Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 28.12.2016 00:28

Pisz dalej, chętnie poczytam jak udało Ci się przetrwać:) Ludzie na całym świecie uprawiają taki sposób podróżowania. Wystarczy poczytać różne blogi i fora podróżnicze. Ale nam do zrozumienia tego jeszcze badzo daleko. Ludzie nie zrozumieją, że robisz to co lubisz i tak jak Ci się podoba. Musisz tak jak inni...i nie kumają, że wolisz przeżyć mega przygodę, bo nie wiesz gdzie będziesz spać, co jeść itd., i że nie pasuje Ci siedzenie 2 tygodne w jednym miejscu ( z tym samym widokiem), bo dla Ciebie to nuda, ponieważ wolisz przgodę i wolność:). Niech każdy robi to, co chce i nie ocenia innych.
Użytkownik usunięty
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.12.2016 00:31

Oj tam, wszystko miało być lekkie i małe, bo jechał sam samochodem. ?. Zachcianki mogą się równać ze "sponsorami". Bardzo możliwy scenariusz.
Użytkownik usunięty
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.12.2016 00:34

Gosia i Marek napisał(a):Pisz dalej, chętnie poczytam jak udało Ci się przetrwać:) Ludzie na całym świecie uprawiają taki sposób podróżowania. Wystarczy poczytać różne blogi i fora podróżnicze. Ale nam do zrozumienia tego jeszcze badzo daleko. Ludzie nie zrozumieją, że robisz to co lubisz i tak jak Ci się podoba. Musisz tak jak inni...i nie kumają, że wolisz przeżyć mega przygodę, bo nie wiesz gdzie będziesz spać, co jeść itd., i że nie pasuje Ci siedzenie 2 tygodne w jednym miejscu ( z tym samym widokiem), bo dla Ciebie to nuda, ponieważ wolisz przgodę i wolność:). Niech każdy robi to, co chce i nie ocenia innych.


Taa, podróż za 100 $ nie jest niczym wyjątkowym. Ale kolega pojechał /jak zrozumiałem/ samochodem sam. I tu już się to kupy nie trzyma.
Ebert
zbanowany
Posty: 8
Dołączył(a): 08.12.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ebert » 28.12.2016 01:16

Ja nie wiem, ile osób pojechało :!:

maksle napisał(a):Głodny nikt nie chodził, codziennie pełen posiłek, śniadanie, obiad (często z zupą, to nie "chińską"), kolacja.
Jechałem sam.


Nikt nie chodził :?: :?: :?: Czyli było ich więcej :!: 2,3,4,5 :?: Więcej niż 5 w Passacie się nie zmieści 8)
Nie napisał : głodny nie chodziłem :!:

Pewną wskazówką jest pierwszy post, gdzie pisze się o spaniu w aucie dla 2 osób. :!:

Generalnie nic się nie trzyma kupy
Ale mam nadzieję na wielką atrakcję: :oczko_usmiech:

maksle napisał(a): Jak się uda to nawet filmiki z noclegów będą!
Mr hepik
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.05.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mr hepik » 28.12.2016 12:05

kulka53 napisał(a):
maksle napisał(a):dla kogoś kogo nie stać lub nie chce wydawać majątku (to ja ) na zwiedzanie, jak można to zrobić o wiele taniej

MZ da się.
Sam odbyłem 3 podróże po Chorwacji (we wrześniu) sporo zwiedzając, także wyspy (więc były też koszty promu dla 2 osób + auto). Wówczas wynajmowaliśmy jeszcze kwatery, przez co koszt rósł, ale też parę noclegów zawsze było na dziko w aucie gdzieś po drodze do/z/w trakcie. Koszt takiej 2-tygodniowej podróży wynosił nas ok. 2000-2500 w zależności od kursu euro. Gdyby odliczyć koszty noclegów (mniej więcej 1000 zł) i promów (cen już nie pamiętam) wynik wyszedłby w miarę zbliżony :cool:


Jeden z nielicznych normalnych komentarzy.
Cieszcie się Kulki,że na was się nie rzucili onegdaj jak hieny albo inne szakale po Waszej pierwszej albo następnych relacjach ;)
Mr hepik
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.05.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mr hepik » 28.12.2016 12:49

Może w ramach zabawy "intelektualnej" w oczekiwaniu na dalsze odcinki autora...jadę sam w samochodzie kombi i w nim sypiam,zabieram ze sobą fajki,wódkę i piwo,wodę i jedzonko,które w pełni zaspokoi moje potrzeby czyli 14 puszek mielonki na śniadanie,14 słoików fasolki po bretońskudni na obiad+7 zupek by co drugi dzień zjeśc obiad dwudaniowy,14 puszek śledzia na kolację,tak bym z głodu nie umarł,ze dwa bochenki chleba plus cos suchego,co sie nie psuje,jakieś trzy woreczki ryżu i 3 woreczki kaszy...
Nie lubie lodów.
Nie zwiedzam Plitvic,wodospadów Krka,nie wspinam sie na mury Dubrovnika.
W dzień leżę na plaży a wieczorami szwendam po uliczkach miasteczka,w którym aktualnie jestem....

Na co jeszcze można wydać kasę ze 150 zł ,które mi zostały z 600 zł po zakupie paliwa? ;)
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 28.12.2016 13:21

Rozumiem, że fajki, wódka i fasolka po bretońsku to charytatywnie z darów otrzymanych w MOPS?
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 28.12.2016 13:49

Sami szydercy(większość),może zamiast krytykować poczekacie aż kolega napisze coś więcej,tym bardziej ,że miały być fotki,filmy itp.
Jak słyszę ,że jak mam na wakacjach nie robić tego czy tego lub nie pić tego czy tego itp to wolę zostać w domu,ale że facet przez 2 tygodnie wygrzewał się w Chorwacji i oglądał piękne widoki leżał na cudownych plażach to nic nie znaczy..... lepiej zostać w chacie...
Pozdrawiam autora
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 28.12.2016 14:01

Wredne komentarze spłoszyły Autora :evil: Maksymilian! Pisz , proszę i się nie przejmuj :wink:
pozdrawiam :papa:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 28.12.2016 14:03

Wierzyłem w szczere intencje Autora, ale to chyba sposób na zdobycie kolejnych odsłon przez portal... Nie karmię już trolla :D
Mr hepik
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.05.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mr hepik » 28.12.2016 14:13

valdemar napisał(a):Rozumiem, że fajki, wódka i fasolka po bretońsku to charytatywnie z darów otrzymanych w MOPS?


Dlaczego w MOPS-ie?
Po prostu nie wliczam w koszty.Te 600 zł to sam wyjazd.

Kwestia księgowania ;)Zapytaj ksiegowych to ci wytłumaczą,że w zależnosci gdzie wpiszesz koszty,to wynik będzie diametralnie inny.Albo zysk albo strata firmy ;)

I tu powstaje dylemat.
Jedzie mąż z żona na dwa tygodnie do CRO.Nikotyniści.Mąż pali dwie paczki dziennie a zona jedną.Chyba,że podczas imprezy ,żona tez przekracza dzienna stawkę. Czyli na wszelki wypadek zakładamy,że wypalaja podczas dwóch tygodni 5 wagonów.
50 razy 15 pln to 750 zł.

Czyli teraz co?
Kupuja w kraju,to wliczamy w koszty wakacji czy dopiero wtedy,kiedy kupujemy fajki w CRO?
To dopiero jest problem do rozkminienia. :)
Ostatnio edytowano 28.12.2016 14:51 przez Mr hepik, łącznie edytowano 1 raz
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 28.12.2016 14:17

Rozkminie to za autora.


Nie pali i nie pije...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 28.12.2016 14:19

No i wystraszyliście Maksa a ja myślałam, że coś ciekawego się nauczę :lol: W domu nie wyobrażam sobie za taką kwotę przeżyć a co dopiero na wakacjach które mają być przyjemnością :oczko_usmiech:
asikx&rafikx
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 07.03.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx&rafikx » 28.12.2016 15:22

Mr hepik napisał(a):
valdemar napisał(a):Rozumiem, że fajki, wódka i fasolka po bretońsku to charytatywnie z darów otrzymanych w MOPS?


Dlaczego w MOPS-ie?
Po prostu nie wliczam w koszty.Te 600 zł to sam wyjazd.

Kwestia księgowania ;)


Tu się zgodzę.

Czyli jak zapłacę teraz za kwaterę i wyżywienie w lipcu - to wakacje kosztują mnie tylko tyle co podróż?
To rozumiem dość powszechne uwielbienie dla wszelkich form all inclusive. Płacisz w marcu a wakacje masz za darmo....

Czytam i bynajmniej nie neguję autora. To naprawdę kwestia jak się policzy i przedstawi wydatki.
Cieszę się tylko, że życie mnie do takich wyczynów (spanie w samochodzie pełnym butli z wodą i gazem oraz mycie na poboczu) nie zmusza.

Aśka
magnyc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 03.06.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnyc » 28.12.2016 15:32

Mi się pomysł podoba - czekam na relację. Wiem, że koszty trochę naciągane ze względu na to, że na same LPG pójdzie niemal cały budżet - (w lato był gaz tani, ale tak czy siak za granicą w okolicach 2,2-2,6).

Tym, nie mniej wierzę w konserwę + wędkę. Jeśli miałbym z powrotem 18-20 lat - to dałbym radę i sprawiłoby mi to frajdę, dziewczynę wyrwałbym na miejscu (na plaży można strugać zamożnego)
Ostatnio edytowano 28.12.2016 21:36 przez magnyc, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone