Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Airbnb - Chorwacja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 21:28

Malvka napisał(a):Najlepiej zapytać o wszystko przed rezerwacją. Wtedy właściciel odpowie i prześle Ci zaproszenie do rezerwacji :)

W jakim języku komunikować się z gospodarzem ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 21:29

Dokładnie. Wtedy dowiadywałam się, że cena jest o wiele wyższa. Do paru gospodarzy napisałam zapytanie, z jakiego powodu? Odpowiedzi były śmieszne, jeden pisał, że była to promocja we wrześniu (ja wysyłałam pytania coś koło stycznia) inny, że cena jest podana za pokój, a nie cały app i tym podobne głupoty :) także ślij hurtem zapytania i wtedy wiadomo, czy warto wogole zawracać sobie głowę :) PS. Jakieś konkretne miejsce masz na oku przy poszukiwaniu app? :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 21:33

wiolek_lp napisał(a):Dokładnie. Wtedy dowiadywałam się, że cena jest o wiele wyższa. Do paru gospodarzy napisałam zapytanie, z jakiego powodu? Odpowiedzi były śmieszne, jeden pisał, że była to promocja we wrześniu (ja wysyłałam pytania coś koło stycznia) inny, że cena jest podana za pokój, a nie cały app i tym podobne głupoty :) także ślij hurtem zapytania i wtedy wiadomo, czy warto wogole zawracać sobie głowę :) PS. Jakieś konkretne miejsce masz na oku przy poszukiwaniu app? :)

Hvar mnie interesuje , 2 tyg. Jelsa i wcześniej tydz. w Podgorze, żeby się załapać na początek lipca i mniejsze tłumy :wink:
A masz coś może w Jelsie :P :?:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 09.08.2018 21:40

Habanero - ja zawsze piszę po angielsku.
wiolek_lp - to dziwne! Kwota, która wychodzi w podsumowaniu jest kwotą, którą ściągają z karty kredytowej po urlopie. Nic więcej gospodarz nie dostanie. Dlatego jest to bezpieczna forma jak dla mnie. Wiem ile mi pobiorą i ani grosza więcej. Chyba, że są opłaty np. za psa, ale to już też dodatkowo na miejscu się płaci, a zazwyczaj odpuszczają to co piszą w komentarzach. Przynajmniej w moim przypadku tak było.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 21:45

Ja byłam zadowolona z mojego app. u Nikola Belic, jeśli chcesz prześlę Ci na priv : :wink: Standard dla mnie b.dobry jak na cenę 50e w 1 tyg. lipca :)
Za jakieś 2 tyg będzie u niego corrina w większym apartamencie, takim z 2 sypialniami, i wyższym standardzie. Cenę też wynegocjowała sobie bardzo dobrą :) Myślę, że jeśli będę wracać na Hvar to pewnie tu ponownie, chodź kusi mnie Stari Grad, ale tam takiej ceny raczej nie znajdę, a wolę mieć więcej kaski na inne przyjemności :wink:

Daj znać jak się skontaktujesz, czy ceny faktycznie zostały takie jak pokazała wyszukiwarka.
Swoją drogą wcześnie zaczynasz :D Ja pewnie będę rezerwować listopad, grudzień, standardowo jak mąż pozna termin urlopu.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.08.2018 21:53

Jeżeli chodzi o zadowolenie z Airbnb to mogę się wypowiedzieć jak najbardziej pozytywnie.
Nasz apartament we Vrbniku to był na prawdę najlepszy apartament dotychczas jeżeli chodzi o jakość, ilość miejsca i wygodę w pokojach (łóżka 180x200 cm).
Dowiedziałem się od gospodarza, że zapłaciłem mniej przez Airbnb niż poza.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 21:55

Malvka może się coś zmieniło, ale jak pamiętam to 3 lata temu było tak, że wybierając interesujący termin pokazywało cenę za noc np. 50 e i tam podsumowanie z ceną serwisową i sprzątaniem, a gdy właściciel wysyłał mi już ofertę to ta cena była wyższa. Może to już się zmieniło, nie wiem bo więcej nie szukałam tam noclegów.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 21:56

wiolek_lp napisał(a):Ja byłam zadowolona z mojego app. u Nikola Belic, jeśli chcesz prześlę Ci na priv : :wink: Standard dla mnie b.dobry jak na cenę 50e w 1 tyg. lipca :)
Za jakieś 2 tyg będzie u niego corrina w większym apartamencie, takim z 2 sypialniami, i wyższym standardzie. Cenę też wynegocjowała sobie bardzo dobrą :) Myślę, że jeśli będę wracać na Hvar to pewnie tu ponownie, chodź kusi mnie Stari Grad, ale tam takiej ceny raczej nie znajdę, a wolę mieć więcej kaski na inne przyjemności :wink:

Daj znać jak się skontaktujesz, czy ceny faktycznie zostały takie jak pokazała wyszukiwarka.
Swoją drogą wcześnie zaczynasz :D Ja pewnie będę rezerwować listopad, grudzień, standardowo jak mąż pozna termin urlopu.

Pewnie że chcę :D
Ceny na Airbnb są bardzo atrakcyjne, aż trudno w nie uwierzyć.
Spróbuję, może będę mieć farta jak w Sutivanie :wink: i dam znać co i jak poszło .
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 22:08

wiolek_lp napisał(a):Malvka może się coś zmieniło, ale jak pamiętam to 3 lata temu było tak, że wybierając interesujący termin pokazywało cenę za noc np. 50 e i tam podsumowanie z ceną serwisową i sprzątaniem, a gdy właściciel wysyłał mi już ofertę to ta cena była wyższa. Może to już się zmieniło, nie wiem bo więcej nie szukałam tam noclegów.

Trochę nie rozumiem tej procedury :roll:
To, co jest na portalu, nie jest ofertą wiążącą, tylko później właściciel może ją zmienić ?
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 09.08.2018 22:14

wiolek_lp napisał(a):
Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:

Ja nigdy nie miałem problemu z Airbnb, cena czasami się może zmieniać tylko jak zwiększa się liczba gości... Ogólnie serwis rewelacja dużo tańszy niż booking.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 22:17

Farstone napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:

Ja nigdy nie miałem problemu z Airbnb, cena czasami się może zmieniać tylko jak zwiększa się liczba gości... Ogólnie serwis rewelacja dużo tańszy niż booking.

Wysyłałeś zapytania przed rezerwacją ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 22:19

Habanero napisał(a):Trochę nie rozumiem tej procedury :roll:
To, co jest na portalu, nie jest ofertą wiążącą, tylko później właściciel może ją zmienić ?


Tak właśnie było 3 lata temu. Chyba nawet o tym pisałam już na forum. Może do tej pory zrobili z tym porządek, bo pamiętam, że wysyłali akceptację nowych regulaminów, ale nigdy nie czytałam.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 09.08.2018 23:03

Habanero napisał(a):
Farstone napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:

Ja nigdy nie miałem problemu z Airbnb, cena czasami się może zmieniać tylko jak zwiększa się liczba gości... Ogólnie serwis rewelacja dużo tańszy niż booking.

Wysyłałeś zapytania przed rezerwacją ?

W zasadzie korzystam tylko z rezerwacji natychmiastowych, czasami coś zapytam przed rezerwacją, dostaję odpowiedź i rezerwuję. Brak możliwości rezerwacji natychmiastowej odpada takich nie rezerwuję, sam również wynajmuję mieszkanie przez ten serwis i sytem natychmiastowy sprawdza się idealnie.
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 10.08.2018 06:54

Czy serwis rewelacja-jak dla mnie niekoniecznie.
Gospodarz jak zechce to odwola i oni generalnie maja to gdzies.
Zarezsrwowalem pobyt. Na malcie w czerwcu.oplacilem polowe i tu pierwszy haczyk.niby komunikat,ze druga czesc bezplatnie 30 lipca.
Bilety kupione i na 19 dni przed wylotem gospodarz odwoluje.
I zostaje z niczym.Pisze do nich ze jest tak i tak a oni ,ze ma takie prawo.czytam cos o pomocy przy szukaniu.kaza mi wyslac do kilku osob i szukac a oni rozpatrza przypadek.ofert raptem kilka i duzo drozsze.pytam co z. Doplacenjem przez nich ,jak maja w regulaminie.
W tym przypadku nie zadziala bo zaplacilem polowe.
Wkurzylem sie.nie pisza ile wyrownuja,zalezy od ich widzimisie.skladam przez ich formularz prosbe o pomoc w szukaniu.
Kontaktuje sie ze mna dziewczyna z polski i kaze mi szukac to ona rozwazy dla mnie kupon.
Znajduje cos na sasiedniej wyspie .tysiak drozszy,dochodzi transfer .wysylam pytanie do gospodarza.on mi rezerwuje,kasa z konta znika.karta zapisana do konta.z pierwszej rezerwacji jeszcze nie wrocila.
Zglaszam do serwisu i pani mi odpowiada,ze moze mi przyznac 75 dolarow na nastepna podroz,bo tuczarezerwowalem.mowie,ze nie bylo wyjscia i nie zaplacilem calosci.
Nic nie daje.mam kupon. Na rok.ogolnie kwote serwisowa pobrali wieksza niz ten kupon.
Booking dziala lepiej jak ktos odwola to roznice zwracaja.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 10.08.2018 08:12

To miałeś wybitnego pecha. Ja zawsze bezproblemowo wszystko miałem na Airbnb. W sumie to nie ma serwisu idealnego. Jedynie rezerwacja na miejscu daje 100% pewność co do jakości i ceny bo umawiasz się z gospodarzem. Są ludzie, którzy się na to decydują, mają czas i ochotę to robić. Dlatego dobrze, że jest taki wybór, dla każdego coś miłego :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Airbnb - Chorwacja - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone