy już dziś tą relację :wink:

No to teraz mój wynik meczu :wink:

Wbrew pozorom nie był to aż taki łatwy mecz, na pewno nie była to tzw "godzinka z prysznicem" :wink: .
Najbardziej zacięty był set pierwszy - krajobraz :? , bo tu i tu, co by nie mówić, było ładnie :P .
Ale mimo wszystko był to set dla Zillertalu, bo jak juz napisałam, Chorwacja to dla mnie Dalmacja :wink:
Set drugi - apartman, jak się już teraz domyślacie zdecydowanie dla Zillertalu, apartman w Krku "nie wyszedł z dziesiątki", dla mniej zorientowanych w slangu siatkarskim wyjaśnię, że oznacza to, że Krk przegrał z kretesem :wink: .
Set trzeci - wrażenia ogólne, również dla Zillertalu.
Byliśmy pod dużym wrażeniem organizacji i nastawienia w Austrii do turystów :P .
A u mnie Austriacy najbardziej zapunktowali czystością, wszędzie, ma ulicach, w toaletach przy kolejkach (wiem, ze to trochę chore, ale dla mnie to bardzo ważne :roll: ) :lol: :wink: .
Tak więc ALPY vs JADRAN 3-0 8)


Tak myślałam :D i tak obstawiałam,
a jak jeszcze doszedł kiepski apartament na Krku to nie ma innej opcji :idea:
Apartamenty w Chorwacji czy Włoszech rzadko można porównać do tych w Austrii,
W Austrii pokoje są przestronne, całe apartamenty przeważnie super wyposażone, czyściutkie, domy piękne, latem udekorowane kwiatami balkony, miasteczka też są takie jakby uporządkowane. Bardzo mi się tam podoba żeby jeszcze Jadran był :wink:

W Chorwacji uwielbiam Dalmację i dzięki Twojej relacji już wiem ze na Krk się nie skuszę :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.09.2014 22:31

-Katka- napisał(a):W Chorwacji uwielbiam Dalmację i dzięki Twojej relacji już wiem ze na Krk się nie skuszę :wink:

Błąd.
Nie bądź wpływowa, to tylko subiektywna relacja ( z pełnym szacunkiem dla autorki).
Jak relację pisał Piter to ...wszyscy chcieli na KRK. :wink: oj, oj ....
(mam znajomą która zawsze do tej pory tylko Dalmacja. W tym roku była na KRK ..... i żałuje że dopiero teraz.
Bliżej o prawie 500 km a tak samo ładnie. Na dodatek to wyspa- dużo linii brzegowej- mnóstwo miejsca do plażowania, snurkowania, ... jest gdzie pojeździć. Jak stwierdziła - na KRK-u jest bardziej "po europejsku" )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
ALPY vs JADRAN (Zillertal vs Krk). - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone