Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CroTisiU
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 272
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTisiU » 26.12.2016 11:41

8O Nie możliwe , sama na Lpg jeżdżę i wydaje mi się to nie realne ale ciekawa jestem jak opiszesz to dalej siadam i czekam
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 26.12.2016 16:52

OOo, no ciekawa jestem też jak to się udało. Czy autor jest freeganinem? A spanie na dziko w aucie, to nie jest w Cro przypadkiem nielegalne? :roll:
maksle
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.10.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksle » 26.12.2016 17:41

No to takiego odzewu się nie spodziewałem :D Ale to dobrze, szanuję opinię i dla niedowiarków będzie kosztorys i jak znajdę paragony to skany ich (starałem się wszystko zbierać, bo wiedziałem, że ciężko będzie komuś uwierzyć).
Kwestia mycia będzie jeszcze poruszana w pierwszym poście, ale zaznaczę, że codziennie był ciepły prysznic.
W kwocie 600zł nie został ujęty koszt zasłonek które zostały już wcześniej wykonane przed innymi wyjazdami.
Głodny nikt nie chodził, codziennie pełen posiłek, śniadanie, obiad (często z zupą, to nie "chińską"), kolacja.
Jechałem sam. Teoretycznie w 2 osoby można by to było zrobić w 400zł ale doliczając wyższe spalanie to pewnie zamknęło by się w max 450zł.
Spanie według prawa teoretycznie jest zakazane w samochodzie/kamperze. Jednak i do tego się odniosę jak wygląda to w praktyce.
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 26.12.2016 18:03

Aż mi się przypomniały studenckie wyjazdy z namiotem i plecakiem w połowie lat 90-tych do Włoch i Francji - dysponowaliśmy naprawdę niewielkimi kwotami, ale po drodze dało się zarobić (głównie przy zbiorach owoców). Zdarzało się, że przywoziło się więcej gotówki niż zabierało. Maks, nie chcę paragonów, skanów etc. za to zapodaj relację + zdjęcia jak Pan Bóg przykazał. A jak trollujesz to niech Ci będzie wybaczone :mrgreen: .
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 26.12.2016 18:11

Też reprezentuję grupę niedowiarków no ale jeśli mnie przekonasz to super. Biorę 2500 na cztery osoby i jedziemy. :)
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 26.12.2016 18:15

To nam teraz Maks da temat do wielkiego przemyślenia :roll: , można za 600 zł, a my wydajemy tysiące 8O
Ebert
zbanowany
Posty: 8
Dołączył(a): 08.12.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ebert » 26.12.2016 18:23

maksle napisał(a):No to takiego odzewu się nie spodziewałem :D Ale to dobrze, szanuję opinię i dla niedowiarków będzie kosztorys i jak znajdę paragony to skany ich (starałem się wszystko zbierać, bo wiedziałem, że ciężko będzie komuś uwierzyć).
Kwestia mycia będzie jeszcze poruszana w pierwszym poście, ale zaznaczę, że codziennie był ciepły prysznic.
W kwocie 600zł nie został ujęty koszt zasłonek które zostały już wcześniej wykonane przed innymi wyjazdami.
Głodny nikt nie chodził, codziennie pełen posiłek, śniadanie, obiad (często z zupą, to nie "chińską"), kolacja.
Jechałem sam. Teoretycznie w 2 osoby można by to było zrobić w 400zł ale doliczając wyższe spalanie to pewnie zamknęło by się w max 450zł.
Spanie według prawa teoretycznie jest zakazane w samochodzie/kamperze. Jednak i do tego się odniosę jak wygląda to w praktyce.


Matematycznie jest to po prostu niemożliwe, uwzględniając koszt dojazdu autem z Polski do Chorwacji, koszt zwiedzania Chorwacji przez 2 tygodnie, koszt zakupu artykułów spożywczych i napojów, inne koszty o których sam częściowo wspominasz.
N I E M O Ż L I W E ( o czym wie każdy, kto do Chorwacji się wybrał organizując taki wyjazd dla rodziny lub znajomych )
Traktuję wątek jako świąteczny żart i tylko tak można go traktować. :D :) :lol: 8) :wink:
Ale widzę, że sporo osób uwierzy, nie dziwota.
Wszyscy poszkodowani klienci Amber Gold i oszukani przez inne tego typu podejrzane instytucje nie spadli z księżyca. Żyją wśród nasz i uwierzą w każdy bajer będący obietnicą wielkich finansowych korzyści.
Więc przewiduję wątkowi wielkie powodzenie, a organizatorzy rodzinnych wyjazdów będą musieli się ostro i gęsto tłumaczyć przed rodziną. Żony, szwagrowie,wujkowie, kumple i kumpelki zrobią im piekło w domu.
Jak to jest, że ktoś jedzie do Chorwacji za 600 złotych na 2 tygodnie ( przy 2 osobach wyjdzie 800 ), nie musi płacić za noclegi,
a ty nie umiesz tak zorganizować wczasów :?: :?: :?:
Dlaczego przepłacamy :?: Dlaczego płacimy za kemping lub apartament, jak wygodnie śpi się na dziko, za friko :?: :wink:
Co z ciebie jest za nieudacznik :?: :oczko_usmiech:
maksle
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.10.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksle » 26.12.2016 18:31

Ebert piszę to dla kogoś kogo nie stać lub nie chce wydawać majątku (to ja ) na zwiedzanie, jak można to zrobić o wiele taniej i fajniej zarazem.
Jeżeli twierdzisz, że niemożliwe to czytaj dalej! Jak po podsumowaniu, nadal nie będziesz wierzył to jestem skłonny pojechać z tb i udowodnić, że się da! I to bez wielkich ceregieli.
Fotki będą, spokojnie. Na tą chwilę taka część praktyczna. Jak się uda to nawet filmiki z noclegów będą!
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.12.2016 18:37

czekam cierpliwie...600 to lekko na Karlovačko i Ožujsko poszło...ale wyzwanie ciekawe...w czasach szkoły średniej jeździło się za grosze na miesiąc na wakacje, więc może się da...
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 26.12.2016 18:41

maksle napisał(a):dla kogoś kogo nie stać lub nie chce wydawać majątku (to ja ) na zwiedzanie, jak można to zrobić o wiele taniej

MZ da się.
Sam odbyłem 3 podróże po Chorwacji (we wrześniu) sporo zwiedzając, także wyspy (więc były też koszty promu dla 2 osób + auto). Wówczas wynajmowaliśmy jeszcze kwatery, przez co koszt rósł, ale też parę noclegów zawsze było na dziko w aucie gdzieś po drodze do/z/w trakcie. Koszt takiej 2-tygodniowej podróży wynosił nas ok. 2000-2500 w zależności od kursu euro. Gdyby odliczyć koszty noclegów (mniej więcej 1000 zł) i promów (cen już nie pamiętam) wynik wyszedłby w miarę zbliżony :cool:
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 26.12.2016 18:49

Ja tam żonie tego wątku nie pokaże bo jeszcze każe mi zabrać 15 razy mniej pieniędzy niż miałem zamiar mówiąc:
- Zobacz mężu i w Chorwacji byliśmy i na kafelki starczyło. :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 26.12.2016 20:03

Czepiacie się chłopa :lol:
Przecież napisał wyraźnie że jechał sam :wink: więc za dużo na prezerwatywy nie wydał :mrgreen:

Bez urazy, ale nie mogłem się powstrzymać :papa:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 26.12.2016 20:15

Myślałem, że jechało ich dwóch bo tak z tekstu wywnioskowałem. Czyli Max jechał sam. No ciekawe jak sobie radził w podróży turystycznej. Dowiemy się zapewne niebawem.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 26.12.2016 23:04

Ja tam bym się tak nie biczował, za wygodny jestem :D . Chyba że to był jakiś rodzaj pokuty :mrgreen:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.12.2016 08:12

Ciekawe czego nie doliczyłeś oprócz zasłon?
;)
Pewnie, że się da. Gratuluję.

I mam prośbę, jeśli możesz nie edytuj pierwszego postu tylko dopisuj kolejne.

Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone