Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Airbnb - Chorwacja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 21:28

Malvka napisał(a):Najlepiej zapytać o wszystko przed rezerwacją. Wtedy właściciel odpowie i prześle Ci zaproszenie do rezerwacji :)

W jakim języku komunikować się z gospodarzem ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1775
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 21:29

Dokładnie. Wtedy dowiadywałam się, że cena jest o wiele wyższa. Do paru gospodarzy napisałam zapytanie, z jakiego powodu? Odpowiedzi były śmieszne, jeden pisał, że była to promocja we wrześniu (ja wysyłałam pytania coś koło stycznia) inny, że cena jest podana za pokój, a nie cały app i tym podobne głupoty :) także ślij hurtem zapytania i wtedy wiadomo, czy warto wogole zawracać sobie głowę :) PS. Jakieś konkretne miejsce masz na oku przy poszukiwaniu app? :)
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 21:33

wiolek_lp napisał(a):Dokładnie. Wtedy dowiadywałam się, że cena jest o wiele wyższa. Do paru gospodarzy napisałam zapytanie, z jakiego powodu? Odpowiedzi były śmieszne, jeden pisał, że była to promocja we wrześniu (ja wysyłałam pytania coś koło stycznia) inny, że cena jest podana za pokój, a nie cały app i tym podobne głupoty :) także ślij hurtem zapytania i wtedy wiadomo, czy warto wogole zawracać sobie głowę :) PS. Jakieś konkretne miejsce masz na oku przy poszukiwaniu app? :)

Hvar mnie interesuje , 2 tyg. Jelsa i wcześniej tydz. w Podgorze, żeby się załapać na początek lipca i mniejsze tłumy :wink:
A masz coś może w Jelsie :P :?:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 09.08.2018 21:40

Habanero - ja zawsze piszę po angielsku.
wiolek_lp - to dziwne! Kwota, która wychodzi w podsumowaniu jest kwotą, którą ściągają z karty kredytowej po urlopie. Nic więcej gospodarz nie dostanie. Dlatego jest to bezpieczna forma jak dla mnie. Wiem ile mi pobiorą i ani grosza więcej. Chyba, że są opłaty np. za psa, ale to już też dodatkowo na miejscu się płaci, a zazwyczaj odpuszczają to co piszą w komentarzach. Przynajmniej w moim przypadku tak było.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1775
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 21:45

Ja byłam zadowolona z mojego app. u Nikola Belic, jeśli chcesz prześlę Ci na priv : :wink: Standard dla mnie b.dobry jak na cenę 50e w 1 tyg. lipca :)
Za jakieś 2 tyg będzie u niego corrina w większym apartamencie, takim z 2 sypialniami, i wyższym standardzie. Cenę też wynegocjowała sobie bardzo dobrą :) Myślę, że jeśli będę wracać na Hvar to pewnie tu ponownie, chodź kusi mnie Stari Grad, ale tam takiej ceny raczej nie znajdę, a wolę mieć więcej kaski na inne przyjemności :wink:

Daj znać jak się skontaktujesz, czy ceny faktycznie zostały takie jak pokazała wyszukiwarka.
Swoją drogą wcześnie zaczynasz :D Ja pewnie będę rezerwować listopad, grudzień, standardowo jak mąż pozna termin urlopu.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2999
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.08.2018 21:53

Jeżeli chodzi o zadowolenie z Airbnb to mogę się wypowiedzieć jak najbardziej pozytywnie.
Nasz apartament we Vrbniku to był na prawdę najlepszy apartament dotychczas jeżeli chodzi o jakość, ilość miejsca i wygodę w pokojach (łóżka 180x200 cm).
Dowiedziałem się od gospodarza, że zapłaciłem mniej przez Airbnb niż poza.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1775
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 21:55

Malvka może się coś zmieniło, ale jak pamiętam to 3 lata temu było tak, że wybierając interesujący termin pokazywało cenę za noc np. 50 e i tam podsumowanie z ceną serwisową i sprzątaniem, a gdy właściciel wysyłał mi już ofertę to ta cena była wyższa. Może to już się zmieniło, nie wiem bo więcej nie szukałam tam noclegów.
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 21:56

wiolek_lp napisał(a):Ja byłam zadowolona z mojego app. u Nikola Belic, jeśli chcesz prześlę Ci na priv : :wink: Standard dla mnie b.dobry jak na cenę 50e w 1 tyg. lipca :)
Za jakieś 2 tyg będzie u niego corrina w większym apartamencie, takim z 2 sypialniami, i wyższym standardzie. Cenę też wynegocjowała sobie bardzo dobrą :) Myślę, że jeśli będę wracać na Hvar to pewnie tu ponownie, chodź kusi mnie Stari Grad, ale tam takiej ceny raczej nie znajdę, a wolę mieć więcej kaski na inne przyjemności :wink:

Daj znać jak się skontaktujesz, czy ceny faktycznie zostały takie jak pokazała wyszukiwarka.
Swoją drogą wcześnie zaczynasz :D Ja pewnie będę rezerwować listopad, grudzień, standardowo jak mąż pozna termin urlopu.

Pewnie że chcę :D
Ceny na Airbnb są bardzo atrakcyjne, aż trudno w nie uwierzyć.
Spróbuję, może będę mieć farta jak w Sutivanie :wink: i dam znać co i jak poszło .
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 22:08

wiolek_lp napisał(a):Malvka może się coś zmieniło, ale jak pamiętam to 3 lata temu było tak, że wybierając interesujący termin pokazywało cenę za noc np. 50 e i tam podsumowanie z ceną serwisową i sprzątaniem, a gdy właściciel wysyłał mi już ofertę to ta cena była wyższa. Może to już się zmieniło, nie wiem bo więcej nie szukałam tam noclegów.

Trochę nie rozumiem tej procedury :roll:
To, co jest na portalu, nie jest ofertą wiążącą, tylko później właściciel może ją zmienić ?
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 09.08.2018 22:14

wiolek_lp napisał(a):
Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:

Ja nigdy nie miałem problemu z Airbnb, cena czasami się może zmieniać tylko jak zwiększa się liczba gości... Ogólnie serwis rewelacja dużo tańszy niż booking.
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 22:17

Farstone napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:

Ja nigdy nie miałem problemu z Airbnb, cena czasami się może zmieniać tylko jak zwiększa się liczba gości... Ogólnie serwis rewelacja dużo tańszy niż booking.

Wysyłałeś zapytania przed rezerwacją ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1775
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 22:19

Habanero napisał(a):Trochę nie rozumiem tej procedury :roll:
To, co jest na portalu, nie jest ofertą wiążącą, tylko później właściciel może ją zmienić ?


Tak właśnie było 3 lata temu. Chyba nawet o tym pisałam już na forum. Może do tej pory zrobili z tym porządek, bo pamiętam, że wysyłali akceptację nowych regulaminów, ale nigdy nie czytałam.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 09.08.2018 23:03

Habanero napisał(a):
Farstone napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:

Ja nigdy nie miałem problemu z Airbnb, cena czasami się może zmieniać tylko jak zwiększa się liczba gości... Ogólnie serwis rewelacja dużo tańszy niż booking.

Wysyłałeś zapytania przed rezerwacją ?

W zasadzie korzystam tylko z rezerwacji natychmiastowych, czasami coś zapytam przed rezerwacją, dostaję odpowiedź i rezerwuję. Brak możliwości rezerwacji natychmiastowej odpada takich nie rezerwuję, sam również wynajmuję mieszkanie przez ten serwis i sytem natychmiastowy sprawdza się idealnie.
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 10.08.2018 06:54

Czy serwis rewelacja-jak dla mnie niekoniecznie.
Gospodarz jak zechce to odwola i oni generalnie maja to gdzies.
Zarezsrwowalem pobyt. Na malcie w czerwcu.oplacilem polowe i tu pierwszy haczyk.niby komunikat,ze druga czesc bezplatnie 30 lipca.
Bilety kupione i na 19 dni przed wylotem gospodarz odwoluje.
I zostaje z niczym.Pisze do nich ze jest tak i tak a oni ,ze ma takie prawo.czytam cos o pomocy przy szukaniu.kaza mi wyslac do kilku osob i szukac a oni rozpatrza przypadek.ofert raptem kilka i duzo drozsze.pytam co z. Doplacenjem przez nich ,jak maja w regulaminie.
W tym przypadku nie zadziala bo zaplacilem polowe.
Wkurzylem sie.nie pisza ile wyrownuja,zalezy od ich widzimisie.skladam przez ich formularz prosbe o pomoc w szukaniu.
Kontaktuje sie ze mna dziewczyna z polski i kaze mi szukac to ona rozwazy dla mnie kupon.
Znajduje cos na sasiedniej wyspie .tysiak drozszy,dochodzi transfer .wysylam pytanie do gospodarza.on mi rezerwuje,kasa z konta znika.karta zapisana do konta.z pierwszej rezerwacji jeszcze nie wrocila.
Zglaszam do serwisu i pani mi odpowiada,ze moze mi przyznac 75 dolarow na nastepna podroz,bo tuczarezerwowalem.mowie,ze nie bylo wyjscia i nie zaplacilem calosci.
Nic nie daje.mam kupon. Na rok.ogolnie kwote serwisowa pobrali wieksza niz ten kupon.
Booking dziala lepiej jak ktos odwola to roznice zwracaja.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 10.08.2018 08:12

To miałeś wybitnego pecha. Ja zawsze bezproblemowo wszystko miałem na Airbnb. W sumie to nie ma serwisu idealnego. Jedynie rezerwacja na miejscu daje 100% pewność co do jakości i ceny bo umawiasz się z gospodarzem. Są ludzie, którzy się na to decydują, mają czas i ochotę to robić. Dlatego dobrze, że jest taki wybór, dla każdego coś miłego :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Airbnb - Chorwacja - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone