Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz na Chorwacji-idealne plaże dla dzieci?Pomocy!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marzena_K
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2011
Pierwszy raz na Chorwacji-idealne plaże dla dzieci?Pomocy!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marzena_K » 19.03.2011 19:10

Hejka wszystkim:)Nazywam się Marzena i jestem nowa na tym forum...pisze pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość :oops: Jak co roku,planujemy urlop...i do tej pory było to zawsze polskie morze-ale wiecie jak to z pogodą w naszym kraju :roll: Zachwyciła mnie Chorwacja,więc od kilku dni przeglądam strony w necie i szukam odpowiedniej oferty.Ale szczerze mówiąc-jest tego tysiące :cry: Gdybym jechała sama z mężem-nie było by problemu...ale mam 3 dzieci-więc sami wiecie...kamienie nie bardzo im slużą :? Najmniejsza córeczka ma 3 latka.Dlatego szukam czegoś z piaszczystą plażą"(ewentualnie z jakimś drobniutkim żwirkiem)...może być nawet malutkie miasteczko-nie potzrebujemy przepychu-i leżenia na plaży jak sardynki w puszce :D Przeglądałam już oferty większych miast typu Baska,ale ceny są porażające...
Jeśli ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone mniejsze miasteczka,gdzie są piaszczyste plaże-byłabym niezmiernie wdzięczna.

Liczę na jakąś bratnią duszyczkę,która też kiedyś pierwszy raz wyjeżdżała do Chorwacji i była w podobnej sytuacji.

Pozdrawiam,Marzena :wink:
Ostatnio edytowano 19.03.2011 21:10 przez Marzena_K, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2011 19:27

może to,
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a może Lumbarda,

kamyków na plaży się nie bój, dzieciaki to uwielbiają.

a kiedy chcecie jechać? bo na to bym większą uwagę zwrócił, jeśli jedziecie z dziećmi to szczyt sezonu może być męczący.
Marzena_K
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marzena_K » 19.03.2011 19:32

Planujemy jechać od 26 czerwca do 8 lipca...wiec chyba jeszcze nie bedzie to szczyt sezonu :) A co do Zaton czy Lumbardy to hmmm..troche daleko :? Bardziej interesowała by mnie północna Chorwacja oraz wyspy na północy...bo chodzi też o dojazd-żeby nie trwał wiecznie :twisted: Wyjeżdzamy ze Sląska(okolice Cieszyna).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2011 19:42

Marzena_K napisał(a):Planujemy jechać od 26 czerwca do 8 lipca...wiec chyba jeszcze nie bedzie to szczyt sezonu :) A co do Zaton czy Lumbardy to hmmm..troche daleko :? Bardziej interesowała by mnie północna Chorwacja oraz wyspy na północy...bo chodzi też o dojazd-żeby nie trwał wiecznie :twisted: Wyjeżdzamy ze Sląska(okolice Cieszyna).


Zaton ten obok Zadaru , nie ten obok Dubrownika a jeśli daleko to może coś na Istrii poszukajcie.
W Cieszynie to ja jadąc z dzieckiem sobie nocleg robiłem:) a Ty mówisz, ze daleko:)

we wrześniu pewnie nie możecie, bo dzieciaki do szkoły/przedszkola, a szkoda , bo taniej i luźniej.
Marzena_K
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marzena_K » 19.03.2011 20:05

Tak,dokładnie o to chodzi-szkoła i przedszkole :wink: A w pełnym sezonie droooooooooogo,dlatego szukamy czegoś zaraz po zakończeniu roku szkolnego-ale jeszcze przed pełnym sezonem :D Przeglądam non stop oferty,ale ciężko znaleźć coś z piaszczystą plażą...
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 19.03.2011 20:18

Nie bój się plaży ze żwirkiem, mój mały po 4 latach piasku w Pobierowie bez problemu przerzucił się na Chorwackie kamyczki i nawet nie chce słyszeć o innych wczasach jak w Chorwacji :wink: .
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 19.03.2011 20:18

Nasz pierwszy chorwacki wyjazd z 20miesięczną najmłodszą sztuką to był Rab - Lopar - piasek - płytkie morze.
1000km od B-B.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2011 20:31

BeJur napisał(a):Nasz pierwszy chorwacki wyjazd z 20miesięczną najmłodszą sztuką to był Rab - Lopar - piasek - płytkie morze.
1000km od B-B.


bardzo dobry pomysł!

a ceny nie przeskoczysz, weźcie (chciałem napisać trochę ale z 3 dzieci to raczej nie realne) dużo jedzenia i picia, a to co dzieciaki lubią najbardziej czyli pizza, na szczęście nie jest drogie.
Marzena_K
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marzena_K » 19.03.2011 20:36

Dids-dzięki za pocieszenie-mam nadzieję,że w razie czego-moje szkraby też polubią kamyczki:)W sumie to jakaś odmiana... :)
BeJur...a masz może jakieś namiary na wasze miejsce zakwaterowania?Link...albo mail?Lopar...hmmm przeglądam właśnie to miasteczko w necie..i zaczyna mi się podobać :) a powiedz-płynęliście tam promem ?Ile to kosztuje?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2011 21:26

tu coś jest o kosztach , ale czy aktualne, głowy nie dam, ale rząd wielkości poznasz

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

interesuje Cię trasa Jablanac - Mišnjak (Rab)

i to jeszcze przeczytaj, żebyś wiedziała kiedy się przeprawiać ( jakiego dnia i o której godzinie )
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Marzena_K
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marzena_K » 19.03.2011 21:57

Dziękuję bardzo za propozycję, zapoznam się z aktualną ofertą tych Miejscowości/Rejonów. Przyznam, że zaciekawiła mnie ta propozycja żwirkowych / kamiennistych plaż ale żeby nie były za wielkie te kamyki. Wyczytałam na forum, że były przypadki skręcenia nóg na urlopie przez dzieciaki, a ja tego bym nie chciała. Znając możliwości wariackie moich maluchów .... :) wolę dmuchać na zimne.

Dalej czekam na propozycję innych plaż czy tam miejscowości które bardzo dobrze nadają się dla dzieciaczków ... delikatne zejścia, nie za duże kamyki, inne atrakcje dla maluchów. Oczywiście mowa o północnej Chorwacji.

Wyczytałam na forach o miejscowościach Umag, Lopar, Medulin, Fazana - może mi ktoś powiedzieć coś na temat tych plaż? Ewentualnie jakieś inne propozycje.
Proszę o wypowiedzi cromaniaków urlopujących z pociechami.

Z góry dziękuje.
Marzena.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 19.03.2011 22:00

Marzena_K napisał(a):BeJur...a masz może jakieś namiary na wasze miejsce zakwaterowania?Link...albo mail?Lopar...hmmm przeglądam właśnie to miasteczko w necie..i zaczyna mi się podobać :) a powiedz-płynęliście tam promem ?Ile to kosztuje?


Prom z Jablanac, za pierwszym razem byliśmy na kempingu pod namiotem ;) (san marino lopar), spokojnie możecie pojechać w ciemno, namiary mam na gospodarzy w Banjol, ale to jakies 15km od Rajskiej Plaży, do której zresztą i tak dojeżdżaliśmy, bo miejscowa plaża nam nie pasowała.
zawsze braliśmy mały zapas jedzenia dla dzieci, ponieważ młodsza dwójka była dość delikatnie mówiąc wybredna...;)

Widzę, że arturac zalinkował conieco, napewno nie należy pchac się na prom w sobotę lub niedzielę.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 19.03.2011 22:12

Marzena ...
Po co jechać od razu na wyspę gdzie jedynym połączeniem jest prom :?:
Czy nie lepiej mieć komfort psychiczny i wybrać coś ze stałym połączeniem tzn. mostem.
Plaże z żwirkiem znajdziesz wszędzie, o piasku "bałtyckim" raczej zapomnij.
Np. KRK (przykładowy link)
forum/viewtopic.php?t=28829&highlight=vrbnik
lub Pag
forum/viewtopic.php?t=25637&postdays=0&postorder=asc&start=0
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 19.03.2011 22:15

To ja Ci jeszcze polecę miejscowość Poljica. Plaże z drobnym żwirkiem i łagodnym zejściem do morza. W tym roku jadę tam po raz trzeci. Jeśli masz jakieś pytania to pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub GG
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 19.03.2011 22:28

paśki żwirek :

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pierwszy raz na Chorwacji-idealne plaże dla dzieci?Pomocy!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone