Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 11.06.2017 16:07

Pazurek napisał(a):Nic nie naklejasz kupiłeś i jedziesz.

Dziękuję bardzo,krótko i konkretnie.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 11.06.2017 17:13

magda_p_dg napisał(a):
Trajgul napisał(a):Żeby zakończyć wątek z mojej strony, dodam tylko, że spróbowałem zapłacić kolejną kartą debetową PKO BP i znów niepowodzenie. Reasumując płaciłem trzema kartami debetowymi, dwiema z PKO BP i jedną z Eurobanku. Czwartej karty od rodziny nie będę już używał ;)

U mnie też nie dało rady. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem ze jedni mogą a inni nie :-(
Zapłać SOFTORT.... - przekieruje cie na stronę twojego banku i pobierze odpowiednią kwotę. Koszt 5 zł.

Każda karta ma ustawione limity. I tak np w mbanku jest; transakcje korespondencyjne i telefoniczne. I transakcje internetowe. I teraz już nie pamiętam ale chyba właśnie miał być limit na tych korespondencyjno telefonicznych by przeszła płatność.
hubsondj
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 05.08.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubsondj » 13.06.2017 11:18

Witam,

Ile średnio idą winiety zakupione na tooltickets? Wczoraj dostałem potwierdzenie, że zostały wysłane. Wyjazd 24.06. Czy muszę się obawiać, że nie dotrą na czas?
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 13.06.2017 11:39

Nie musisz się obawiać, ale ja też pierwszy raz się stresowałem:)
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 13.06.2017 15:41

hubsondj napisał(a):Witam,

Ile średnio idą winiety zakupione na tooltickets? Wczoraj dostałem potwierdzenie, że zostały wysłane. Wyjazd 24.06. Czy muszę się obawiać, że nie dotrą na czas?


6.06 kupiłem
7.06 wysłali
12.06 odebrałem

na pewno dotrą :)
hubsondj
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 05.08.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubsondj » 13.06.2017 21:10

To mnie Panowie podbudowaliście. Chwała Wam za to. Najgorsze, że wkręciłem w taki zakup kolegę, który jedzie wynajętym busem w 11 osób. Nie chciałbym słuchać na temat mojego genialnego zamówienia:) Czasu trochę zostało, ale stresik pozostanie. Bądźmy dobrej myśli.
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 13.06.2017 21:36

zamowilem tydzien temu w niedziele i juz mam w domu idzie szybko
rodki
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodki » 13.06.2017 22:42

Panie i Panowie :) mam zamiar zakupić winietki na portalach eznamka.sk i hungary-vignette.eu/ . Czy ktoś z Was zamawiał i ewentualnie jak długo czekał? Z tego co zdążyłem doczytać, to przychodzi potwierdzenie na maila i to wszystko?
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 13.06.2017 22:52

Zamawiałem dzisiaj, wszystko dostajesz na maila i to od ręki.
majkelfm
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkelfm » 14.06.2017 08:41

hubsondj napisał(a):Witam,

Ile średnio idą winiety zakupione na tooltickets? Wczoraj dostałem potwierdzenie, że zostały wysłane. Wyjazd 24.06. Czy muszę się obawiać, że nie dotrą na czas?


Ja kupowałem ostatnio w poniedziałek to w czwartek już były. Zdziwiłem się, że tak szybko :)
bob_best
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.06.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bob_best » 14.06.2017 09:02

hubsondj napisał(a):Witam,

Ile średnio idą winiety zakupione na tooltickets? Wczoraj dostałem potwierdzenie, że zostały wysłane. Wyjazd 24.06. Czy muszę się obawiać, że nie dotrą na czas?


u mnie:
- zamówienie 01.06.
- ustawiona data wysyłki na 06.06
- odebrane z poczty 12.06
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 14.06.2017 18:33

Winiety kupione dla 4 samochodów za ponad 1100 zł. Zapłacono przez PayPal, bez żadnego ryzyka. Dostarczone sprawnie i szybko.
Pozostaje tylko naklejać i jechać :D .

Pozdrowienia.;)
marmos
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) marmos » 14.06.2017 21:09

rodki napisał(a):Panie i Panowie :) mam zamiar zakupić winietki na portalach eznamka.sk i hungary-vignette.eu/ . Czy ktoś z Was zamawiał i ewentualnie jak długo czekał? Z tego co zdążyłem doczytać, to przychodzi potwierdzenie na maila i to wszystko?


Kupowałem w tamtym roku, maile potwierdzające miałem po kilku minutach, nie musiałem mieć żadnych naklejek, koszt dodatkowy to tylko przelicznik banku w którym miałem konto, przelicznik dobry.
rodki
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodki » 14.06.2017 23:14

cenowo w tym roku wygląda tak - stan na 13.06.17r. - Słowacja 30 dni koszt 58,60zł., Węgry 30 dni koszt 78,59zł. - eznamka.sk i hungary-vignette.eu; pko s.a. płatność kartą.
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 16.06.2017 15:15

Winietki zamówione przedwczoraj, podobno dziś wysłane, chyba dojdą do 28.06 :?: :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone